Modul laserové hlavy pro Snapmaker Artisan - 40W

Index: SNM-23781 EAN: 6971573440934
Originální laserová hlava pro upgrade tiskárny Snapmaker Artisan . Jeho výkon je 40 wattů . Součástí sady je také Air Assist - systém regulace průtoku vzduchu.
Modul laserové hlavy pro Snapmaker Artisan - 40W
26 437,00 Kč
21 848,76 Kč bez DPH.
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: Snapmaker

Popis produktu: Modul laserové hlavy pro Snapmaker Artisan - 40 W

Vybavte svou tiskárnu Snapmaker Artisan 3v1 originálním modulem laserové hlavy, získejte čtyřikrát větší výkon a efektivitu při laserovém gravírování a řezání a překvapte jedinečnými projekty! Laser má výkon až 40 wattů , takže může pracovat s mnoha různými materiály. Modul Snapmaker je vybaven inovativním automatickým laserovým zaostřovacím systémem, který se přizpůsobí tloušťce použitého materiálu. Hlava je také vybavena řadou pojistek , které účinně chrání uživatele i samotné zařízení. Sada obsahuje také Air Assist - systém regulace proudění vzduchu, který poskytuje hladší, přesnější hrany bez nadměrného pálení.

Laserová hlava je originální produkt společnosti Snapmaker, výrobce tiskárny Artisan . V naší nabídce jsou i další díly pro 3D tiskárny Snapmaker .

Modul laserové hlavy pro Snapmaker Artisan - 40 W.


Výkonný 40W laser.

Vysoce výkonný laser

40wattová laserová hlava promění vaši tiskárnu Artisan ve výkonné, efektivní gravírovací a řezací zařízení. Podle testů je laser schopen řezat 20 mm borovou překližku pouze jedním řezem .

Inteligentní Air Assist

Použijte systém Air Assist při gravírování nebo řezání a získejte hrany bez nedokonalostí. Air Assist je systém regulace průtoku vzduchu, který čistí laserový paprsek a zpracovávaný povrch od prachu, kouře a zbytků. Díky tomu je laser přesnější a neopaluje okraje . Pokud provádíte gravírování i řezání v jednom projektu, nedoporučujeme používat Air Assist na všech vrstvách. Systém lze ovládat pomocí softwaru Luban, který umožňuje automatické zapínání a vypínání Air Assist.


Použití Air Assist výrazně zlepšuje kvalitu laserového provozu.


Pohodlně zaostřete svůj laser.

Snadné nastavení zaostření

Na dotykové obrazovce zadejte tloušťku materiálu, který používáte, a zařízení automaticky zaostří v závislosti na zadané tloušťce. Alternativně můžete laser zaostřit také ručně pomocí páčky umístěné na hlavě.

software Luban

Navrhněte si svůj vysněný výtvor během několika sekund. Luban má rozsáhlou knihovnu hotových šablon, včetně oblíbených vzorů, tvarů a ikon, díky kterým můžete své nápady rychle realizovat. Software také poskytuje informace o doporučených parametrech pro mnoho oblíbených materiálů používaných pro laserové zpracování.


Luban poskytuje mnoho zajímavých a užitečných šablon.


Díky štítu nebude laser představovat hrozbu pro oči.

Bezpečnost především

Laserová hlava je vybavena ochrannými prvky, které účinně chrání uživatele i samotné zařízení . Má štít, který snižuje laserové záření. Modul má také gyroskopický senzor, který sleduje polohu laserového paprsku, aby zabránil jeho úniku v důsledku nesprávné instalace nebo vychýlení modulu. Pokud provozní teplota hlavy překročí 55°C, zařízení se automaticky zastaví.

Technické specifikace modulu laserové hlavy

TECHNICKÉ SPECIFIKACE
Kompatibilní zařízení: Snapmaker Artisan 3v1
Výkon laseru: 40 W
Velikost laserové skvrny: 0,1 x 0,15 mm
Vlnová délka laseru: od 450 nm do 460 nm
Kompatibilní materiály pro gravírování: překližka, borové dřevo, bukové dřevo, ořechové dřevo, bambus, sololit, lakovaný kov, pozinkovaný plech, nerez, eloxovaný hliník, keramika, kůže, látka, plátno, karton, plast a další
Kompatibilní řezné materiály: překližka, borové dřevo, bukové dřevo, ořechové dřevo, bambus, sololit, nerezová ocel, kůže, tkanina, plátno, karton, plast a další
Maximální rychlost při gravírování: 200 mm/s
Maximální rychlost při řezání: 20 mm/s
Podporované soubory: .stl, .svg, .png, .jpg, .jpeg, .bmp, .dxf, .snaplzr
Materiál: slitina hliníku
Rozměry produktu: 105 x 166 x 75 mm
Hmotnost produktu: 1,26 kg

Šířka balení 38 cm
Výška balení 23.5 cm
Hloubka balení 14.5 cm
Váha balení 3.517 kg

Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: