Filtrovat podle
Inteligentní budova
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (528) Ok Průhledná
Cena
237 525
Více (-5) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Zvonky a kukátka

Produkty: 4
Načítání...

Bezdrátový zvonek - Xblitz Kinetic

Zvonek nejnovější generace s bezdrátovým tlačítkem nevyžaduje konstantní napájení ani baterie. Díky použití pokročilé technologie přeměny mechanické energie na elektřinu můžeme...
Index: KGK-09973
Index: KGK-09973
Produkt s ukončenou výrobou
Nepřístupný
Běžná cena 525,00 Kč Cena 525,00 Kč
 • EOL
 • doprava zdarma

Eura -tech Eura WDP -33A3 Acapella - bezdrátový zvonek - na baterie

Dveřní zvonek nejnovější generace s bezdrátovým tlačítkem. Moduly spolu komunikují na frekvenci 433 MHz. Dveřní zvonek je napájen 2 bateriemi AA a tlačítko je napájeno 1...
Index: EUR-14028
Index: EUR-14028
Produkt s ukončenou výrobou
Nepřístupný
Běžná cena 237,00 Kč Cena 237,00 Kč
 • EOL
 • doprava zdarma

Zamel Calipso ST-980 - bezdrátový zvonek - bateriový provoz

Zvonek Zamel Calipso ST-980 s bezdrátovým tlačítkem, který lze použít jako tradiční zvonek bez potřeby dalších napájecích kabelů. Tlačítko je napájeno 23A baterií s napětím...
Index: ZML-17518
Index: ZML-17518
Produkt s ukončenou výrobou
Nepřístupný
Běžná cena 331,00 Kč Cena 331,00 Kč
 • EOL
 • doprava zdarma

Exta Free - Radiový zvonový vysílač - RND-01

Rádiový zvonový vysílač RND-01 patřící do systému Exta Free. Má jedno tlačítko, které vysílá signál do ovladače. Díky tomu je možné přehrávat zvuk na mobilním zařízení. K...
Index: EXT-12738
Index: EXT-12738
Produkt s ukončenou výrobou
Nepřístupný
Běžná cena 442,00 Kč Cena 442,00 Kč
 • EOL
 • doprava zdarma

Zvony a hledáčky

Tato kategorie zahrnuje bezdrátové zvonky (bateriové a kabelové), elektronické hledáčky a videotelefony. Nabízíme také inovativní řešení, kterým je zvonek bez baterií. V tomto zařízení je mechanická energie generovaná při stisknutí tlačítka na vysílači přeměněna na elektrickou energii a poté na elektromagnetický signál, který je odeslán do přijímače napájeného ze sítě a spustí alarm. Díky tomuto zařízení nikdy nebudete muset vyměňovat baterii ve vysílači.

Zvonek, interkom, kukátko a videotelefon

I když nomenklatura není ve všech obchodech jedinečná, v této skupině jsou obvykle čtyři základní typy zařízení:

 • Zvony: po stisknutí tlačítka na vysílači je signál (elektrický nebo rádiový, v závislosti na typu zvonku) přenesen do přijímače, kde spustí akustický a / nebo světelný alarm. U vysílače není možné ovládat zámek dveří ani komunikovat s osobou.
 • Interkomy: existuje možnost hlasové komunikace mezi lidmi ve vysílači a přijímači a také (obvykle) možnost otevření dveřního zámku z úrovně přijímače. Často je také možné otevřít dveře zvenčí po zadání příslušného kódu.
 • Hledáky (s kamerou): ekvivalent běžného optického hledáčku, ale místo čočky ve dveřích je kamera a uvnitř bytu - obrazovka. Hlasová komunikace není možná.
 • Videotelefony: existuje možnost hlasové komunikace a přijímající osoba vidí obraz z kamery umístěné na vysílači. Obvykle existuje možnost otevřít šroub z úrovně přijímače nebo po zadání příslušného kódu na vysílači (obvykle takzvaná externí kazeta, tj. Prvek spojující mikrofon, reproduktor, kameru, kodér atd.).

Jaký model zvolit?

Pokud potřebujete běžnou sirénu, která vás bude informovat o příchodu hostů, nejjednodušším a nejlevnějším řešením bude bezdrátový zvonek. Komplexnější a pohodlnější možností je sada videotelefonů, která vám umožní sledovat pomocí kamery, obousměrné hlasové komunikace a vzdáleného otevírání dveří. Zvonky a hledáčky se používají nejen jako prvek kontroly přístupu do bytu, ale také v jiných situacích - například při péči o nemocného. V tomto případě bude vaší nejlepší volbou lehký a levný bezdrátový zvonek. Bez ohledu na zamýšlenou aplikaci stojí za to věnovat pozornost rozsahu vybraného modelu - zejména pokud plánujete používat zařízení na velké ploše (například přijímač umístit doma a vysílač vedle zahradní brány).