Filtrovat podle
Cena
11837 11837
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (490) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Moduly a sady Intel

Produkty: 1
Načítání...

DFRobot HCR - tříúrovňová robotická platforma se senzory a pohonem

Univerzální plošina se dvěma koly a třemi úrovněmi. Má dva stejnosměrné motory, dvě kola, jedno všesměrové kolo a kovové části.
Index: DFR-06623
Index: DFR-06623
Pouze na vyžádání
Čekací doba cca 4-6 týdnů
Běžná cena 11 837,00 Kč Cena 11 837,00 Kč
  • doprava zdarma

Počítač v malém měřítku

Srdcem modulu Intel Edison je efektivní dvoujádrový procesor Intel Atom vyrobený technologií 22 nm. Na palubě malé desky o rozměrech 35,5 x 25 mm je místo pro bezdrátový komunikační modul (WiFi + Bluetooth LE), spolu s SMD anténou a konektorem pro spolupráci s externí anténou. Připojení k cílovému systému zajišťuje 70kolíkový konektor, který nabízí přístup k více než 30 vstupním / výstupním linkám (GPIO). Intel Edison podporuje širokou škálu operačních systémů, programovacích jazyků a vývojových prostředí, včetně Yocto Linux, Arduino, Python, Node.js a balíčku Wolfram.

Moduly Intel Galileo

Soupravy druhé generace Intel Galileo jsou z výroby vybaveny procesorem Intel Quark X1000 s taktovací frekvencí 400 MHz, který pracuje s integrovanou pamětí DDR3 RAM s kapacitou 256 MB. Deska má řadu konektorů, včetně USB, Mini-PCI Express a Ethernet, stejně jako DC napájecí konektor a slot pro SD kartu. Kývnutím na tvůrce jsou sloty kompatibilní s štíty Arduino - systém poskytuje 12 linek GPIO pro jakékoli programování. Rozměry desky (bez částí spojů vyčnívajících přes její okraje) jsou 123,8 x 72 mm.

Všestrannost a vysoký výpočetní výkon

Moduly Intel Edison a sady Intel Galileo jsou zajímavou kombinací vysokého výpočetního výkonu - za který vděčí efektivním procesorům známým z větších průmyslových počítačů a netbooků - a všestrannosti poskytované řadou linek GPIO. Není divu, že moduly Intel mají řadu hodnotících sad a překryvů. Rozšiřují možnosti minipočítačů o další senzory nebo komunikační rozhraní, což činí tato řešení atraktivní pro širší publikum.