Odpuzovač ptáků - 230 V - Viano OP-2

Index: VIA-16627 EAN: 5903111328184

Odpuzovač ptáků je nástroj, díky kterému se snadno zbavíte škůdců z pole, zahrady, pozemku nebo sadu. Zařízení je zcela bezpečné pro zvířata i lidi a jeho provoz je založen na použití pohybového senzoru, který po detekci aktivity ve sledované zóně vyšle příslušný signál . Na jeho základě začne odpuzovač vydávat zvuky dravých ptáků .

Odpuzovač ptáků - 230 V - Viano OP-2
1 462,00 Kč
1 208,26 Kč bez DPH.
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: Viano

Popis produktu: Odpuzovač ptáků - 230 V - Viano OP-2

Odpuzovač ptáků je nástroj, díky kterému se snadno zbavíte škůdců z pole, zahrady, pozemku nebo sadu. Zařízení je zcela bezpečné pro zvířata i lidi a jeho provoz je založen na použití pohybového senzoru, který po detekci aktivity ve sledované zóně vyšle příslušný signál . Na jeho základě začne odpuzovač vydávat zvuky dravých ptáků , což vede k tomu, že se škůdci vzdalují od chráněného místa.

Zařízení napodobuje zvuky vydávané dravými ptáky.

Zařízení napodobuje zvuky vydávané dravými ptáky.

Jaké ptáky jsou ve vaší zahradě škodlivé

Mezi nejinvazivnější a nejškodlivější druhy patří vrabci, vrány, špačci, kosy, kosy, havrani a kavky. Jedí ovoce vypěstované v zahradách a sadech (zejména třešně, třešně, hrozny a rybíz) a také čerstvě zasetá semena , která zabraňují klíčení rostlin. Obrovským problémem, zejména ve městech, jsou také holuby, které hnízdí na balkonech a pod střechami.

Obyvatelé si stěžují na trus a peří všude zanechané, stejně jako na nepříjemný zápach, ale nejnebezpečnější jsou mikroorganismy a paraziti přenášené těmito ptáky, které mohou způsobit vážné zoonózy . Nejlepším řešením je proto držet škodlivé druhy ptáků mimo domov, zahradu nebo pozemek. Velmi pohodlným způsobem mohou být například elektroničtí odpuzující ptáci.

Repeler je vybaven snímačem pohybu, který nepřetržitě sleduje cílovou oblast.

Repeler je vybaven snímačem pohybu, který nepřetržitě sleduje cílovou oblast.

Řešení - elektronický odpuzovač

Elektronický odpuzovač je malé zařízení, které k ovládání využívá vestavěný radarový snímač pohybu. Tento prvek detekuje aktivitu zvířat v chráněné zóně a poté odešle příslušný signál do řídicí jednotky. Tím se aktivuje reproduktor, který vydává zvuky dravých ptáků, což varuje škůdce , aby se nepřiblížili .

Představený model vytvořil polská značka Viano , která je na našem trhu známým výrobcem ultrazvukových a elektronických odstrašujících prostředků. Zařízení je dokonale přizpůsobeno převládajícím klimatickým podmínkám v zemi a nejběžnějším druhům škůdců, což je ještě efektivnější.

Montážní konzola je připevněna k krytu odpuzovače.

Montážní konzola je připevněna k odpuzovači krytu.

Praktické, pohodlné a ekonomické

Odpuzovač ptáků Viano je vynikajícím řešením pro každého, kdo chce jednou provždy vyřešit problém ptačích škůdců na pozemku, zahradě nebo sadu. Zařízení je vybaveno řadou užitečných řešení, včetně radarového snímače pohybu, který je schopen detekovat přítomnost zvířat v celém 360 ° poli, vertikálně i horizontálně, dokonce ze vzdálenosti až dvanácti metrů.

Kromě toho má bogey zabudovaný systém soumraku , díky kterému nebude vydávat zvuky po setmění (drtivá většina ptáků vede každodenní životní styl). Zařízení má dva provozní režimy: detekci pohybu a časovač, který může běžet současně. Odpuzovač ptáků byl vyroben s použitím nejkvalitnějších elektronických součástek, takže si můžete být jisti jeho účinným provozem, trvanlivostí a spolehlivostí.

Přiložený AC adaptér se používá k napájení repeleru.

K napájení repeleru se používá přiložený 6V AC adaptér.

Technické specifikace

  • Napájení: 230 V
  • Odběr proudu: 26 mA
  • Ultrazvukový emisní úhel: až 310 °
  • Akustický výkon: 120 dB
  • Pracovní teplota: od -30 ° C do 70 ° C
  • Provozní plocha: až 4 000 m 2
  • Rozměry: 225 x 160 mm
  • Hmotnost: 950 g

Odrazovače ptáků bezpečné pro zvířata

Odpuzovač ptáků - 230 V - Viano OP-2 je zařízení, které účinně odpuzuje ptačí škůdce, aniž by jim ublížilo. Díky tomu se nemusíte obávat poškození zahrady, ovocného sadu nebo pole, aniž byste podnikli jakékoli kroky, které jsou nebezpečné pro životní prostředí (například kladení jedu nebo mechanické lapače).

Elektronický odpuzovač ptáků nepředstavuje pro člověka žádnou hrozbu - funguje tak, že vydává zvuky dravých ptáků. Zařízení se také velmi snadno instaluje a je prakticky bezúdržbové.

Praktický a snadno instalovatelný elektronický odpuzovač ptáků

Repeler je napájen síťovým napětím 230 V. Po instalaci do požadované polohy nevyžaduje téměř žádnou údržbu - zvuky budou vydávány automaticky podle harmonogramu nastaveného uživatelem a na základě dat ze senzorů uvnitř zařízení.

Elektronický odpuzovač ptáků Viano OP-2 může pokrýt plochu až 4 000 m 2 , a proto se bude skvěle hodit pro velké zahrady, ovocné sady nebo pozemky, stejně jako na jiných místech, kde ptáci poškozují úrodu a narušit klid obyvatel.

Napětí z 230 voltů
Napětí dolů 230 voltů
Šířka balení 25 cm
Výška balení 21 cm
Hloubka balení 21 cm
Váha balení 1.137 kg

Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!

Recenze produktu

Odpuzovač ptáků - 230 V - Viano OP-2

4.5/5

Průměrná známka

8

Názor zákazníků
Sbíráme následující názory
a ověřujeme je pomocí externího
partnera Trustmate a pocházejí
z procesu po zakoupení.

Recenze:

krzysztof 16.08.2023 Potvrzený nákup Přeložená recenze
TO JE V POŘÁDKU
Klaudiusz 17.07.2023 Potvrzený nákup Přeložená recenze
produkt splňuje očekávání
Sandor 13.07.2023 Potvrzený nákup Přeložená recenze
Jednoduše SKVĚLÉ. Ptáci jsou konečně pryč!
Stefan 29.06.2023 Potvrzený nákup Přeložená recenze
Produkt splnil moje očekávání
Hans-Christian 28.06.2023 Potvrzený nákup Přeložená recenze
Bohužel žádný návod k obsluze v němčině.
Bettina 15.06.2023 Potvrzený nákup Přeložená recenze
Senzor soumraku by měl mít nastavitelnou citlivost. Jinak přístroj působí slušným dojmem. Cena a výkon OK. Nepodařilo se mi určit, zda se tímto dají vrány trvale zahnat. Určitý účinek lze pozorovat u dospělých ptáků. Mláďata to netrápí, ale vesele pokračují ve svých nesmyslech. A s holuby je zařízení zcela neúčinné.
Marian Z. 03.07.2022 Potvrzený nákup Přeložená recenze
Nesplňuje má očekávání.
Andrzej 27.06.2023 Potvrzený nákup

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: