Filtrovat podle
Cena
378 378
Více (-5) Ok Průhledná
Kapacita mAh
Více (-5) Ok Průhledná
Výstupní napětí
Více (-5) Ok Průhledná
Odkaz - množství
Více (-5) Ok Průhledná
Buňka - bydlení
Více (-5) Ok Průhledná
Buňka - typ
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (531) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Li-Fe baterie

Produkty: 1
Načítání...

Li-Fe Redox 1800mAh 2S 6,6V JR

Redox lithium železo fosfátová baterie. Nabíjecí proud: 1C (1,8 A), hmotnost 90 g, rozměry 92 x 31 x 16 mm .
5.0 (1)
Index: ANF-10960
Index: ANF-10960
Náklad 24h
Zboží skladem
Běžná cena 378,00 Kč Cena 378,00 Kč
  • doprava zdarma

Li-Fe baterie - „s čím jedí“?

Li-Fe baterie nebo lithium-železo-fosfátové baterie jsou typem lithium-iontových baterií, ve kterých je základní chemickou složkou fosforečnan lithno-železný nebo LiFePO4. Jedná se o anorganickou ve vodě nerozpustnou sloučeninu, která nabízí vlastnosti, které jsou zvláště cenné pro baterie. Li-Fe články jsou nejen stabilní při vysokých provozních teplotách, ale také nabízejí vysokou hustotu energie a dlouhou životnost. Velkou výhodou, zejména v případě velkých Li-Fe paketů, je jejich bezpečnost použití - mnohem vyšší než v případě jiných lithiových baterií. Stojí za to vědět, že jmenovité napětí článků Li-Fe není 3,7 V, ale o něco méně: 3,3 V.

Aplikace Li-Fe článků

Vzhledem k vysoké hustotě energie a vysoké provozní bezpečnosti jsou lithium-železo-fosfátové baterie zvláště atraktivní v průmyslových odvětvích, která vyžadují použití velkých balení s velmi vysokou účinností proudu. Jedním z nejpozoruhodnějších příkladů aplikací, kde se předpokládá hegemonie baterie Li-Fe, je automobilový průmysl (elektromobily), ačkoli zavedení těchto zdrojů energie do elektrických skútrů a skútrů nic nestojí v cestě. Můžete také očekávat použití v dronech, i když dnes se více říká o použití Li-Fe baterií v obnovitelné energii - např. Fotovoltaické farmy.

Li-Fe baterie v nabídce obchodu Botland

Jako přední dodavatel komponentů a modulů pro amatérskou robotiku a modelování zajišťujeme, aby v našem obchodě byla k dispozici nejnovější technologie. Proto jsme do naší nabídky již představili první malé Li-Fe baterie. Skvělým příkladem je balíček Li-Fe Redox s kapacitou 1800 mAh, který se skládá ze dvou sériově připojených článků s celkovým výstupním napětím 6,6 V. Nabíjecí proud je 1 C (1,8 A, což je číselně stejné jako kapacita vyjádřeno v ampérhodinách). Hmotnost balení je 90 ga rozměry 92 x 31 x 16 mm. Baterie má vyvažovací kabel a zástrčku serva (JR).