Repelent na hlodavce do automobilu - Viano Duo-LED OS-03

Index: VIA-16618 EAN: 5903111328061

Nabízíme vám vynikající ultrazvukový odpuzovač hlodavců určený pro použití v automobilech. Kromě zvukového systému, který generuje ultrazvuky nepříjemné pro hlodavce, má zařízení vestavěnou vysoce výkonnou LED, která vydává blikající světlo, které odpuzuje například kuny.

Repelent na hlodavce do automobilu - Viano Duo-LED OS-03
542,00 Kč
447,93 Kč bez DPH.
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: Viano

Popis produktu: Odpuzovač hlodavců - Viano Duo-Led OS-03

Nabízíme vám vynikající ultrazvukové odpuzující hlodavce pro použití v automobilech. Kromě zvukového systému, který generuje ultrazvuky nepříjemné pro hlodavce, má zařízení vestavěnou vysoce výkonnou LED, která vydává blikající světlo, které odpuzuje například kuny. Repeler je napájen napětím 12 V , jedná se o zvláště energeticky úsporné zařízení, spotřeba proudu zařízení je 15 mA. Generovaný zvuk se šíří až 200 m.

Repeler je navíc vybaven kolébkovým spínačem.

Repeler je navíc vybaven kolébkovým spínačem.

Hlodavci představují vážnou hrozbu

Praktiky hlodavců mohou být ve svých důsledcích pro cestující ve vozidle velmi nebezpečné. Myši, krysy, kuny a lasice jsou živočišné druhy běžně se vyskytující v Polsku. Pravděpodobně jste vy nebo někdo, koho znáte, již zažili situaci, kdy myši, kuny nebo krysy poškodily elektrické nebo hydraulické kabely v autě nebo vešly do kabiny a zdevastovaly interiér.

Poškození čalounění hlodavci je často velmi obtížné opravit a nefunkční systémy, jako je klimatizace nebo osvětlení, se opravují velmi nákladně. Největší nebezpečí však představují poškozené systémy odpovědné za bezpečnou jízdu . Uhryznuté lanko z brzdového systému je mimořádně nebezpečná chyba. Jedná se o velmi vážnou hrozbu pro zdraví a život, proto stojí za to se před takovými událostmi chránit.

Repeller je vybaven dvěma bzučáky.
Repeller je vybaven dvěma bzučáky.

Vaši mazlíčci mohou klidně spát

Návrháři mysleli také na zvířata. Psi a kočky také řídí auto s majiteli nebo mohou kolem projít, když zaparkují. Zařízení pracuje pouze na frekvencích zvukových vln, které neovlivňují sluch koček nebo psů.

Hlodavci si na to nezvyknou

Kuny, potkani a lasičky strašák byl navržen tak, aby byl co nejefektivnější. Zvíře, které je neustále vystaveno ultrazvuku v jedné výšce, si může časem zvyknout a přesto, že je zajištěno, může nastupovat do vozidla. Proto je Repeller vybaven systémem, který náhodně mění frekvenci vydávaných zvuků (v určitém rozsahu).

Zařízení se velmi snadno instaluje.
Zařízení se velmi snadno instaluje.

Repeller nebolí

Respektování každého života a ochrana životního prostředí jsou velmi důležité úkoly pro každého člověka. Až donedávna mnoho lidí používalo mnohem primitivnější, méně účinné a především nelidské způsoby řešení problémů s hlodavci - byly použity pasti. Dnes, spolu s rozvojem technologie a její popularizací, mohou být elektronická repelery řešením, které účinně chrání před strašlivými důsledky návštěv „nezvaných hostů“. Domácí mazlíčci, kteří slyší nepříjemné zvuky, se jednoduše nepřiblíží ke svému zdroji.

Přizpůsobeno drsným podmínkám

Zařízení bylo navrženo a vyrobeno polským výrobcem Viano , který se specializuje na tento typ zařízení. Straszak se vyznačuje extrémně efektivním provozem a velmi dobrou adaptací na povětrnostní podmínky, které převládají v Polsku. Je schopen efektivně pracovat jak v chladné zimě, tak na plném slunci. Stojí za zmínku, že jeho provoz je založen na elektronickém tranzistorovém systému, který lépe odolává častým změnám teploty a vlhkosti než jemné mikroprocesorové systémy.

Instalace je rychlá a snadná

Instalace zařízení je rychlá, jednoduchá a intuitivní. Repeler má dva vodiče zakončené prstencovými konektory . Jsou přizpůsobeny k montáži na standardní svorky do auta s baterií pod kapotou. Toto umístění zajišťuje dobré šíření ultrazvuku v blízkosti automobilu a nejsilnější zvukové a světelné signály v nejcitlivějším místě (v blízkosti motoru).

Zařízení je napájeno kruhovými konektory.

Zařízení je napájeno kruhovými konektory.

Bezúdržbové použití

Strašák hlodavců je navržen tak, že nevyžaduje žádnou manipulaci ze strany uživatele. Zařízení se samo vypíná při nastartování motoru a automaticky působí jako odstrašující prostředek pro hlodavce, když řidič vypne zapalování. Majitel automobilu se také nemusí obávat vysoké spotřeby energie baterie při parkování. Repeler je vybaven ekonomickým napájecím systémem , který je podle údajů výrobce schopen zajistit nízkou spotřebu, takže zařízení může pracovat až 5 měsíců bez nastartování motoru.

Specifikace repeleru

  • Napájení: 12 V
  • Odběr proudu: 15 mA
  • Ultrazvukový emisní úhel: až 120 °
  • Dosah ultrazvuku: až 200 metrů
  • Pracovní teplota: od -30 ° C do 70 ° C
  • Rozměry 85 x 65 x 36 mm

Viano - polské výrobky vysoké kvality a spolehlivosti

Viano je polský výrobce elektronických zařízení na odstrašení zvířat, jejichž produkty se začaly prodávat v roce 2009. Odstraňovače Viano jsou zárukou vysoce kvalitního zpracování, jakož i dlouhodobé spolehlivosti a trvanlivosti provozu. Odpuzovač Duo-LED OS-03 je určen k instalaci v motorovém prostoru automobilu a poskytuje účinnou ochranu před možným kousnutím elektrických a palivových kabelů. Odpuzovač Duo-LED OS-03 lze také použít k odradení koček, které mají zejména tendenci skákat pod kapotu, aby se zahřály, a riskují tak tepelná a mechanická zranění.

Viano OS-03 - účinná ochrana vybavení motorového prostoru před škůdci

Viano Duo-LED OS-03 Repeller se vyznačuje velmi nízkou spotřebou energie a může nepřetržitě pracovat až 8 měsíců bez nutnosti dobíjení baterie. Repeler účinně chrání vybavení motorového prostoru před potenciálními škůdci, kteří by mohli například žvýkat elektrickými kabely. Je však třeba mít na paměti, že odpuzovač nefunguje na psech kvůli příliš vysoké frekvenci emitované ultrazvukové vlny.

Napětí z 12.0V
Napětí dolů 12.0V
Šířka balení 8.5 cm
Výška balení 4.5 cm
Hloubka balení 12 cm
Váha balení 0.115 kg

Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!

Recenze produktu

Repelent na hlodavce do automobilu - Viano Duo-LED OS-03

5/5

Průměrná známka

5

Názor zákazníků
Sbíráme následující názory
a ověřujeme je pomocí externího
partnera Trustmate a pocházejí
z procesu po zakoupení.
Jaroslav 01.05.2023 Potvrzený nákup
Mám druhý týden,zatím funguje
Břetislav 04.12.2023 Potvrzený nákup
Karel 16.10.2023 Potvrzený nákup
Petr 07.05.2023 Potvrzený nákup
Ota 25.11.2022 Potvrzený nákup

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: