Grove Creator Kit - Alpha - sada 20 modulů Grove pro Arduino

Index: SEE-15466 EAN: 5904422377885

Sada skládající se z 20 modulů a sady kabelů s rozhraním Grove. Soupravu mohou používat všichni bez ohledu na věk nebo úroveň dovedností. Každý modul obsažený v sadě pracuje s Arduino a deskami kompatibilními s Arduino. Sada obsahuje také uživatelskou příručku s ukázkovými projekty a programy.

Grove Creator Kit - Alpha - sada 20 modulů Grove pro Arduino
1 516,00 Kč
1 252,89 Kč bez DPH.
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: Seeedstudio
Compatibility: Arduino

Popis produktu: Grove Creator Kit - α - 20 modulů Grove pro Arduino

Sada skládající se z 20 modulů a sady kabelů s rozhraním Grove . Soupravu mohou používat všichni bez ohledu na věk nebo úroveň dovedností . Každý modul obsažený v sadě pracuje s Arduino a s deskami kompatibilními s Arduino pomocí příslušnéhoštítu Grove Base (není součástí dodávky). Sada obsahuje také uživatelskou příručku s ukázkovými projekty a programy.

Grove Creator Kit Obsah sady byl uzavřen ve vhodné nádobě.

Pozornost!

Sada neobsahuje Arduino aBase Shield . Lze je zakoupit samostatně v našem obchodě.

Základní štít není vyžadován, ale usnadňuje používání modulů.

Grove systém

Grove je 4kolíkové rozhraní pro připojení modulů se základním štítem pro Arduino nebo Raspberry Pi. Systém Grove poskytuje rychlé a bezpečné připojení modulů pomocí vyhrazeného kabelu bez obav ze špatného připojení desky s překrytím. K vytváření projektů nevyžaduje pájení ani použití nepájivého pole . Způsob montáže je podobný kostkám Lego . Při použití modulů s tímto rozhraním je vyžadován příslušný kabel a základní deska Seeeduinonebo Base Shield pro Arduino.

Hlavní vlastnosti sady pro autory

  • Kompatibilní s Arduino Uno
  • Bohatá učebnice
  • Šikovný organizér
  • Četné příklady a návody
  • Ideální pro dárek
  • Není nutné pájení

Hlavní výhodou systému Grove je sjednocení konektorů. To znamená, že pokud se ukáže, že moduly v sadě nestačí, můžete si vybrat jakýkoli jiný senzor ze široké škály Grove a připojit jej k základní desce pomocí speciálních kabelů Grove .

Sada 20 modulů Grove - Creator Kit α.

Sada je kompatibilní s Arduino , Raspberry Pi a micro: bit

Sada obsahuje uživatelskou příručku pro uživatele Arduina, ale moduly fungují také s jinými platformami.

Uživatelská příručka

Sada obsahuje také uživatelskou příručku bohatou na pokyny a ukázkové kódy ve formě více než 100 stránek knihy. Provede vás celým procesem instalace prostředí Arduino IDE a ukáže vám, jak se daný modul připojit a naprogramovat.

Uživatelská příručka pro sadu Grove Creator Kit

Uživatelská příručka pro sadu Grove Creator Kit.

Příručka je k dispozici ke stažení také v polštině.

Obsah soupravy

Sada obsahuje 20 prvků, popis jednotlivých modulů je uveden v tabulce.

Ne. Obrázek Popis
1 Analogowy czujnik temperatury NTC Analogový snímač teploty NTC - standardní snímač kompatibilní s Arduino a Raspberry Pi. Je napájen napětím od 3,3 V do 5 V. Může měřit teplotu v rozsahu od -40 ° C do 125 ° C s přesností na 1,5 ° C.
2 Moduł z diodą LED Modul s posuvným spínačem - modul vybavený posuvným spínačem. Je napájen napětím od 3,3 V do 5 V.
3

