Inteligentní senzor otevření dveří a oken IP20 LoRaWAN - bílý - Milesight WS301-868M
Index: STV-23276 EAN: 6974225035199
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: Milesight
Popis produktu: Inteligentní senzor otevření dveří a oken IP20 LoRaWAN - bílý - Milesight WS301-868M
Bílý dveřní a okenní senzor Milesight leží na bílém pozadí.
Hlavní vlastnosti senzoru
  • Bezdrátová komunikace pomocí protokolu LoRaWAN
  • Vhodné pro dveře, okna a další pohyblivé součásti domácnosti
  • Senzor detekuje a upozorňuje na pokusy o demontáž, čímž chrání před vloupáním
  • Baterie ER14250 s kapacitou 1200 mAh vydrží až 5 let používání
  • Podpora protokolu Milesight D2D, který umožňuje přímé ovládání zařízení bez síťové brány LoRaWAN
  • Jednoduchá konfigurace zařízení pomocí bezdrátové technologie krátkého dosahu NFC
  • Má kryt s krytím IP20
Sledování stavu otevírání a zavírání
Milesight D2D
Zařízení detekuje změny stavu otevření a zavření domovních prvků.
Bílý dveřní a okenní senzor Milesight leží vespod na bílém pozadí.
Produkt je kompatibilní s bezplatnou aplikací Milesight ToolBox pro chytré telefony.
Dlouhotrvající napájení
Synchronizace s aplikací smartphonu
Bezplatnou aplikaci Milesight ToolBox si můžete stáhnout na zařízení se systémem Android i iOS .
Technické specifikace inteligentního senzoru
  • Výrobce: Milesight
  • Model: Magnetický kontaktní spínač WS301
  • Kód produktu: WS301-868M
  • Technologie připojení senzoru: bezdrátová
  • Bezdrátový protokol: LoRaWAN, Milesight D2D
  • Frekvence: 868 MHz
  • Napájení: 1 x baterie ER14250
  • Napětí: 3,6V
  • Kapacita baterie: 1200 mAh
  • Rozsah provozních teplot zařízení: od 0°C do 45°C
  • Rozsah provozní vlhkosti zařízení: od 0 % do 90 % RH, nekondenzující
  • Krytí IP: IP20
  • Aplikace: Milesight ToolBox, Milesight IoT Cloud
  • Barva produktu: bílá
  • Rozměry snímače: 50,5 x 31 x 18,5 mm
  • Rozměry magnetu: 30 x 13,5 x 10 mm