Filtrovat podle
Cena
1685 1685
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (531) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Plynové páječky

Produkty: 1
Načítání...

Plynová páječka Dremel VersaTip (2000-6) + příslušenství

Plynová páječka je multifunkční zařízení určené pro 6 různých úkolů: pájení, tavení, řezání za tepla, smršťování, pálení dřeva (pyrografie) a odstraňování barvy. Je poháněn...
4.8 (5)
Index: DRE-21219
Index: DRE-21219
Dočasně nedostupné
Čekání na potvrzení data dodání
Běžná cena 1 685,00 Kč Cena 1 685,00 Kč
  • doprava zdarma

Co odlišuje plynovou páječku pro elektroniku?

Důležitým argumentem ve prospěch takových páječek je také vysoký komfort jejich používání. Absence kabelu a dalších vnějších prvků znamená, že se můžete spolehnout na plný komfort při pájení. Je to také dobrá volba pro lidi, kteří své pájecí dobrodružství teprve začínají. Šikovné modely lze postavit všude tam, kde by se klasické zařízení nevešlo. Malé rozměry a nízká hmotnost dělají z plynových modelů perfektní pro přesné pájení např. elektronických součástek a dalších malých součástek. Další velkou výhodou je rychlá doba ohřevu. Další aplikací plynové páječky je řezání, jehož účelem je štípání malých kovových předmětů.

Plynové páječky dostupné v nabídce Botland

Náš sortiment zahrnuje přístroje s vestavěným zásobníkem o objemu 11,5 ml nebo 17 ml. Tento typ zařízení se skládá z katalyzátoru, protiplamenového štítu, keramické izolace, protiplamenové matice, spínače zapalování, plynové nádrže a plnicího ventilu. Námi nabízené modely jsou vybaveny také zámkovým tlačítkem, pákou nastavení plamene a dětskou pojistkou. Sada se navíc skládá z potřebného příslušenství jako je organizér, plechovka, houbička na čištění hrotu s kovovou základnou, ořezávací nůž, klíč 7 mm a 8 mm, horký nůž, ofukovač se širokým hrot, který slouží jako pájecí hrot opalovací hlavy, horký vzduch, deflektor a uživatelská příručka.

Díky možnosti nastavení teploty jsou plynové páječky dobrým řešením pro mnoho různých projektů. V závislosti na volbě konkrétního modelu zařízení je doba hoření až 90 minut nebo 120 minut. Hořák by měl být naplněn pouze plynem do zapalovače. Maximální provozní teplota zařízení je (v závislosti na modelu) 1200 nebo 1300 stupňů Celsia. Hrot plynové páječky je ohříván plynovým hořákem. Po sejmutí hrotu bude zařízení fungovat jako svítilna.