Filtrovat podle
Cena
1653 18944
Výrobce
Více (449) Ok Průhledná
3D - velikost tisku
Více (-5) Ok Průhledná
3D - typ výtisku
Více (-5) Ok Průhledná
Rychlost 3D tisku
Více (-5) Ok Průhledná
3D - stolní teplota
Více (-5) Ok Průhledná
3D - teplota trysky
Více (-5) Ok Průhledná
3D - tloušťka tisku
Více (-5) Ok Průhledná
3D - množství materiálu
Více (-5) Ok Průhledná
3D - průměr vlákna.
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

3D tiskárny Dobot

Produkty: 2
Načítání...

3D tiskárna Dobot Mooz 2 Plus WiFi 3v1

Tiskárna Mooz 2 Plus s dalšími CNC moduly a laserovou hlavou. Dobotovo zařízení umožňuje snadnou výměnu jednotlivých rozšíření. Konstrukce je vyrobena výhradně z kovu,...
Index: DBT-16484
Index: DBT-16484
Náklad 24h
K dispozici, poštovné 24 hodin!
Zkontrolujte množství
Běžná cena 23 679,00 Kč Cena 18 943,20 Kč
  • Výprodej!
  • doprava zdarma
  • Sleva

Laserový modul pro 3D tiskárnu Dobot Mooz + ochranné brýle

Modul, který rozšiřuje 3D tiskárnu Dobot Mooz o možnost laserového gravírování. Maximální pracovní dosah laseru je 130 x 130 mm a jeho výkon je 0,5 W. Modul může gravírovat do...
Index: DBT-10866
Index: DBT-10866
Náklad 24h
K dispozici, poštovné 24 hodin!
Zkontrolujte množství
Běžná cena 2 205,00 Kč Cena 1 653,75 Kč
  • Výprodej!
  • doprava zdarma
  • Sleva

3D tisk

V současné době existuje mnoho metod 3D tisku, které se od sebe radikálně liší a poskytují zcela odlišné možnosti jejich použití. Nejoblíbenějšími typy tisku dnes jsou FDM nebo termoplastický materiál lisovaný tryskami. MJP je metoda naprašování tenkými vrstvami fotopolymeru tvrditelného světlem. CJP je sádrový prášek barevný CMYK, SLS je laserová fúze tenkých vrstev prášku. DMLS je varianta SLS, ale prášek je kovový a Binder Jetting, tj. Kombinuje kovový nebo pískový prášek s kapalným pojivem. 3D tiskárny Dobot dostupné v našem obchodě používají metodu FDM.

Dobot Mooz

Dobot je dobře promyšlené řešení, které splňuje očekávání zákazníků. Podle výrobce trvá sestavení 3D tiskárny Dobot díky jejich modulární konstrukci deset minut. To umožňuje snadnou přepravu daného zařízení nebo jeho rozšíření o další moduly. Díky vyměnitelným částem a hlavám lze modely Mooz snadno převést na tři různá zařízení. První režim s jedinou svislou osou je nejúčinnější, zatímco režim s dvojitými osami je nejpřesnější a v režimu Delta 3D máme možnost vícebarevného tisku.

Osvědčená kvalita

Díky použití lineárních vedení a motoru průmyslové třídy nabízejí Dobot 3D tiskárny přesnost tisku až 0,02 mm a přesnost ovládání až 0,005 mm. Hliníková konstrukce znamená nejen skvělý design, ale také stabilitu práce a snížení vibrací. Chytrý LCD displej umožňuje přesné ovládání projektu. Soubory jsou přenášeny pomocí kabelu USB, disku U nebo Wi-Fi. Modely Mooz pracují s populárními programy, jako jsou Cura, Printrun nebo Slic3r.