Filtrovat podle
Inteligentní budova
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (532) Ok Průhledná
Cena
93 135
Více (-5) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

LED indikátory

Produkty: 2
Načítání...

Poplachová siréna AS7015 - červená

Opticko-akustické signalizační zařízení určené pro systémy proti vloupání a požární ochranu. Výstupem jsou kabely s odstraněnou izolací. Napájecí napětí je 12 V DC....
5.0 (2)
Index: SES-07368
Index: SES-07368
Náklad 24h
Zboží skladem
Běžná cena 135,00 Kč Cena 135,00 Kč
  • doprava zdarma

Poplachová siréna AS7017 - bílá

Akustické signalizační zařízení je určeno pro systémy proti vloupání a požární ochranu. Výstupem jsou kabely s odstraněnou izolací. Napájecí napětí je 12 V DC.
5.0 (2)
Index: SES-07367
Index: SES-07367
Dočasně nedostupné
Čekací doba: 3-5 days
Běžná cena 93,00 Kč Cena 93,00 Kč
  • doprava zdarma

LED indikátory - vyberte si model pro sebe

LED indikátory lze použít v místech, kde jsou z důvodu bezpečnosti zapotřebí výstražná světla - včetně bran a jiných pohyblivých částí, vozidel záchranné služby, továren a dílen. V závislosti na způsobu aplikace v systému může být signalizační zařízení aktivováno ručně v požadovaném okamžiku nebo může být automaticky zapnuto (např. Po detekci příslušných parametrů čidly, po spuštění stroje, při otevření brány atd. ) Nabízíme zábleskové LED diody (frekvence 100 nebo 500 za minutu) a stálé světlo, stejně jako optické a zvukové signály.

Výhody LED technologie

Světelné signály založené na použití LED diod jsou ekonomické a velmi odolné - k udržení svého provozu potřebují málo elektřiny a jejich životnost je až 100 000 hodin provozu. Modely, které nabízíme, jsou atraktivní z hlediska ceny, snadno se montují (šroubované nebo magnetické) a jsou ihned po instalaci připraveny k použití.

Přiřaďte produkt k aplikaci

Po výběru požadované barvy a provozního režimu (stálé světlo / strobo) by měl být model přizpůsoben konkrétní aplikaci. Nejdůležitějšími faktory budou požadavky na napájení (230 V, 12 V nebo 24 V, AC nebo DC) a způsob montáže (šrouby, magnet). Například v případě montáže na vozidlo bude nejvhodnější použít LED indikátor namontovaný s magnetem a kompatibilní s napájením automobilu (12 V nebo 24 V, DC - v závislosti na automobilu). Při instalaci na pohyblivé části, jako jsou brány, je dobrou volbou montáž pomocí šroubů. Je třeba si uvědomit, že zařízení určená pro stejnosměrné napájení vyžadují odpovídající napájení a nelze je připojit přímo k síti. Na druhou stranu budou modely se světelnou a zvukovou signalizací perfektní jako prvky alarmů a výstražných systémů, kde může být nedostatečné použití optického varování (např. V systémech požární ochrany).