Repelent na hlodavce - Viano Quattro-Pro

Index: VIA-16620 EAN: 5903111328030

Nabízíme vynikající řešení - jedno z nejlepších na trhu. Představujeme vynikající odpuzovač hlodavců. Jedná se o zařízení, které vydává kolem sebe ultrazvuk , který je nepříjemný pro myši, kuny, lasice a krysy . Strašák je konstruován tak, aby se zvukové vlny šířily rovnoměrně v každém směru a dosáhly co nejdále a plašely škůdce na velké ploše .

Repelent na hlodavce - Viano Quattro-Pro
685,00 Kč
566,12 Kč bez DPH.
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: Viano

Popis produktu: Repelent na hlodavce - Viano Quattro-Pro

Nabízíme vynikající řešení - jedno z nejlepších na trhu. Představujeme vynikající odpuzující hlodavce. Jedná se o zařízení, které vydává kolem sebe ultrazvuk , který je nepříjemný pro myši, kuny, lasice a krysy . Strašák je konstruován tak, aby se zvukové vlny šířily rovnoměrně v každém směru a dosáhly co nejdále a plašely škůdce na velké ploše .

Repeler je vybaven čtyřmi bzučáky, které umožňují rovnoměrné rozložení ultrazvuku.

Repeler je vybaven čtyřmi bzučáky, které umožňují rovnoměrné rozložení ultrazvuku.

Hlodavci představují problémy a nebezpečí

Krysy, kuny, myši a lasice jsou druhy hlodavců, které se vyskytují v Polsku. Mnozí z nich se při hledání jídla nebo přístřeší usadili ve sklepech, podkroví nebo dokonce přímo v bytech. K takovým situacím dochází jak na vesnicích, tak v centrech měst. Zvířata často žvýkají dráty nebo ničí zařízení a nejčastěji si najdou cestu k zásobám potravy. V budově se může začít vznášet pach myších výkalů, z podkroví můžete slyšet hluk kun a v suterénu najdete zdroj výpadku proudu v podobě drátů, které požírají krysy. Kromě nepohodlí a vážných finančních ztrát jsou hlodavci primárně vystaveni riziku nemocí škodlivých pro člověka. Proto stojí za to chránit se před takovými nebezpečími pomocí vhodného bogey.

Repeler generuje ultrazvuky nepříjemné pro hlodavce, aniž by škodil zvířatům.

Repeler generuje ultrazvuky nepříjemné pro hlodavce, aniž by škodil zvířatům.

Odrazení jsou známkou pokroku civilizace

Nejpopulárnějším způsobem řešení problému škůdců vyskytujících se v domácnostech byly donedávna pasti , zabíjení hlodavců nebo jejich trvalé poškození. Pokrok v technologii a rozvoj znalostí o zvířatech znamenal, že je dnes člověk schopen je neustále odradit pomocí elektronických zařízení, aniž by jim ublížil. Toto řešení je humánní a efektivnější a nakonec levnější.

Repeller je napájen z přiloženého napájecího zdroje.

Repeller je napájen z přiloženého napájecího zdroje.

Různé frekvence bogey

Prezentovaný repelent pro hlodavce má implementován systém, díky kterému se frekvence emitovaného ultrazvuku neustále mění. Jde o to, že zvíře nemá šanci zvyknout si na jeden zvuk, který se mu nelíbí. Stojí za zmínku, že designéři také vzali v úvahu skutečnost, že v domě mohou být zvířata, jako jsou psi nebo kočky. Frekvenční rozsah vyzařovaný zařízením je omezen na ty, které nemají vliv na domácí mazlíčky a zároveň neodradí hlodavce.

Sada obsahuje také speciální montážní konzolu s montážními prvky.

Sada obsahuje také speciální montážní konzolu s montážními prvky.

Jedno zařízení - čtyři bzučáky

Repelér je navržen tak, aby vydával ultrazvuky co nejrovnoměrněji a pokud je to možné. Za tímto účelem jsou vysoce kvalitní bzučáky směrovány do čtyř směrů. Za ideálních podmínek, kdy před zařízením nejsou žádné překážky, je bogey schopno chránit plochu až 1000 m 2 . Díky promyšlenému designu, použití vysoce kvalitních komponentů a řídícímu systému založenému na tranzistorech je zařízení odolné vůči obtížným provozním podmínkám (včetně velmi nízkých a velmi vysokých teplot).

Instalace a uvedení do provozu je velmi jednoduché - repeler je dodáván se speciálním stojanem a napájecím zdrojem 12 V, který lze použít se standardními nástěnnými zásuvkami ( 230 V ). Za zmínku stojí také to, že zařízení spotřebovává velmi malé množství elektřiny , takže si můžete být jisti, že jeho použití 24/7 prakticky nezvýší vaše účty za elektřinu.

Odstraszacz gryzoni - Viano Quattro-Pro

Sada obsahuje potřebné montážní prvky a napájecí zdroj.

Technické specifikace

 • Napájení: 230 V
 • Odběr proudu: 140 mA
 • 360 ° úhel emise ultrazvuku
 • Dosah ultrazvuku až 200 metrů
 • Pracovní teplota od -30 ° C do + 70 ° C
 • Rozměry: 95 x 95 x 50 mm

Sada obsahuje

 • 1x Quattro- Pro repeller
 • 2x montážní šrouby
 • 2x plastové kolíky
 • 1x montážní držák
 • 1x AC adaptér

Napětí z 230 voltů
Napětí dolů 230 voltů
Šířka balení 10.5 cm
Výška balení 6 cm
Hloubka balení 21 cm
Váha balení 0.269 kg

Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!

Recenze produktu

Repelent na hlodavce - Viano Quattro-Pro

5/5

Průměrná známka

2

Názor zákazníků
Sbíráme následující názory
a ověřujeme je pomocí externího
partnera Trustmate a pocházejí
z procesu po zakoupení.
Marek S. 29.05.2022 Potvrzený nákup Přeložená recenze
Dobré zpracování.
Janusz 25.03.2024 Potvrzený nákup

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: