Filtrovat podle
Cena
953 953
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (531) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Ovládací zařízení

Produkty: 1
Načítání...

Redox Classic 6 - vysílač + přijímač - 6 kanálů - Redox

Přístroj vyrobený společností Redox, který vám umožňuje ovládat létající modely, jako jsou letadla, vrtulníky a drony. Může být také použit k opravě vozidel pohybujících se...
5.0 (3)
Index: ANF-18686
Index: ANF-18686
Náklad 24h
Zboží skladem
Běžná cena 953,00 Kč Cena 953,00 Kč
  • doprava zdarma

Jednoduché a spolehlivé předřadníky pro RC modely

Pokud hledáte jednoduché, ale funkční vybavení, které vám umožní dálkově ovládat jednoduchý RC model - např. Auto nebo loď - vyberte si model FlySky FS-GT2. Jedná se o dvoukanálové ovládací zařízení, které se skládá z pistolového vysílače s gumovým volantem a malého přijímače FS-GR3E. Zařízení pracuje na frekvenci 2,4 GHz a nabízí dva kanály - vybavené reverzy umožňujícími jejich reverzaci - a další funkcí je omezovač poloměru otáčení (Dual Rate). Dosah sady je až 500 metrů.

Více kanálů - více možností

U složitějších modelů nabízíme ovladače, které nabízejí ovládání v 6, 8 a dokonce 10 kanálech. Nejpokročilejším modelem je ovládací zařízení Radiolink AT9S 10. Vysoká citlivost této sady, pracující na frekvenci 2,4 GHz, umožňuje dálkové ovládání modelu na vzdálenost až 900 m na zemi a 1500 m ve vzduchu. Z dlouhého doletu budou těžit především letadla, vrtulníky a drony. Vysílač má vestavěný port USB pro aktualizaci softwaru a je také vybaven barevným displejem s rozlišením 240 x 320 px. Sada podporuje přenos telemetrických dat a pracuje s přijímači R9DS, R12DS, R12DSM, R10DS, R6DS a R6DSM.

Plná kompatibilita a moderní design

Drony DJI Spark, které dlouhodobě lámou rekordy popularity na trhu s více rotory, vyžadují použití kompatibilních vysílačů. Pokud hledáte vhodný ovladač - vyberte si vyhrazený vysílač s dosahem 500 m, vybavený držákem smartphonu, který rozšiřuje možnosti soupravy o přenos FPV. Toto řešení výrazně usnadňuje dálkové ovládání dronu a ve fotografických a filmových aplikacích je dokonce nezbytné. Řídicí zařízení DJI Spark může pracovat nepřetržitě až 2,5 hodiny, což výrazně snižuje frekvenci nabíjení baterie, která v tomto případě má kapacitu téměř 3000 mAh.

Předřadník pro kutilské projekty

Víme velmi dobře, že RC modely a drony, které jsme sami postavili od nuly, mohou poskytnout ještě větší zábavu než hotová zařízení. Proto jsme připravili řadu sad s menším počtem kanálů - dobrým příkladem je čtyřkanálový řídicí přístroj R-Planes vybavený zabudovanými reverzními kanály, směšovačem a plynovým trimrem, výtahem a směrem. Přístroj bude schopen úspěšně ovládat méně složité drony a další létající modely. Dálkové ovládání v 6 kanálech a přenos telemetrických dat zajistí vysílač FlySky FS-i6, který nabízíme v sadě s přijímačem iA6.

Aktivně podporujeme portál techmove.pl pro technologické nadšence ve sportu.