Filtrovat podle
Cena
14086 14086
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (533) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

DJI - vzdělávací roboti

Produkty: 1
Načítání...

DJI RoboMaster S1 - vzdělávací robot

Sada se skládá z prvků pro vlastní montáž robota DJI. RoboMaster umožňuje uživatelům pochopit vědu, matematiku, fyziku, programování a další prostřednictvím pohlcujících...
5.0 (2)
Index: AKR-15663
Index: AKR-15663
Produkt není k dispozici
Dostupnost: červenec 2024
Běžná cena 14 086,00 Kč Cena 14 086,00 Kč
  • doprava zdarma

RoboMaster - vytvářejte, provozujte, objevujte!

Modulární konstrukce robota RoboMaster S1 umožňuje jeho stavbu „kousek po kousku“, včetně sady šroubů a drátů. Vestavěný procesor s vysokým výpočetním výkonem si poradí s přenosem obrazu z palubní kamery při zachování vysoké kvality a nízké latence při pokrytí i nejzakřivenější stopy. Robot okamžitě reaguje na odeslané objednávky. Na palubě jsou také LED diody, které slouží k určení trajektorie projektilů ve formě gelových kuliček a směru dopadu infračervených paprsků vyzařovaných infračervenými diodami. Konstrukce robota také zahrnuje dvouosý mechanický závěs s bezkartáčovým motorem, který umožňuje přesné nastavení úhlu náklonu kamery FPV v širokém rozsahu otáčení a náklonu, což poskytuje vysoce čitelný a stabilní obraz. Robot je poháněn střídavým motorem M3508I - díky použití lineárních Hallových senzorů a pokročilého řídicího systému s uzavřenou zpětnou vazbou se robot může bezpečně pohybovat s vysokou přesností a stabilitou. Točivý moment až 250 mNm se přenáší na čtyři 12válcová kola Mecanum. S ohledem na soutěže robotů detekuje vestavěné inteligentní brnění úder míče od soupeře a odešle tuto informaci do rozhodčího systému.

Robotická spolupráce s programováním pro začátečníky i pokročilé

Robot RoboMaster S1 je druh spojení mezi světem digitálních technologií a skutečným světem, který nás obklopuje. Robot DJI používá programovací jazyky Scratch a Python, což uživateli dává příležitost naučit se základy matematiky, fyziky a různých technických věd inovativním a inspirativním způsobem. Je to přátelské řešení jak pro začátečníky ve světě programování vestavěných systémů, tak pro zkušenější lidi, kteří chtějí rozvíjet své programovací dovednosti a vytvářet objekty založené na umělé inteligenci.