Filtrovat podle
Cena
60 60
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (527) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Stlačený vzduch Esperanza

Produkty: 1
Načítání...

Stlačený vzduch Esperanza ES103 - sprej 400 ml

Rozstřik stlačeného vzduchu. Umožňuje vám odstraňovat prach a jiné nečistoty z těžko přístupných míst. Kapacita je 400 ml.
4.9 (6)
Index: CHE-04203
Index: CHE-04203
Náklad 24h
Zboží skladem
Běžná cena 60,00 Kč Cena 60,00 Kč
  • Výprodej!
  • doprava zdarma

Stlačený vzduch pro čištění elektroniky

Elektronická zařízení a součásti jsou vysoce citlivé na různé faktory, jako je vlhkost nebo mnoho chemikálií. Z tohoto důvodu může být jejich udržování v čistotě obtížné, protože mytí tradičním způsobem nebo čištění běžně dostupnými čisticími prostředky není možné. Současně tyto prvky často hromadí na sobě nebo ve svém vnitřku velké množství nečistot, které negativně ovlivňují pohodlí při používání zařízení a často také jejich správnou funkci (např. V případě chladicích systémů). Proto je třeba dbát na to, aby byla elektronika čistá, ale nezapomeňte pro tento účel použít vhodná opatření. Jedním z nejpopulárnějších, nejbezpečnějších a nejúčinnějších řešení je použití stlačeného vzduchu ve spreji. Je k dispozici ve formě aerosolu v snadno použitelných plechovkách různých objemů a umožňuje snadno čistit těžko dostupná místa vysokotlakým proudem vzduchu. V našem sortimentu najdete široký výběr produktů tohoto typu, včetně stlačeného vzduchu od renomované polské značky Esperanza.

Jak používat stlačený vzduch?

Čištění elektroniky stlačeným vzduchem v plechovce je velmi jednoduché. Proces nevyžaduje žádné speciální přípravy - jednoduše vypněte zařízení a počkejte, až úplně vychladne (vyčištěné úlomky nelze zahřát). Před zahájením jakékoli činnosti je nutné plechovku odemknout a při stisknutí spouště zkontrolovat, zda z ní pod odpovídajícím tlakem proudí vzduch. Před použitím nádobu neprotřepávejte! Poté můžete začít čistit nečistoty nasměrováním proudu vzduchu směrem k prvkům, počínaje nejvnitřnějšími částmi (prach se bude usazovat ven). Dávejte pozor, abyste nestlačili stlačený vzduch příliš blízko (zejména na pohyblivé části), protože by to mohlo způsobit posunutí nebo poškození. Bezpečná vzdálenost je obvykle kolem 20 cm. Rovněž se vyhněte směrování paprsku na stejné místo po delší dobu nebo v příliš dlouhých dávkách, protože snižující se teplota plynu může vést ke kondenzaci na elektronických součástkách. Za zmínku stojí také několik bezpečnostních pravidel, především nesměrování stlačeného vzduchu na obličej a oči a zabránění přímému vdechování plynu - výrobky jsou chemicky neutrální pro elektroniku, ale vysoký tlak a přísady obsažené ve stříkacím vzduchu (např. propan a butan) mohou dráždit choulostivé části těla a dokonce poškodit rohovku.

Důvěřujte značce Esperanza

V této kategorii nabízíme stlačený vzduch Esperanza. Jedná se o polskou značku s pověstí a širokou nabídkou, která zahrnuje RTV a domácí spotřebiče, elektronické příslušenství, herní předměty, hračky, počítačové a zvukové vybavení, kancelářské vybavení a mnoho dalších produktů, včetně mnoha návrhů týkajících se čištění a údržby elektronika. Společnost se těší velkému uznání mezi uživateli a jejími charakteristickými znaky jsou pečlivé zpracování produktů, vynikající služby zákazníkům a skvělý poměr ceny a kvality. Produkty Esperanza jsou k dispozici v mnoha obchodech po celém světě a široký výběr také najdete na našem webu.

Produkty, které najdete v této kategorii

V této části najdete stlačený vzduch Esperanza určený k čištění elektronických zařízení a součástek a dalších těžko přístupných míst (např. Uvnitř automobilu). Nabídka zahrnuje plechovky o objemu 400 ml a 600 ml. V dalších kategoriích nabízíme také stlačený vzduch od jiných výrobců. Pamatujte, že výrobek je aerosol a je extrémně hořlavý, proto jej chraňte před horkými povrchy, jiskrami nebo otevřeným ohněm a mimo přímé sluneční světlo.