Lineární ložisko LM8UU pro 3D tiskárnu

Index: AMS-18935 EAN: 5904422355036
Lineární ložisko vyrobené z vysoce kvalitní oceli . Používané mj v tiskárnách RepRap, tedy konstrukce z velké části navržené a vyrobené samotnými uživateli. Ložisko má tvar pouzdra s řadami kuliček umístěných ve stěnách. Používá se k přesunu prvků, které se pohybují lineárně podél vodítek. Výrobek se vyznačuje vysokou přesností práce. Vnitřní průměr ložiska je 8 mm , výška pouzdra je 24 mm.
Lineární ložisko LM8UU pro 3D tiskárnu
41,00 Kč
33,88 Kč bez DPH.
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: OEM

Popis produktu: Lineární ložisko LM8UU pro 3D tiskárnu

Lineární ložisko vyrobené z vysoce kvalitní oceli . Používané mj v RepRap 3D tiskárnách , tedy strukturách z velké části navržených a vyrobených samotnými uživateli. Ložisko má tvar pouzdra s řadami kuliček umístěných ve stěnách. Používá se k přesunu prvků, které se pohybují lineárně podél vodítek. Výrobek se vyznačuje vysokou přesností práce. Vnitřní průměr ložiska je 8 mm , výška pouzdra je 24 mm.

Lineární ložisko LM8UU

Lineární ložisko LM8UU .

Ložisko LM8UU

Ložisko LM8UU .

Aplikace lineárních ložisek

Lineární ložiska se používají v mnoha zařízeních využívajících techniku lineárního posuvu. Jejich přesnost určuje přesnost pohybu jednotlivých posuvných prvků zařízení. Ložiska, obvykle ve formě malého pouzdra, lze nalézt v:

  • 3D tiskárny
  • CNC frézky
  • Plotry
  • Třídiče

Specifikace ložisek 

  • Materiál: ocel
  • Vnitřní průměr: 8 mm (tolerance: 0 až 0,009 mm)
  • Vnější průměr: 15 mm (tolerance: 0 až 0,013 mm)
  • Celková výška: 24 mm
  • Hmotnost: 13 g

Lineární ložisko LM8UU pro 3D tiskárnu

Prezentované lineární ložisko LM8UU je vyrobeno z vysoce kvalitní oceli, která zaručuje dlouhou životnost i při intenzivním používání pod zátěží.

Díky univerzální velikosti a tvaru je ložisko LM8UU vhodné pro použití v zařízeních, kde je nejdůležitější precizní práce, stejně jako v projektech kutilů.

Co dalšího stojí za to vědět o lineárním ložisku LM8UU?

3D tisk vyžaduje vysokou přesnost pohybů jednotlivých prvků tiskárny. V opačném případě může být kvalita modelů neuspokojivá. Lineární ložisko LM8UU pro 3D tiskárnu a přesněji jeho rozměry se vyznačují minimální tolerancí. V praxi to znamená záruku přesné reprodukce všech naprogramovaných pohybů zařízení.

V kategorii komponentů pro stavbu 3D tiskáren jsou i další ložiska a lineární hřídele, ze kterých lze postavit vlastní tiskárnu pracující na bázi aditivní technologie.

Šířka balení 7 cm
Výška balení 2 cm
Hloubka balení 5 cm
Váha balení 0.016 kg

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: