Filtrovat podle
Cena
159 160
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Sparky

Produkty: 1
Načítání...

Pouzdro pro modul Allo Sparky a vyhrazené překryvy

Kryt věnovaný modulu Sparky a všechny vyhrazené kryty. Vyrobeno z průhledného akrylu. Skládané rozměry jsou: 190 x 115 x 85 mm .
Index: ALL-07557
Index: ALL-07557
Náklad 24h
Zboží skladem
Běžná cena 228,00 Kč Cena 159,60 Kč
  • Výprodej!
  • doprava zdarma
  • Sleva

Sparky - efektivní minipočítač s dobrým hardwarovým vybavením

Z hardwarové stránky je Sparky založen na čtyřjádrovém procesoru ARM Cortex A9 s taktem 1,1 GHz. Integrovaná paměť DDR3L RAM má kapacitu 1 GB. Za grafiku je zodpovědný modul PowerVR SGX544. Připojení externího monitoru je možné přes port HDMI-MIPI. Integrovaný ethernetový port umožňuje přenos dat rychlostí 10/100 Mbit / s. Design Sparky navíc nabízí také rozhraní populární v jiných vestavěných systémech, jako je 40kolíkový GPIO konektor, čtečka karet microSD, 24kolíkový konektor pro 5 Mpix fotoaparát, 34kolíkový konektor pro LCD displej , port USB 3.0 a dva porty USB 2.0 OTG. Na palubě Sparky najdete také infračervený přijímač, konektor pro paměťové karty eMMC a 50kolíkový konektor Telecom.

Široká oblast použití

Minipočítač Sparky se vyznačuje vysokou flexibilitou - stejné moduly a příslušenství určené pro Raspberry Pi se můžete také připojit ke Sparky. Nabídka obchodu Botland zahrnuje také rozšíření určená přímo pro Sparky (kompatibilní také s Raspberry Pi). Mezi nimi najdete překryvy zvukových zesilovačů, zvukové karty a další externí zařízení. Sparky je stejně funkční jako moderní základní počítač. Může fungovat na Linuxu i Androidu. Je to jedna z nejlepších možností prototypování nových projektů, včetně IoT.