Filtrovat podle
Cena
84547 84547
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (533) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Drony DJI Inspire

Produkty: 1
Načítání...

Dron DJI Inspire 2 Craft

DJI Inspire 2 má nový záznamový systém, který je schopen zaznamenávat videa v 5,2 K. Dron zrychlí za 5 sekund z 0 na 80 km / h a jeho maximální rychlost je 94 km / h. Doba letu...
Index: INN-15373
Index: INN-15373
Produkt s ukončenou výrobou
Nepřístupný
Běžná cena 84 547,00 Kč Cena 84 547,00 Kč
  • doprava zdarma

Pokročilé drony pro profesionály a podnikatele

Výrobce DJI se specializuje na moderní kvadrokoptéry různých cenových úrovní. Jsou určeny pro pokročilé profesionály, kteří kladou důraz na nejlepší výsledky a možnost experimentování během letu, ale také pro úplné amatéry, kteří v první řadě počítají s jednoduchým a intuitivním ovládáním a schopností zaznamenat své okolí na film nebo pořídit let z ptačí perspektivy. Série dronů DJI Inspire je určitě nástrojem pro profesionály, kteří počítají s vysokým rozlišením, stabilním obrazem a možností experimentování s lidskými zdroji během letu. Quadrocopter Inspire se věnuje podnikatelům, velkým společnostem, filmařům a fotografům. Je to skutečné mistrovské dílo dronů dostupných na našem trhu.

Vysoce kvalitní obraz v rozlišení 6K

Dron řady DJI Inspire je vybaven chytrým systémem přenosu videa, který dokáže pracovat na dvojité frekvenci, a také dvoukanálovým streamováním z hlavní kamery a další kamery FPW. Tento zajímavý nápad pomáhá při správné spolupráci mezi operátorem dronů a kameramanem. Obrázek se zobrazuje v rozlišení až 6 kB a nový systém zpracování obrazu umožňuje uložit obrázek rychlostí až 5,2 kB do formátů RAW, CinemaDNG, Apple ProRes a mnoha dalších. Dva režimy fotografování - rychlý a komplexní - umožňují polohu stabilního sledování určeného objektu. Díky kardanovému závěsu bude zachována ostrost a stabilita obrazu i při nepravidelném letu a přepětí. Objektiv se bude otáčet směrem k objektu v určených režimech, bez ohledu na polohu letu.

Stabilní let a intuitivní ovládání dronu Inspire

Kvadrokoptéra od DJI může v klidu bezvětří dosáhnout nejvyšší rychlosti 108 km / h. Dosáhne rychlosti 94 km / h za 4 sekundy od okamžiku vzletu. Rychlost klesání je 9 m / s. Výrobce v DJI Inspire drony používá speciálně použité dvojité baterie. Díky tomu, navzdory hmotnosti a dosažení vysokých rychlostí, může pracovat na maximální nabití až 30 minut. Byla vylepšena letová autonomie, funkce Spotlight Pro umožňuje vytvářet složitější záběry, i když pracuje pouze jedna osoba. Umožňuje vám rozpoznat objekt podle velikosti a tvaru a efektivně jej sledovat, stejně jako kruh pro lepší snímek. Jedná se o prvotřídní létající stroj. Ideální pro složité sady fotografií, které vyžadují složitou logistiku a dovednosti letového operátora a fotoaparátu.