Filtrovat podle
Výrobce
Více (533) Ok Průhledná
Cena
554 555
Více (-5) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Netronix - moduly RFID

Produkty: 1
Načítání...

MW-UDG RFID nástěnná čtečka - 125kHz - šedá

Netronix MD-UDG je nástěnná RFID čtečka, která umožňuje bezkontaktní čtení dat z Unique transpondérů. Takové transpondéry jsou vybaveny trvalými, jedinečnými, 40bitovými...
Index: NEX-21599
Index: NEX-21599
Náklad 24h
Zboží skladem
Běžná cena 693,00 Kč Cena 554,40 Kč
  • Výprodej!
  • doprava zdarma
  • Sleva

Stručný přehled pásem RFID

Stojí za to vědět, že bezdotykové systémy, které se dnes používají, se liší typem použité technologie, i když fungují a na první pohled vypadají stejně. Hlavní rozdíl, který určuje použité komponenty - včetně RFID antén, integrovaných vysílačů a přijímačů (tagů) - spočívá v použitém frekvenčním rozsahu. V současné době se používají tři standardy: 125 kHz (také známý jako LF pro nízkou frekvenci), 13,56 MHz (HF) a 865-868 MHz (UHF). První z nich lze nalézt nejčastěji v systémech kontroly přístupu v kancelářských budovách, kancelářích nebo nemocnicích, stejně jako v ... "Čipy" k identifikaci chybějících mazlíčků. Druhý je základem všech druhů platebních terminálů a karet a lze jej často najít v elektronických zařízeních, která používají NFC (např. V mobilních telefonech). Třetí kmitočtový rozsah, v souladu s populární evropskou částí nelicencovaného rádiového pásma ISM, se používá ke čtení na dlouhé vzdálenosti (např. Ve sportovních soutěžích - k měření času hráčů).

Moduly Netronix RFID v nabídce společnosti Botland

Značka Netronix nabízí pohodlné moduly RFID, které vám umožní snadno integrovat technologii identifikace krátkého dosahu do vašeho vlastního zařízení. Modul RFID NANO-MS je určen pro povrchovou montáž přímo na desku cílového zařízení - je to možné díky pootevřeným polštářkům umístěným na všech čtyřech okrajích desky modulu. Jeho rozměry jsou pouze 17,5 x 17,5 x 3 mm, takže jej lze snadno použít i v přenosných zařízeních, která mají uvnitř pouzdra malý prostor. Modul podporuje komunikaci v pásmu 13,56 MHz pomocí MIFARE S50, S70, UL a mnoha dalších transpondérů. Pro komunikaci s hlavním procesorem se používají následující sériová rozhraní: I2C, SPI a UART, podporující externí převaděče RS485. NANO-US RFID modul - se stejně malými rozměry - se používá ke čtení transpondérů s nosnou frekvencí 125 kHz - včetně Uniqe, Q5, HID nebo Hitag-1/2 / S. Nabídka společnosti zahrnuje také speciální RFID antény.

Připraveno zařízení

Netronix také nabízí bohatou sadu hotových zařízení, která umožňují konstrukci systémů kontroly přístupu. Mezi základní prvky těchto systémů patří nástěnné čtečky RFID, nejčastěji používané v blízkosti zárubně, jejíž otevírání má být ovládáno systémem. Například nástěnná čtečka RFID UW-R4G - 13,56 MHz podporuje různé standardy MIFARE a data se přenášejí do hlavního ovladače přes rozhraní RS485, kompatibilní s proprietárním protokolem vyvinutým společností Netronix - NACS (Netronix Access Control System). Může také pracovat v režimu MODBUS RTU. Modul UW-MDN RFID využívá oblíbené 1vodičové rozhraní emulující systémy řady Dallas DS1990. Naše nabídka zahrnuje také speciální převaděče umožňující integraci prvků systému kontroly přístupu do sítě LAN - převaděče Ethernet-RS485 (model COTER-E4I) a Ethernet-CAN (model COTER-EC - kompatibilní s protokolem NACS).