Potencjometr obrotowy

Lineární rotační potenciometr 10 kΩ - horní konektor - lineární rotační potenciometr 10 kΩ. Má rozsah otáčení 300 °.
4 Thumb Joystick z przyciskiem Palec Joystick s tlačítkem - modul s deskou - m odul vybaven joystickem podobným analogovým zařízením používaným například v herních ovladačích. Má schopnost detekovat pohyby ve dvou směrech a má tlačítko aktivované stisknutím knoflíku .
5 Czujnik dźwięku LM386 Zvukový senzor LM386 - modul založený na čipu LM386 a elektretovém mikrofonu. Může být napájen napětím od 4 V do 12 V.
6 Czujnik temperatury i wilgotności DHT11 Senzor teploty a vlhkosti DHT11 - Senzor teploty a vlhkosti DHT11. Výstupem je digitální signál. Rozsah měření pro teplotu je 0 ° C až 50 ° C a vlhkost je 20% až 90% RH .
7 Moduł przekaźnika v1.2 Reléový modul v1.2 - p umožňuje ovládat akční členy odpojením nebo napájením. Pro správnou funkci vyžaduje napájení 5 V a digitální řídicí signál.
8 Przewody połączeniowe Grove Vícebarevná LED dioda - modul s LED diodou, která může vydávat světlo za mnoha potlesků.
9 Czujnik pochylenia Snímač náklonu - jednoduchý snímač náklonu s digitálním výstupem. Je napájen napětím od 3,3 V do 5 V.
10 LM358 czujnik natężenia światła otoczenia LM358 Ambient Light Intensity Sensor v1.2 - Tento senzor detekuje intenzitu světla a odráží analogový napěťový signál zpět do Arduina. Rozsah světla je od 1 luxu do 350 luxů. Napájecí napětí je 5 V.
11 Moduł z diodą RGB RGB LED v2.0 - modul s RGB diodou - p umožňuje ovládat RGB diodu pomocí digitálních pinů mikrokontroléru.
12 Czujnik opadów / wody Senzor deště / vody - senzor pro detekci přítomnosti nebo množství vody. Je napájen napětím 5 V.
13 Przewody połączeniowe Grove Vibrační snímač SW-420 - Když je snímač v klidu, výstupem je trvale vysoký (vysoký) signál a při detekci vibrací se změní na nízký. Citlivost lze nastavit pomocí potenciometru umístěného na desce.
14 Przewody połączeniowe Grove Modul s aktivním bzučákem - M ODE zmírňuje jednotný tón po dává vysokou stavu. Při použití PWM může generovat různé zvuky a efekty.
15 Czujnik odbiciowy Reflexní senzor RS-06WD v1.1 - nádrž vybavená reflexním senzorem RS-06WD. Skládá se z diody emitující infračervené světlo a vysoce citlivého fototranzistoru. Je napájen napětím 5 V.
16 Przewody połączeniowe Grove Magnetický spínač - Senzor lze ovládat elektromagnetem nebo permanentním magnetem. Napájecí zdroj 5 V.
17 Moduł z przyciskiem Modul s tlačítkem - p má vestavěný taktní spínač a stahovací rezistor.
18 Moduł z niebieską diodą LED Modul s modrou LED - modul s modrou LED. Kontrolka LED se rozsvítí, když signální kolík stoupne. PCB má navíc potenciometr pro ovládání jasu LED.
19 Dioda LED czerwona Modul s červenou LED - LED začne svítit, když je signální kolík přepnut do vysokého stavu. PCB má navíc potenciometr pro ovládání jasu LED.
dvacet Dioda LED zielona Modul se zelenou LED - modul se zelenou LED. Kontrolka LED se rozsvítí, když signální kolík stoupne. PCB má navíc potenciometr pro ovládání jasu LED.
21 Przewody połączeniowe Grove Sada kabelů Grove - kabely se zástrčkou Grove - Grove, Grove - samice a Grove - samec.
22 Przewodnik użytkownika Uživatelská příručka - příručka s ukázkovými schématy připojení a programy.

Doporučujeme také další senzory a moduly ze série Grove .

Video

Výrobce také poskytuje videonávody v angličtině.

Šířka balení 20.2 cm
Výška balení 6.6 cm
Hloubka balení 15.1 cm
Váha balení 0.408 kg

Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: