Filtrovat podle
Cena
11837 11837
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (490) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Startovací sady Intel

Produkty: 1
Načítání...

DFRobot HCR - tříúrovňová robotická platforma se senzory a pohonem

Univerzální plošina se dvěma koly a třemi úrovněmi. Má dva stejnosměrné motory, dvě kola, jedno všesměrové kolo a kovové části.
Index: DFR-06623
Index: DFR-06623
Pouze na vyžádání
Čekací doba cca 4-6 týdnů
Běžná cena 11 837,00 Kč Cena 11 837,00 Kč
  • doprava zdarma

Vyhodnocovací desky pro Intel Joule

Intel Joule je pokročilá platforma IoT založená na čtyřjádrovém procesoru řady Intel Atom, která nabízí rozsáhlou paměť RAM a eMMC, modul WiFi Dual Band a Bluetooth 4.1, grafický koprocesor Intel HD Graphics a řadu portů GPIO, jakož i komunikaci rozhraní. Byly vytvořeny oficiální startovací sady pro Intel Joule, které nabízí sám výrobce minipočítače. Pro usnadnění práce s tímto pokročilým systémem představila společnost DFRobot vyhrazené překrytí obsahující řadu konektorů, jejichž barvy vám umožní snadno rozlišit jednotlivé zlaté kontakty a výrazně zjednodušit připojení externích modulů. Překryvné vrstvy prodávané se širokou škálou senzorů (teplota, otáčení, plamen, pohyb a zvuk), akční členy (relé, servo) a ovládací prvky (klávesnice, bzučák, LED modul) a další příslušenství jsou perfektní startovací sady. Výrazně urychlují začátek práce s Intel Joule.

Startovací sady pro Intel Edison

Minipočítače Intel Edison jsou pokročilé moduly IoT, vybavené výkonnými procesory Intel Atom a bezdrátovými komunikačními moduly (WiFi / Bluetooth). Pro rychlý začátek práce stojí za to vybavit vaši dílnu startovacími soupravami připravenými speciálně pro moduly Intel Edison známou společností SparkFun. Sada desek SparkFun Block obsahuje tři moduly: překrytí s 9osým senzorem IMU (LSM9DS0), OLED displej s úhlopříčkou 0,66 "a čtečka karet micro SD, rozšiřující možnosti minipočítače o záznam a čtení dat z přídavné paměti. Za zmínku stojí, že pro usnadnění implementace minipočítače Intel Edison poskytuje společnost SparkFun originální designové soubory Eagle, což výrazně usnadňuje zahájení vlastního projektu pomocí Edisona.

Co bude dál s moduly Intel IoT?

V roce 2017 společnost Intel oznámila ukončení výroby modulů Intel Edison, Intel Joule a Intel Galileo Board. V našem obchodě jsou stále k dispozici vyhrazené překryvy a startovací sady, ale pro nové projekty doporučujeme minipočítače dostupné na trhu se stejně skvělými schopnostmi a vynikající technickou podporou výrobců. Při plánování vašeho dalšího projektu vestavěného systému byste proto měli zvážit další minipočítače - pro profesionální použití doporučujeme startovací sady a sady Raspberry Pi Compute Module nebo Asus Tinker Board a také desky NanoPi, Banana Pi nebo Beagle Bone. Pro aplikace IoT s omezeným prostorem v cílovém krytu nabízíme vynikající a levné moduly Onion Omega.