Soumrakový senzor s externí sondou MCE35 - 2300W

Index: MOD-07009 EAN: 5902211100058

Senzor se používá k zapnutí a vypnutí světla v závislosti na úrovni jasu prostředí . Jeho provoz není ovlivněn ani teplotou, ani vlhkostí. Používá se např. Na zahradě, verandě, pouličních lampách atd. Přípustné zatížení je 15 A.

Soumrakový senzor s externí sondou MCE35 - 2300W
276,00 Kč
228,10 Kč bez DPH.
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: OEM

Popis produktu: Soumrakový senzor s externí sondou MCE35 - 2300 W

Senzor se používá k zapnutí a vypnutí světla v závislosti na úrovni jasu prostředí . Jeho provoz není ovlivněn ani teplotou, ani vlhkostí. Používá se např. Na zahradě, verandě, pouličních lampách atd. Přípustné zatížení je 15 A.

Soumrakový senzor s externí sondou MCE35 - 2300W

Snímač soumraku s externí sondou MCE35 - 2300 W.

Specifikace snímače soumraku se sondou MCE35

 • Napájecí napětí: 220 V až 240 V AC
 • Jmenovitý proud: 15 A.
 • Pracujte s intenzitou světla od 2 do 100 luxů (nastavitelná)
 • Pracovní teplota: -20 ° C až 40 ° C
 • Přípustná vlhkost prostředí: až 93%
 • Samostatná sonda ve vnějším krytu
 • Součástí jsou montážní šrouby
 • Rozměry:
  • Sonda: 48 x 42 x 30 mm
  • Modul: 62 x 47 x 27 mm

Naše nabídka zahrnuje i další světelné a barevné senzory.

Spolehlivé ovládání osvětlení

Snímač soumraku s externí sondou MCE35 - 2300W se používá k automatickému ovládání osvětlení v závislosti na aktuální denní době. Na rozdíl od jednoduchých soumrakových senzorů je tento model zcela nezávislý na jiných podmínkách prostředí - včetně teploty a vlhkosti.

Použití externí sondy umožňuje jednodušší zapojení - ovládanou lampu lze umístit kdekoli (např. Pod střechu) a samotný senzor lze namontovat na exponované místo, kde bude moci měřit skutečnou úroveň osvětlení bez vlivu okolních předmětů (stromy, stavební prvky atd.).

Připojení snímače MCE35

Externí senzor soumraku je určen k připojení k hlavnímu modulu pomocí dvoužilového kabelu. Zbývající tři svorky „řídicí jednotky“ slouží k připojení síťového napětí (L, N) a samotné lampy (další vodič by měl být připojen k nulovému vodiči - N).

Přípustné zatížení kontaktů relé je 15 A, což umožňuje vysoce výkonné ovládání osvětlení (např. Několik paralelně zapojených světel). Úroveň spínání může být nastavena v rozsahu 2..10 lux. Modul může pracovat při teplotě od -20 ° C do +40 ° C a při relativní vlhkosti vzduchu až 93%.

Automatické zapnutí a vypnutí osvětlení

Je dobře vidět, že když slunce zapadá, zhoršuje se viditelnost uvnitř i vně budov. Poté se aktivuje osvětlení vycházející z pouličních lamp. Opak je pravdou, když vychází slunce - pouliční osvětlení je vypnuté. Zapínání a vypínání osvětlení se ovládá automaticky - v závislosti na ročním období to lze provést pomocí časovače nebo bezúdržbovým způsobem - pomocí soumrakového senzoru s nastavitelnou prahovou hodnotou, jako je MCE 35.

Aplikace senzoru MCE 35

Snímač soumraku MCE 35 je vybaven pouzdrem z plastu ABS a je vyroben v souladu s požadavky na elektrická zařízení třídy ochrany II (dvojitá izolace, bez spojení s ochranným uzemněním) a s vnitřní úrovní ochrany IP65 (ochrana proti prach a pevné látky i nízký tlak). Díky tomu zajišťuje pouzdro senzoru bezpečné použití ve vlhkém podnebí a můžete jej instalovat mimo budovu, např. K ovládání osvětlení zahrady nebo vstupu do nemovitosti.

Napětí z 220 V stř
Napětí dolů 240 V stř
Jmenovité napětí 230 V AC
Typ modulu Soumrak
Modul - montáž Povrch
Inteligentní budova Senzor soumraku
Šířka balení 6.5 cm
Výška balení 8 cm
Hloubka balení 6 cm
Váha balení 0.131 kg

Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: