Indukční senzor přiblížení LJ30A3-10-Z/CY 10mm 6-36V
Index: DNG-18408 EAN: 5904422379032
Indukční senzor přiblížení se 100cm kabelem. Součástí je matice pro snadnou instalaci a detekuje kov až do vzdálenosti 10 mm . Napájen napětím 6 V až 36 V, detekce objektu je indikována červenou LED diodou, která se rozsvítí, když výstup (černý kabel) dosáhne vysoké úrovně.
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: OEM
Popis produktu: Indukční senzor přiblížení LJ30A3-10-Z/CY 10 mm 6-36 V
Indukční senzor přiblížení se 100cm kabelem. Má matice pro snadnou instalaci a detekuje kov až do vzdálenosti 10 mm . Napájení napětím 6 V až 36 V. Detekce objektu je indikována červenou LED diodou, která se rozsvítí, když se na výstupu (černý kabel) objeví vysoký stav .
Spojení
  • Hnědý vodič - napájecí napětí
  • Modrý vodič - zem - GND
  • Černobílý vodič - digitální výstup - OUT
    • žádný objekt - špatný stav
    • detekce objektů - vysoká
Měřicí rozsah senzoru je od 0 mm do 10 mm.
Technické specifikace
  • Napájecí napětí: 6 V až 36 V
  • Spotřeba proudu: 10 mA
  • Měřicí rozsah: 0 až 10 mm ± 10 %
  • Výstupní signál: digitální 300 mA
  • Výstupní stav: výchozí nízký, při detekci objektu přejde na vysoký
  • Typ výstupu: PNP - NO+NC
  • LED indikující detekci objektu
  • Detekovaný objekt: kov
  • Doba odezvy: méně než 2 ms
  • Provozní teplota: -30 °C až 65 °C
  • Průměr: 30 mm
  • Délka senzoru: 56 mm
Šířka balení 7 cm
Výška balení 4 cm
Hloubka balení 13 cm
Váha balení 0.155 kg
Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!
Recenze produktu
5/5
Průměrná známka
1
Názor zákazníků
Sbíráme následující názory
a ověřujeme je pomocí externího
partnera Trustmate a pocházejí
z procesu po zakoupení.
Grzegorz 30.05.2023 Potvrzený nákup
Kraj pochodzenia: Čína
Dane kontaktowe wprowadzającego na rynek UE: BOTLAND B. DERKACZ SP. K. Gola 25A - 63-640 Bralin