Repelent na hlodavce - Viano Quattro-Led OD-06

Index: VIA-16622 EAN: 5903111328085

Ultrazvukový odpuzovač od polské společnosti Viano . Vybaveno až čtyřmi bzučáky, které vydávají zvuky nepříjemné pro hlodavce. Reproduktory jsou umístěny na čtyřech stranách zařízení a distribuují signál rovnoměrně. Za ideálních podmínek je bogey schopen poskytnout signál šířící se na ploše přibližně 1000 m 2 . Zařízení má čtyři výkonné LED diody .

Repelent na hlodavce - Viano Quattro-Led OD-06
821,00 Kč
678,51 Kč bez DPH.
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: Viano

Popis produktu: Repelent na hlodavce - Viano Quattro-Led OD-06

Vysoce kvalitní odpuzující ultrazvuk od polské společnosti Viano. Vybaveno až čtyřmi bzučáky, které vydávají zvuky nepříjemné pro hlodavce. Reproduktory jsou umístěny na čtyřech stranách zařízení a distribuují signál rovnoměrně. Za ideálních podmínek (bez fyzických překážek) je bogey schopné poskytovat signál šířící se na ploše přibližně 1000 m 2 . Zařízení má také 4 výkonné LED diody . (na každé straně zařízení na krytu každého bzučáku).

Repeller má 4 bzučáky a 4 LED.

Repeller má čtyři bzučáky a čtyři LED diody.

Nezvaní hlodavci v bytě představují nebezpečí

Drobní hlodavci vstupují do mnoha bytů otevřenými nebo nakloněnými okny, balkonovými nebo vchodovými dveřmi, cestami pod podlahou, otvory ve stěnách nebo průchody z podkroví. Situace se týká jak městských, tak venkovských bytů. Zvířata přitahuje do svých domovů teplo, vůně jídla nebo touha najít nový domov .

Pohyb takových „hostů“ po prostorách bohužel často vede k ukousnutí drátů , poškození zařízení, odcizení jídla a vybavení a je téměř vždy spojen s nepříjemným zápachem moči a výkaly zanechanými na různých místech. K nápravě způsobených škod je často zapotřebí hodně peněz a času , ale největší nebezpečí je spojeno s chorobami přenášenými divokými zvířaty. Osoba se může nakazit buď tím, že sní něco, čím hlodavec prošel, nebo tím, že s tím bude mít přímý kontakt. Účinnou cestou z této situace je použití elektronického repelentního ultrazvuku.

Repeler generuje ultrazvuky nepříjemné pro hlodavce, aniž by škodil zvířatům.

Frekvence emitovaných ultrazvuků

Výrobce zajistil, aby zvířata blížící se k vysílači neměla šanci zvyknout si na stejnou výšku tónu. Proto je v zařízení implementován systém, který zajišťuje, že výška signálu se neustále mění . Stojí za zmínku, že tyto změny probíhají pouze ve specifickém frekvenčním rozsahu - jde o to, že generované ultrazvuky by měly hlodavce odplašit, ale neměly by ovlivnit domácí zvířata, jako jsou psi nebo kočky.

Proměnlivá frekvence generovaného ultrazvuku brání hlodavcům zvyknout si na jeden nepříjemný zvuk.

Proměnlivá frekvence generovaného ultrazvuku brání hlodavcům zvyknout si na jeden nepříjemný zvuk.

Instalace zařízení

Instalace zařízení je velmi jednoduchá, rychlá a nevyžaduje žádné odborné znalosti. Produkt je dodáván s vyhrazeným napájecím adaptérem, který převádí střídavý proud ze standardní elektrické zásuvky na stejnosměrný. Měl by být instalován na viditelném místě uvnitř budovy nebo venku (nejlépe pod střechou, protože kryt má standard těsnosti IP44 - neposkytuje dostatečnou ochranu proti vlhkosti). Jde o to, že zvuk a vyzařované světlo se mohou šířit co nejsvobodněji na místech potenciálně ohrožených pokusy o vstup do budovy a že zařízení má přístup k elektrické zásuvce. Dobrým místem může být podkroví, přední vchod nebo terasa.

Sada obsahuje potřebné montážní prvky a napájecí zdroj 12 V.

Sada obsahuje potřebné montážní prvky a napájecí zdroj 12 V.

Děsí vás, ale neubližuje vám. A je to ekologické!

Nabízené bogey je vynikající náhradou za brutální pasti na hlodavce, které se donedávna populárně používaly. Naše zařízení je mnohem efektivnější, poskytuje trvalý účinek po delší dobu a nepoškozuje zvířata. Provoz zařízení je založen na tranzistorovém systému namísto citlivého mikroprocesorového systému, který by byl mnohem méně odolný vůči změnám teploty. Blikající LED diody spotřebovávají malé množství energie a jsou ideální pro odrazování od škůdců, jako jsou zejména kuny. Celé zařízení může běžet nepřetržitě - 24 hodin denně - a stále bude spotřebovávat nepostřehnutelné množství elektřiny.

Repeller je napájen pomocí přiloženého 12 V napájecího zdroje.

Repeller je napájen pomocí přiloženého 12 V napájecího zdroje.

Technické specifikace

 • Napájení: 230 V
 • Odběr proudu: 60 mA
 • 360 ° úhel emise ultrazvuku
 • Dosah ultrazvuku až 200 metrů
 • Pracovní teplota od -30 ° C do 70 ° C
 • Rozměry 95 x 95 x 50 mm

Sada obsahuje

 • 1x Quattro-Led Repeller
 • 2x montážní šrouby
 • 2x plastové kolíky
 • 1x montážní držák
 • 1x AC adaptér

Napětí z 230 voltů
Napětí dolů 230 voltů
Šířka balení 19 cm
Výška balení 5.5 cm
Hloubka balení 11 cm
Váha balení 0.272 kg

Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!

Recenze produktu

Repelent na hlodavce - Viano Quattro-Led OD-06

5/5

Průměrná známka

1

Názor zákazníků
Sbíráme následující názory
a ověřujeme je pomocí externího
partnera Trustmate a pocházejí
z procesu po zakoupení.
Bartek Ż. 23.11.2021 Potvrzený nákup Přeložená recenze
Funguje jak má

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: