Repelent na hlodavce - silná LED - Viano OD-08

Index: VIA-16623 EAN: 5903111328092

Nabízíme vynikající zařízení od Viano - ultrazvukový odpuzovač hlodavců. Instalace takového zařízení je skvělý způsob, jak se zbavit nežádoucích škůdců z vašeho domova nebo se v tomto ohledu uchovat v bezpečí. Zařízení s hlasitostí přibližně 100 dB (+/- 20%) neustále vydává zvuky na velmi vysokých frekvencích . Straszak má také zabudovanou silnou LED blesk.

Repelent na hlodavce - silná LED - Viano OD-08
577,00 Kč
476,86 Kč bez DPH.
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: Viano

Popis produktu: Repelent na hlodavce - silná LED - Viano OD-08

Nabízíme skvělé obchodní zařízení Viano - ultrazvukové odpuzující hlodavce. Instalace takového zařízení je skvělý způsob, jak se zbavit nežádoucích škůdců z domova nebo se v tomto ohledu uchovat v bezpečí (pokud jste to ještě neudělali). Zařízení s hlasitostí přibližně 100 dB (+/- 20%) neustále vydává zvuky na velmi vysokých frekvencích, které jsou hlodavcům nepříjemné, a proto se jim vyhýbají.

Bogey, kromě generování hlasitých zvukových vln bzučáku , postavil silnou LED blesk LED . Používá se k plašení hlodavců, kteří také negativně reagují na blikající světlo . Tento typ odpuzovače funguje obzvláště dobře, protože většina hlodavců (stejně jako lasice a kuny) jsou noční zvířata.

Repeller vypadá jako AC adaptér.

Repeller vypadá jako AC adaptér.

Hlodavci jsou v mnoha domácnostech vážným problémem

Ať už žijete ve městě nebo mimo město - každá budova může být vystavena vstupu hlodavců do ní. Taková zvířata blíží lidských sídel, tyto vůně potravin nebo hledají nové bydlení chráněné hradbami. Bohužel při vstupu do budovy velmi často poškozují její instalaci a vybavení , jejichž oprava může být nákladná.

Kromě poškození v podobě rozbitého vybavení v bytě, do kterého vstoupily myši nebo krysy, můžete rychle cítit charakteristický zápach moči a nejčastěji najít výkaly v blízkosti zásobování potravinami. Tito škůdci představují vážnou hrozbu, protože přenášejí nemoci, které jsou pro člověka nebezpečné , a dotykem a procházením kolem jídla dále zvyšují riziko onemocnění. Proto stojí za to zajistit, aby hlodavci neměli přístup do vašeho bytu nebo domu.

Zástrčka je vhodná pro standardní zásuvky používané v Polsku.

Zástrčka je vhodná pro standardní zásuvky používané v Polsku.

Instalace bogey pro kuny, myši a krysy

Repeller je navržen tak, aby jeho instalace byla rychlá, jednoduchá a intuitivní . Zařízení je kompaktní a má zabudovanou zástrčku kompatibilní se standardními síťovými zásuvkami (230 V ). K zahájení práce stačí připojit úderník k elektřině a v případě potřeby jej lze ovládat také páčkovým přepínačem umístěným ve spodní části (I / 0).

Různé frekvence nabízejí mnoho možností

Zařízení je vybaveno systémem, který zajišťuje, že se vysílané frekvence neustále mění a nepřekračují stanovené prahové hodnoty . Myšlenka je, že žádný z hlodavců si na neustále generovaný zvuk nezvykne. Na druhou stranu je stupnice omezené frekvence postup, který vás chrání před situací, ve které by působení bogey mohlo mít na vaši kočku nebo psa špatný účinek.

Repeller má kolébkový spínač, který umožňuje odpojit napájecí zdroj bez odpojení zařízení ze zásuvky.

Repeller má kolébkový spínač, který umožňuje odpojit napájecí zdroj bez odpojení zařízení ze zásuvky.

Repeler je šetrný k životnímu prostředí

Velkou výhodou repelentu pro hlodavce je skutečnost, že jeho provoz nepoškozuje žádné zvíře - na rozdíl od brutálních pastí, které se donedávna používaly k tomu, aby se zbavili škůdců z budovy. Za zmínku stojí také to, že bogey je vybaveno energeticky úsporným systémem napájení. Spotřebovává malé množství energie , takže jej lze zapnout 24 hodin denně a může generovat prakticky nepozorovatelnou dodatečnou spotřebu energie . Zařízení je založeno na systému elektronických tranzistorů, který je odolný, odolný vůči poškození a necitlivý na změny teploty.

Technické specifikace

  • Napájení: 230 V
  • Odběr proudu: 35 mA
  • Rozměry: 85 x 85 mm
  • Ultrazvukový emisní úhel až 120 °
  • Dosah ultrazvuku: až 200 metrů
  • Pracovní teplota od -30 ° do 70 °

Napětí z 230 voltů
Napětí dolů 230 voltů
Šířka balení 9 cm
Výška balení 9 cm
Hloubka balení 6.5 cm
Váha balení 0.116 kg

Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: