Photon EDU - vzdělávací robot - rozšířený balíček

Index: MBE-13918 EAN: 5904422321697

Vzdělávací robot Photon set s výukovou podložkou 180 x 120 cm. Photon je interaktivní robot polské výroby, který podporuje děti v rozvoji základních dovedností v oblasti programování a elektroniky. Pomáhá při rozvoji kreativity, dovedností logického myšlení, osvojení základů programování a porozumění fungování senzorů, kterými je vybaven.

Photon EDU - vzdělávací robot - rozšířený balíček
8 763,00 Kč
7 242,15 Kč bez DPH.
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: Photon

Popis produktu: Photon EDU - vzdělávací robot - rozšířené balení

Photon je interaktivní vzdělávací robot polské výroby, který podporuje děti v rozvoji základních dovedností v oblasti programování a elektroniky . Pomáhá při rozvoji kreativity, dovedností logického myšlení, osvojení základů programování a porozumění fungování senzorů, kterými je vybaven. Byl vytvořen pro děti všech věkových skupin. Jeho fungování je přizpůsobeno různým fázím vývoje dětí, jejich schopnostem a schopnostem vnímání. Robot je řízen mobilními aplikacemi . Aplikace mají 4 rozhraní, která umožňují učení předškolním dětem i dětem od 7 do 12 let.

Robot se vyvíjí s dítětem

Robot je určen pro nezávislé a individuální učení . Všechny úkoly a experimenty jsou založeny na příběhu v aplikaci, ve kterém uživatel pomáhá Photonu překonat nové výzvy a zároveň se učí základy programování a logického myšlení . Photon po vybalení z krabice nemůže dělat vůbec nic. Děti ho musí naučit všechno od nuly - jak se pohybovat, jaké máme barvy, jak reagovat na interakce s prostředím pomocí senzorů, kterými je robot vybaven.

Učení se zkušeností

Děti se učí nejlépe, když nevědí, že se učí. Proto Photon poskytuje dětem znalosti o složitých technologiích prostřednictvím zkušeností a experimentů . Díky tomu si rozvíjejí schopnost logického myšlení, což je klíčem k úspěchu v jejich dospělém životě.

Programování pro děti

Výrobce připravil různá rozhraní pro programování robota v závislosti na věku dětí. Rozhraní Photon Draw určené pro předškolní děti od 5 let. Spočívá v programování cest, které robot provede, nakreslením prstu na obrazovce. Na cestě můžete nastavit chování, které bude robot provádět. tento způsob programování mimo jiné učí plánování a rozvíjí prostorovou orientaci.

Rozhraní Photon Draw

Rozhraní Photon Draw (5+).

Photon Badge je určen pro děti od 6 let. Umožňuje vám naprogramovat robota pomocí pokynů ve formě symbolů. děti vytvoří cestu podle pokynů v aktivitě. Tímto způsobem rozvíjejí dovednosti detekce chyb, plánování a předpovídání.

Photon Badge Rozhraní Photon Badge (6+).

Pro děti, které již umí číst, bylo vytvořeno rozhraní Photon Block. V tomto kroku vytvářejí složité operace a nastavují sekvence pomocí barevných bloků instrukcí. Tímto způsobem si děti rozvíjejí analytické dovednosti a učí se navrhovat složité programové sekvence pomocí senzorů.

Fotonové bloky Fotonové bloky (7+).

Photon Code je úvodem do skutečného programování. Rozhraní je určeno pro děti od 10 let. Děti pracují v angličtině, připravují hotové textové bloky a vytvářejí programy. Díky tomu rozvíjejí analytické dovednosti a porozumění struktuře příspěvku kódu.

Fotonový kód Fotonový kód (10+).

Programování pro seniory

K programování robota na středních školách lze použít stolní počítače nebo notebooky. Photon lze programovat v JavaScriptu a Pythonu. JavaScript je nejoblíbenější skriptovací jazyk, který vám umožní naučit se základy programování a vytvářet logiku pokročilého kódu. Studenti rozvíjejí dovednosti mnohostranného uvažování, učí se programování a formují dovednosti týmové práce.

Programování Javascriptů

JavaScript.

Python je univerzální programovací jazyk, který často používají profesionální programátoři. Studenti získají neomezené možnosti vývoje softwaru rozšířením funkcí Photonu.
Krajta

Krajta.

Integrace s Makey Makey

Robot Photon se sadou Makey Makey lze použít jak v technologii, tak i při učení programování a ve fyzice, když diskutuje o problémech s vedením proudu.

Integrace s Makey Makey

Integrace robota Photon s Makey Makey.

Co moc není zdravé

Aby bylo zajištěno, že se děti učí správně, aplikace jim brání projít příliš mnoha úrovněmi najednou. Robot ztrácí energii pro účast v každé výzvě. Když dojdou, robot si musí odpočinout a děti si během této doby mohou odpočinout od studia a od smartphonu / tabletu.

Aplikace

Výrobce připravil různé bezplatné aplikace pro mobilní zařízení s Androidem a iOS . Photon lze programovat ve 4 grafických programovacích jazycích .

Photon Robot - aplikace plná zvratů, poskytuje mnoho hodin učení a skvělou zábavu prostřednictvím příběhu. Děti se učí základy programování a nových technologií.

Photon Coding - aplikace vám umožní naučit se kódování rychlým a snadným způsobem. Pomocí 4 rozhraní můžete vytvořit program pro Photon bez jakýchkoli omezení.

Photon EDU - aplikace věnovaná učitelům. Integrovaný se speciálně připravenými scénáři vám umožňuje provádět skupinové třídy a provádět třídy v souladu se základními osnovami.

Rozšířené balení

Rozšířený balíček obsahuje speciální vzdělávací podložku pro robota Photon, díky níž je práce s Photon atraktivnější a jednodušší. Rohož je rozdělena do 24 barevných čtvercových polí (6 x 4). Rozměry rohože jsou: 180 x 120 cm. K podložce jsou připevněny speciální orientační karty. Součástí sady je také sada učebních plánů pro tři různé věkové skupiny (mateřská škola, stupně 1-3, stupně 4-8).

Naše nabídka obsahuje také sadu v základní verzi.

Specifikace

 • Pracovní doba: až 8 hodin
 • Baterie: 2600 mAh
 • Nabíjení: přes microUSB - až 3 hodiny (včetně kabelu)
 • Ovládání / programování: aplikace pro Android / iOS
 • Komunikace: Bluetooth 4.0
 • Vytáhne světlo / tmu
 • Cítí dotek
 • Měří vzdálenost od překážek
 • Komunikuje s jinými roboty
 • Měří ujetou vzdálenost
 • Ví, jaký úhel otočil
 • Má magnetické sloty pro příslušenství
 • Vyjadřuje emoce prostřednictvím zvuku, který produkuje
 • Slyší hlasité zvuky
 • Rozpozná kontrast podkladu (bílý / černý)
 • Mění barvu podsvícení
 • Rozměry: 172 x 170 x 190 mm
 • Hmotnost: 690 g

Sada obsahuje

 • Fotonový robot
 • MicroUSB kabel pro nabíjení
 • Uživatelská příručka v polštině
 • Přístup k aplikaci pro individuální učení
 • Vzdělávací podložka 180 x 120 cm
 • Orientační karty
 • Soubor plánů lekcí

Photon - scénáře a další v rozšířeném balíčku

Photon EDU - vzdělávací robot - rozšířený balíček je návrhem pro uživatele, kteří chtějí plně využít možností, které robot Photon nabízí. Doporučuje se zejména učitelům, pedagogům a lidem, kteří vedou kurzy s dětmi v rámci výuky PÁRY.

Rozšířený balíček obsahuje robota, vzdělávací podložku, orientační karty, sadu scénářů pro výuku a přístup k aplikaci (verze pro individuální učení), stejně jako vysoce kvalitní kabel micro USB pro nabíjení zařízení, sadu samolepek pro personalizaci a uživatelskou příručku v polštině.

Zjistěte více o Photon EDU

Photon EDU je učební robot, který nabízí skvělé příležitosti pro děti i lidi provádějící vzdělávací aktivity. Jeho použití během hodin nebo hraní doma umožňuje nejmladším rozšířit své znalosti a komplexně rozvíjet různé dovednosti, zejména v oblastech souvisejících s logikou nebo analýzou a řešením problémů.

Pokud se chcete o robotu Photon EDU dozvědět více, nezapomeňte se podívat do sekce „Užitečné odkazy“, kde najdete mimo jiné odkazy na webové stránky výrobce, aplikace pro mobilní zařízení nebo ukázkové verze scénářů používání robota.

Stáří 3-5 let
Šířka balení 40 cm
Výška balení 30 cm
Hloubka balení 50 cm
Váha balení 3.35 kg

Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!

Recenze produktu

Photon EDU - vzdělávací robot - rozšířený balíček

5/5

Průměrná známka

5

Názor zákazníků
Sbíráme následující názory
a ověřujeme je pomocí externího
partnera Trustmate a pocházejí
z procesu po zakoupení.
Petra 15.08.2023 Potvrzený nákup
Vše dorazilo v pořádku.
Jacek 19.04.2023 Potvrzený nákup Přeložená recenze
Mega super zařízení
Sebastian 09.12.2022 Potvrzený nákup Přeložená recenze
Doporučuji.
Agnieszka 14.09.2022 Potvrzený nákup Přeložená recenze
Zboží dle popisu.
Mirosław Z. 18.07.2022 Potvrzený nákup Přeložená recenze
Skvělý úvod do programování. Robot se pohybuje, svítí, vydává zvuky a reaguje na vnější události (hluk, světlo, překážky). Díky tomu získáme rychlou, hmatatelnou reakci na naše pokyny. Mobilní aplikace obsahuje asi 200 úkolů, každý o něco obtížnější než ten předchozí – na nedostatek inspirace si tedy nemůžete stěžovat a učení jde od ruky.

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: