Silný odpuzovač hlodavců - Viano OD-10 Pro

Index: VIA-16625 EAN: 5903111328207

Nabízíme vysoce kvalitní ultrazvukový odpuzovač hlodavců. Jedná se o model od společnosti Viano , jejíž výrobky dosáhly velkého úspěchu a jejichž zákazníci vyjadřují svou spokojenost. Straszak je vybaven dvěma velkými bzučáky s různými charakteristikami a silným LED bleskem. Zařízení vydává ultrazvuky, které jsou pro výše popsaná zvířata velmi nepříjemné.

Silný odpuzovač hlodavců - Viano OD-10 Pro
747,00 Kč
617,36 Kč bez DPH.
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: Viano

Popis produktu: Silný odpuzovač hlodavců - Viano OD-10 Pro

Nabízíme vysoce kvalitní ultrazvukové repelentní hlodavce. Jedná se o model od společnosti Viano , jejíž výrobky dosáhly velkého úspěchu a jejichž zákazníci vyjadřují svou spokojenost. Straszak je vybaven dvěma velkými bzučáky s různými vlastnostmi a silným LED bleskem. Zařízení vydává ultrazvuky, které jsou pro výše popsaná zvířata velmi nepříjemné.

Škůdci, kteří slyší takové signály, se snaží vzdálit od svého zdroje. Díky tomu nebudou chodit v blízkosti míst, kde je zařízení nainstalováno. LED dioda vydává velmi jasné záblesky , které jsou také nepříjemným faktorem pro hlodavce a ztěžují život. Většina z těchto druhů tvorů jsou noční zvířata, která vůbec nemají rádi světlo , a jejich odrazy jsou obzvláště odrazující.

Repeller používá pro svou práci dva bzučáky a LED diodu.

Repeller používá pro svou práci dva bzučáky a LED diodu.

Hlodavci a kuny jsou vážnou hrozbou

Pokud jste to sami nezažili, možná jste slyšeli příběhy kun, lasiček, myší a krys, které vstupují do bytů, domů, sklepů, garáží nebo podkroví a způsobují vážné škody . Bohužel se takové situace stávají velmi často. Malá zvířata se dostanou do domu při hledání potravy nebo například místa pro hnízdo.

Když si razí cestu, žvýkají dráty , ničí nábytek a dojedají zásoby a zanechávají za sebou výkaly a nepříjemný zápach moči. Je také třeba poznamenat, že divoká zvířata přenášejí také nemoci, které jsou pro člověka nebezpečné. Martens, který se naopak usazuje v podkroví, může způsobit skutečné ublížení dítěti nebo domácím mazlíčkům . Stojí za to se před takovými scénáři chránit a investovat malou částku do repeleru pro hlodavce, kuny a lasice.

Repeller je napájen 230 V ze standardní síťové zásuvky.

Repeller je napájen 230 V ze standardní síťové zásuvky.

Vaši mazlíčci Repellere neslyší

Lidské ucho nemůže slyšet ultrazvuk , ale uši našich mazlíčků, jako jsou psi a kočky, jsou mnohem citlivější. Designérské zařízení zajistí, aby frekvence, při které působí repelent , nezahrnovala slyšitelný rozsah domácími zvířaty (samozřejmě s výjimkou hlodavců). Kromě toho byl strašák vybaven systémem, který neustále mění výšku vydávaných zvuků, díky čemuž si škůdci nemohou zvyknout na nepříjemný signál a tlačit se pachem jídla, aby se přiblížili do domu.

Repeler je velmi energeticky efektivní, zařízení může pracovat 24/7 bez obav z výrazného zvýšení účtů za elektřinu.

Repeler je velmi energeticky účinný, zařízení může pracovat 24/7 h bez obav z výrazného zvýšení účtů za elektřinu.

Odpuzovač myší a potkanů je ekologický

Až donedávna lidé v konfliktu s hlodavci a podobnými škůdci nejčastěji používali brutální pasti . Znalosti a technologie vám dnes umožňují vyhnout se takové nutnosti a zvýšit účinnost bezpečnostních opatření pomocí ultrazvuku odrazující prostředky . Kromě toho stojí za zmínku, že napájecí systém a další součásti společně tvoří efektivní elektronický systém, který navzdory nepřetržitému provozu 24 hodin denně spotřebovává velmi malé množství elektřiny.

Vše, co musíte udělat, je připojit zařízení k elektrické zásuvce.

Zařízení stačí připojit k síťové zásuvce.

Instalace a použití repeleru

Instalace a používání zařízení jsou intuitivní a nevyžadují odborné znalosti. Hlodavců odpuzovač má zabudovaný v zástrčce kompatibilní se standardními AC zásuvek - po připojení, přístroj začne pracovat (emitující ultrazvuk), dokud je přístroj odpojen.

Straszak je navíc vybaven silnou blikající LED diodou , kterou lze dokonale zkontrolovat při použití zařízení v suterénu nebo v podkroví. Pokud je však zařízení instalováno například u vchodu do domu nebo v místnosti, lze samotnou LED vypnout bočním kolébkovým přepínačem (I / 0). Zařízení je po připojení k napájení prakticky bezúdržbové .

Technické specifikace

  • Napájení: 100 V až 230 V
  • Odběr proudu: 45 mA
  • Spotřeba proudu během blikání: 10 mA
  • Úhel emise ultrazvuku: 180 °
  • Dosah ultrazvuku: až 200 metrů
  • Pracovní teplota: od -30 ° C do 70 ° C
  • Rozměry 100 x 74 x 63 mm

Napětí z 100 V stř
Napětí dolů 230 V AC
Šířka balení 7.5 cm
Výška balení 6.5 cm
Hloubka balení 9.5 cm
Váha balení 0.106 kg

Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!

Recenze produktu

Silný odpuzovač hlodavců - Viano OD-10 Pro

5/5

Průměrná známka

1

Názor zákazníků
Sbíráme následující názory
a ověřujeme je pomocí externího
partnera Trustmate a pocházejí
z procesu po zakoupení.
Włodzimierz 11.09.2023 Potvrzený nákup Přeložená recenze
Kvalita i vzhled OK. Co se týče použitelnosti, počkám si na výsledky.

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: