• Sleva

3D skener - 3DMakerpro Mole - standardní balení

Index: VDI-23361 EAN: 6975925240135
Krtek je profesionální 3D skener schopný detailně snímat předměty a mapovat jejich nejmenší detaily s přesností 0,05 mm . Zařízení umožňuje získat kompletní, přesný model bez nutnosti použití fixů. Standardní balení obsahuje skener, napájecí kabel, datový kabel a uživatelskou příručku.
3D skener - 3DMakerpro Mole - standardní balení
15 417,00 Kč -5%
14 646,15 Kč
12 104,26 Kč bez DPH.
Nejnižší cena 30 dní: 13 675,24 Kč
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
3DMakerpro Mole - balíček:
Výrobce: 3DMakerpro

Popis produktu: 3D skener - 3DMakerpro Mole - standardní balení

Krtek je profesionální 3D skener schopný detailně snímat předměty a mapovat jejich nejmenší detaily s přesností 0,05 mm . Díky technologii vizuálního sledování a proprietárnímu algoritmu umělé inteligence vám zařízení umožňuje získat kompletní, přesný model bez nutnosti použití značek. Blízký infračervený ( NIR ) skener je vybaven tím, že nepředstavuje hrozbu pro oči, takže můžete provádět bezpečné skenování obličeje. Krtek je také vybaven optickými moduly proti otřesům , které zajišťují plynulé a stabilní skenování i v manuálním režimu. Standardní balení obsahuje skener, napájecí kabel, datový kabel a uživatelskou příručku.

Skener Krtečka od 3DMakerpro můžete zakoupit i v luxusním balení – mrkněte na to!

Obsah sady.

Předmětem prodeje je pouze skener Krteček.

Nejvyšší přesnost

Díky velmi přesným čočkám s vysokým rozlišením až 0,1 mm je skener Krtečka schopen přesně reprodukovat tvar a rozměry snímaného předmětu se zachycením těch nejmenších detailů. Skener je vhodný pro práci s malými i většími předměty. Rozsah jednoho skenování je 200 x 100 mm a vzdálenost mezi skenerem a objektem by měla být v rozmezí 150 mm až 400 mm.

Práce v různorodém prostředí

Světelný zdroj NIR umožňuje skeneru pracovat i v těch nejtěžších světelných podmínkách. Plné slunce nebo neosvětlená místnost nebude stát v cestě získání skenů, které přesně odrážejí objekt. NIR infračervené také umožňuje bezpečné skenování obličeje.

Skener krtků může fungovat i na plném slunci.

Efekt skenování.

Spolehlivý při každém skenování

Díky chytrým řešením Mole získáte při každém skenování kompletní a přesný model. Pomocí technologie vizuálního sledování a algoritmu AI vyvinutého společností 3DMakerpro umožňuje zařízení skenování bez známek, čímž šetří značné množství času. Optické anti-shake moduly, ve kterých je skener vybaven, zaručují plynulé a stabilní skenování i v manuálním režimu rychlostí 10 fps.

Pohodlné použití

Krtkova kompaktní a ergonomická konstrukce dělá že skenování je snadné a zábavné . Skener může pracovat v manuálním režimu nebo po zakoupení stativu a stolu v rotačním režimu. Tichý ventilátor uvnitř krytu skeneru navíc výrazně snižuje jeho teplotu a zajišťuje tak delší pracovní dobu bez dobíjení.

Krtek umožňuje pohodlné ruční skenování.

Technická specifikace 3D skeneru 3DMakerpro Mole
Přesnost jednoho skenování: 0,05 mm
Rozlišení: 0,1 mm
Pracovní vzdálenost: od 150 mm do 400 mm
Rozsah jednoho skenování: 200 x 100 mm
Minimální rozměry skenování: 15x15x15mm
Rychlost skenování: až 10 snímků za sekundu
Zdroj světla: NIR
Skenování venku: Ano
Komunikační rozhraní: USB 2.0
Kompatibilní OS: Android, iOS, Windows 10/11 (64bitový), Mac OS 12/13
Výstupní formát: .ply, .obj, .stl
Rozměry: 141 x 80 x 80 mm
Hmotnost: 390 g

Šířka balení 28 cm
Výška balení 20 cm
Hloubka balení 15 cm
Váha balení 1.14 kg

Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: