Odpuzovač hlodavců - Viano OS2

Index: VIA-16617 EAN: 5903111328016

Kvalitní odpuzovač hlodavců : kuna, krysy, myši a další škůdci, kteří často poškozují automobily. Zařízení pochází od společnosti Viano - polského výrobce elektroniky, který se specializuje na výrobu tohoto typu zařízení. Repeller vydává ultrazvuky s proměnnou frekvencí v rozsahu až 200 m . Zařízení je napájeno 12 V a jeho proudová účinnost je 15 mA .

Odpuzovač hlodavců - Viano OS2
489,00 Kč
404,13 Kč bez DPH.
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: Viano

Popis produktu: Odpuzovač hlodavců OS2

Kvalitní odpuzovač hlodavců : kuna, krysy, myši a další škůdci, kteří často poškozují automobily. Zařízení pochází od společnosti Viano - polského výrobce elektroniky, který se specializuje na výrobu tohoto typu zařízení. Odpuzovač vydává ultrazvuky s proměnnou frekvencí v rozsahu až 200 m . Zařízení je napájeno 12 V a jeho proudová účinnost je 15 mA .

Odpuzovač aut Viano OS2.

Odpuzovač aut Viano OS2.

Problém hlodavců v motorových vozidlech

Mezi majiteli automobilů velmi často uslyšíte závažný problém , jehož účinky jsou nepříjemné a mohou být dokonce nebezpečné pro zdraví a život lidí, kteří vozidlo používají. Malá divoká zvířata, jako jsou krysy, myši nebo kuny (hlavně hlodavci), se často dostanou pod kapoty nebo podvozky automobilů a - pohybem uvnitř - „otevírají si cestu“ kousáním do potrubí a drátů.

Důvodem je často touha uchýlit se na teplé místo , hledat jídlo nebo místo pro nové hnízdo. Bohužel nejčastěji to má za následek prasknutí elektrických vodičů nebo potrubí s kapalinami, které jsou pro bezpečnost jízdy více či méně důležité. Pokud se ukáže, že v důsledku takových událostí přestala fungovat klimatizace nebo semafory - problém je jen na obtíž. V případě, že dojde například k prasknutí brzdové hadice - řidič a spolujezdec a ostatní účastníci silničního provozu mohou za jednání myši platit zdraví nebo dokonce život. Jak se tedy zbavit škůdců zpod kapoty?

Typový štítek je umístěn na zadní straně zařízení.

Typový štítek je umístěn na zadní straně zařízení.

Jak vyděsit hlodavce

Nabízený odpuzovač je dokonale přizpůsoben účinnému plašení zvířat, která představují nebezpečí pro vozidla při parkování a v nepřítomnosti lidí. Strašák vydává vysokofrekvenční zvuky, které jsou nepříjemné pro většinu hlodavců. Zvířata nejsou zraněna , ale ultrazvukový odpuzovač je zároveň udržuje v bezpečné vzdálenosti.

Stojí za zmínku, že designéři mysleli také na naše domácí mazlíčky, protože generované zvukové vlny neovlivňují psy ani kočky . V malém pouzdře jsou dva velké bzučáky (speciální reproduktory), které po vypnutí motoru začnou hlasitě vydávat ultrazvuk. Častá změna frekvence je navržena tak, aby účinně zabránila hlodavcům zvyknout si na danou výšku tónu .

Repeller má také tlačítko, které umožňuje vypnout zařízení.

Repeller má také tlačítko, které umožňuje vypnout zařízení.

Jednoduchá instalace a bezúdržbové použití

Oddělovače automobilů Viano se nejčastěji montují pod kapotu vozidla . Výsledkem je, že zvuk je nejsilnější v místě, kde se nacházejí nejvíce potenciálně ohrožené prvky, a zároveň se vlny efektivně šíří i mimo auto a brání hlodavcům v přístupu. Návrháři mysleli na každý detail - elektronický odpuzovač je navržen k napájení standardní autobaterií. Zařízení má kabely zakončené prstencovými konektory vhodnými pro připojení k bateriovým svorkám.

Montáž je rychlá a jednoduchá - spočívá v zašroubování několika šroubů a matic. Nemusíte se bát, že by přijímač elektřiny po dlouhém zastavení způsobil problémy s nastartováním motoru. Přes svůj nadprůměrný výkon (mezi takovými zařízeními) je Straszak energeticky efektivní: je schopen nepřetržitě pracovat několik měsíců na nabitou baterii.

Stojí za zmínku, že nabízené zařízení se vyznačuje odolným elektronickým systémem (založeným na tranzistorech) a vysokou odolností proti povětrnostním podmínkám, které převládají v Polsku . Výrobce poskytl uživateli kompletní bezúdržbové vybavení a pohodlí při používání - repeller se automaticky zapne, když se motor zastaví, a vypne se při nastartování vozidla.

Kabely pro napájení repeleru jsou zakončeny konektory pro snadnou instalaci zařízení.


Kabely pro napájení repeleru jsou zakončeny konektory pro snadnou instalaci zařízení .

Technické specifikace

  • Napájení: 12 V
  • Odběr proudu: 15 mA
  • Ultrazvukový emisní úhel: až 120 °
  • Dosah ultrazvuku: až 200 metrů
  • Pracovní teplota: od -30 ° C do 70 ° C
  • Rozměry: 85 x 65 x 36 mm

Jak účinně plašit hlodavce?

Kuny a dokonce i krysy nebo myši mohou způsobit značné škody na automobilech, což vystavuje majitele vozidel nákladným opravám a představuje nebezpečí na silnici. Moderní odpuzovač hlodavců je jediný zcela bezpečný a ekologický způsob, jak se zbavit problému vetřelců pod kapotou nebo pod podvozkem automobilu.

Velkou výhodou tohoto řešení je, že nezpůsobuje smrt ani poškození těla zvířat. Je odpovědný pouze za zajištění toho, aby se nepřibližovaly k autu nebo aby se nenacházely v jeho blízkosti.

Repeler automobilů vyráběný v Polsku

Odpuzovač hlodavců - Viano OS2 je zařízení vytvořené polskými konstruktéry. Vyzařuje ultrazvuk na frekvenci, která se během provozu zařízení neustále mění. Zůstávají zcela neslyšitelné pro lidské ucho, ale jsou slyšitelné pro kuny nebo krysy ze vzdálenosti 200 metrů.

Repeler může pracovat v širokém teplotním rozmezí od -30 ° C do 70 ° C. Je napájen autobaterií přes kabely zakončené kruhovými konektory. Zařízení se spouští automaticky po vypnutí motoru.

Napětí z 12.0V
Napětí dolů 12.0V
Šířka balení 9 cm
Výška balení 4 cm
Hloubka balení 12.5 cm
Váha balení 0.114 kg

Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!

Recenze produktu

Odpuzovač hlodavců - Viano OS2

5/5

Průměrná známka

1

Názor zákazníků
Sbíráme následující názory
a ověřujeme je pomocí externího
partnera Trustmate a pocházejí
z procesu po zakoupení.
Jiří 23.02.2023 Potvrzený nákup

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: