Filtrovat podle
Cena
379 380
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

CubieBoard

Produkty: 1
Načítání...

DVK522 - rozšíření pro Cubieboard 1/2 - Waveshare 8914

Rozšiřující modul pro minipočítač Cubieboard ve verzi 1 nebo 2. Má schopnost připojit mimo jiné dotykové LCD displeje, kamerový modul, UART, zařízení SPI, překryvy Arduino...
Index: WSR-04812
Index: WSR-04812
Náklad 24h
Zboží skladem
Běžná cena 632,00 Kč Cena 379,20 Kč
  • Výprodej!
  • doprava zdarma
  • Sleva

CubieBoard 1 a CubieBoard 2

Počínaje prvním vydáním rozlišují minipočítače CubieBoard několik prvků, které jim dodávají funkce známé z „velkých“ počítačů. Jedním z nich je konektor SATA, který umožňuje použití pevných disků plné velikosti, takže uživatel není vázán nutností používat kartu micro SD. Modul v první verzi byl založen na procesoru AllWinner A10 s taktem 1 GHz, zatímco ve druhé verzi se na jeho místě objevil dvoujádrový AllWinner A20. Obě zařízení byla mimo jiné vybavena zásuvkou Ethernet, dvěma porty USB A, konektorem HDMI a rozsáhlými konektory GPIO, které umožňují připojit k minipočítači externí rozšíření a příslušenství, například řídicí moduly nebo senzory.

Platforma pro profesionální použití

Moduly CubieBoard jsou díky mnoha konektorům a periferním systémům dokonalým řešením pro lidi, kteří hledají malý počítač vhodný pro náročné aplikace. Podle vašich potřeb lze CubieBoard 2 zakoupit ve verzi vybavené jedním nebo dvěma sloty pro karty micro SD, což je v této třídě zařízení jedinečné řešení. Přestože CubieBoard může fungovat jako běžný kancelářský počítač, jeho možnosti lze výrazně rozšířit - stojí za to použít speciální příslušenství, mezi nimiž bude obzvláště zajímavá volba deska DVK522 od Waveshare. Díky dostupným rozšířením plně využijete velký potenciál těchto minipočítačů.

Sestavte si vlastní základní desku!

Modul DVK522 je univerzální platforma pro uvádění do provozu, vybavená dvěma konektory, odpovídajícími rozteči zlatých pinů GPIO, které jsou vybaveny všemi minipočítači CubieBoard 1 a 2., Konektor fotoaparátu a tři konektory zajišťující spolupráci s různými typy LCD displejů vybavených odporovým a kapacitní dotykové panely), „připravená“ sériová rozhraní (1-Wire, SPI, I2C, UART) a sloty přijímající rádiové moduly ZigBee a Arduino Shield. Na desce je místo pro převodník USB-UART (PL2303TA), hodiny RTC s baterií podporující napájení, bzučák a řadu LED. Konfiguraci lze nastavit pomocí tuctu propojek propojujících příslušenství a zařízení namontovaná na desce s příslušnými linkami minipočítače.