Laserový plotr Snapmaker Ray 40W

Index: SNM-24061
Snapmaker Ray 40 W je perfektní nástroj pro vytváření velkých a náročných projektů. Pracovní plocha 400 x 600 mm je ideální pro různé dekorace, obrazy nebo informační tabule. Díky stabilní konstrukci může plotr dosahovat rychlosti až 500 mm/s . Součástí přístroje je také systém Air Assist , který zajišťuje hladší, přesnější hrany bez nadměrného pálení.
Laserový plotr Snapmaker Ray 40W
45 089,00 Kč
37 263,64 Kč bez DPH.
Čekací doba: 10-12 týdny
Dočasně nedostupné
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: Snapmaker

Popis produktu: Laserový plotr Snapmaker Ray 40 W

Profesionální gravírovací a řezací nástroj s výkonem 40 W laseru. Snapmaker Ray nabízí velkou pracovní plochu 400 x 600 mm , díky čemuž je ideální volbou pro velké projekty , jako jsou různé dekorace, obrazy nebo informační tabule. Vysoce kvalitní lineární vedení umožňují plotru dosahovat pracovní rychlosti až 500 mm/s . Zařízení podporuje Air Assist - systém regulace proudění vzduchu, který čistí laserový paprsek a zpracovávaný povrch od prachu, kouře a zbytků a snižuje nadměrné opalování hran. K zařízení si můžete dokoupit pouzdro , které chrání před přímým vystavením laserovým paprskům a chrání před střepinami a prachem.

Laserový plotr Snapmaker Ray 40W


Moderní technologie pro kombinování laserových paprsků.

40W laser

Laserový modul plotru využívá moderní technologie pro slučování laserových paprsků. Vestavěné tvarovací prvky komprimují laserové body všech diod a poté je každý z osmi paprsků spojen do jednoho silného paprsku. Tato technologie zvyšuje výstupní výkon i hustotu energie.

Více prostoru pro tvorbu!

Snapmaker Ray se vyznačuje velkou pracovní plochou 400 x 600 mm, což je klíčová výhoda pro uživatele provádějící velké projekty. Tato prostorná plocha vám umožní pracovat na velkých předmětech , aniž byste museli projekt rozdělovat na menší části . Tento pracovní prostor poskytuje větší svobodu při navrhování a implementaci složitých vzorů, což je výhodné zejména v profesionálních aplikacích.


Velké pracovní pole rozšiřuje možnosti zařízení.

Plotr Snapmaker Ray 20 W je uživatelsky přívětivý.

Chytré a bezpečné

Zařízení je vybaveno řadou pojistek, které zaručují bezpečný a pohodlný provoz. Snapmaker Ray nabízí systém ochrany proti přehřátí , který automaticky vypne laser, pokud je zjištěno nadměrné zvýšení teploty, čímž se zabrání poškození zařízení a potenciálnímu požáru. Gyroskopický senzor zabudovaný v modulu je zodpovědný za upozornění, pokud se paprsek odchýlí od určené polohy. Laserová hlava má také kryt , který snižuje laserové záření.

Hrany bez nedokonalostí díky Air Assist

Air Assist je nástroj pro nastavení proudění vzduchu, který odstraňuje prach, kouř a nečistoty z pracovní oblasti a samotného laserového paprsku, čímž zvyšuje přesnost řezání a snižuje riziko popálení . U projektů kombinující gravírování a řezání se nedoporučuje používat Air Assist na všech vrstvách. Systém lze snadno ovládat pomocí softwaru Luban, který automaticky aktivuje nebo deaktivuje Air Assist v závislosti na potřebách projektu.


Použití Air Assist výrazně zlepšuje kvalitu laserového provozu.

Konstrukce plotru je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů.

Konstrukce průmyslové třídy

Pokročilá lineární vedení hrají klíčovou roli při zajišťování přesnosti a hladkého pohybu během gravírování a řezání. Vysoce kvalitní konstrukce zajišťuje stabilní a přesný pohyb laserové hlavy, což se promítá do výjimečně čistých a přesných řezů. Díky tomu může plotr dosáhnout rychlosti až 500 mm/s bez ztráty přesnosti.

Nastavení výšky osy Z

Funkce nastavení výšky osy Z umožňuje přizpůsobit zařízení zpracovávanému materiálu. Plotr dokáže pracovat s předměty o tloušťce až 160 mm , což výrazně rozšiřuje jeho možnosti. Díky tomu je Snapmaker Ray mimořádně užitečným nástrojem v široké řadě aplikací gravírování a řezání laserem.


Přizpůsobte plotr potřebám vašeho projektu.
TECHNICKÉ SPECIFIKACE SNAPMAKER RAY 40W
Výkon laseru: 40 W
Pracovní oblast: 400 x 600 mm
Max. výška osy Z: 160 mm
Rychlost pohybu: až 500 mm/s
Velikost laserové skvrny: 0,1 mm x 0,15 mm
Vlnová délka laseru: 455nm (+/- 5nm)
Software: Luban, LightBurn
Pracovní režim: WiFi, USB
Podporované soubory: .stl, .svg, .png, .jpg, .jpeg, .bmp, .dfx, .snaplzr
Kompatibilní materiály pro gravírování: překližka, borové dřevo, bukové dřevo, ořechové dřevo, bambus, sololit, lakovaný kov, pozinkovaný plech, nerez, eloxovaný hliník, keramika, kůže, látka, plátno, karton, plast a další
Kompatibilní řezné materiály: překližka, borové dřevo, bukové dřevo, ořechové dřevo, bambus, sololit, nerezová ocel, kůže, tkanina, plátno, karton, plast a další
Rozměry: 849 x 600 x 303 mm
Hmotnost: 15,06 kg

Šířka balení 91.8 cm
Výška balení 64.4 cm
Hloubka balení 13.4 cm
Váha balení 19.25 kg

Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!

Recenze produktu

Laserový plotr Snapmaker Ray 40W

5/5

Průměrná známka

1

Názor zákazníků
Sbíráme následující názory
a ověřujeme je pomocí externího
partnera Trustmate a pocházejí
z procesu po zakoupení.
Jacek 13.06.2024 Potvrzený nákup

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: