Filtrovat podle
Výrobce
Více (531) Ok Průhledná
Cena
366 603
Více (-5) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Klimatizace a topení

Produkty: 3
Načítání...

Stojanový ventilátor Blow 60W - 125cm

Stojící ventilátor napájený síťovým napětím 230 V AC. Ochladí vás v horkých dnech. Výška ventilátoru je přibližně 125 cm.
Index: MOT-06861
Index: MOT-06861
Produkt s ukončenou výrobou
Nepřístupný
Běžná cena 445,00 Kč Cena 445,00 Kč
  • EOL
  • doprava zdarma

Stojící ventilátor Esperanza EHF002WE - Typhoon - bílošedý

50 W stojící ventilátor s automatickým horizontálním otáčením. 3 rychlosti ventilátoru.
Index: ESP-14232
Index: ESP-14232
Produkt s ukončenou výrobou
Nepřístupný
Běžná cena 366,00 Kč Cena 366,00 Kč
  • EOL
  • doprava zdarma

Exkluzivní interiérový ventilátor 40 W - 50 cm

Stolní ventilátor kompaktní velikosti o průměru 30 cm a výšce 50 cm . Perfektní řešení pro domov nebo práci v horkých dnech.
4.0 (1)
Index: AST-14798
Index: AST-14798
Produkt s ukončenou výrobou
Nepřístupný
Běžná cena 603,00 Kč Cena 603,00 Kč
  • EOL
  • doprava zdarma

Klimatizace a topení v jednom

Ohřívače ventilátorů jsou univerzální zařízení, která budou dobře fungovat v létě i v zimě. Mají funkci přívodu chladného vzduchu (bez ohřevu vzduchu), ale také možnost větrání ohřátým vzduchem. Ohřívače ventilátorů jsou obvykle vybaveny možností regulace stupně ohřevu, díky čemuž je regulace teploty v místnosti ještě přesnější. Některé modely mají také teplotní čidlo a automatický termostat, který umožňuje nastavit požadovanou úroveň tepla.

Jak si vybrat topení ventilátoru?

Při výběru ohřívače ventilátoru stojí za zvážení, že se jedná o zařízení, ve kterém je topný článek velmi horký. Proto byste si měli vybrat modely vybavené ochranou proti přehřátí, která zajistí vyšší úroveň bezpečnosti. K většímu pohodlí přispěje zařízení s vestavěným nastavitelným termostatem a automatickou regulací teploty. Je také třeba věnovat pozornost deklarované hladině hluku od výrobce (i když v případě tohoto typu zařízení obvykle nepřesahuje 50 dB) a přítomnosti dalších zařízení, jako je dlouhý napájecí kabel, kontrolní lampa nebo praktická rukojeť pro přenášení zařízení.

Co dalšího najdete v této sekci?

V kategorii Klimatizace a vytápění existují mimo jiné inteligentní termostatické hlavice, které lze díky příslušným adaptérům namontovat na téměř jakýkoli nástěnný radiátor. Taková hlava umožňuje manuální nastavení i hlasové ovládání pomocí Apple Siri, dálkové ovládání pomocí speciální aplikace pro zařízení iOS a programování režimů. Zařízení má ventilační funkci (automatické vypnutí topení po detekci otevřených oken) a další užitečné doplňky, včetně ochrany proti mrazu nebo odvápnění ventilu. V této části najdete také WiFi ovladač určený pro dálkové ovládání teploty domácí sauny nebo topení (je kompatibilní se systémy Android a iOS a nevyžaduje další periferní zařízení).