Grove Creator Kit - Gamma - sada 40 modulů Grove pro Arduino

Index: SEE-15410 EAN: 5904422377854

Sada skládající se ze 40 modulů a kabelů s rozhraním Grove. Je určen pro tvůrce všech věkových skupin bez ohledu na úroveň jejich pokroku a zkušenosti s elektronikou. Všechny moduly obsažené v sadě fungují s Arduino a deskami kompatibilními s Arduino. Sada obsahuje také uživatelskou příručku s ukázkovými projekty a programy.

Grove Creator Kit - Gamma - sada 40 modulů Grove pro Arduino
2 842,00 Kč
2 348,76 Kč bez DPH.
Čekací doba: 4-6 týdny
Dočasně nedostupné
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: Seeedstudio
Compatibility: Arduino

Popis produktu: Grove Creator Kit - γ - 40 modulů Grove pro Arduino

Sada skládající se ze 40 modulů a kabelů s rozhraním Grove . Je určen pro tvůrce všech věkových skupin bez ohledu na úroveň jejich pokroku a zkušenosti s elektronikou. Všechny moduly obsažené v sadě fungují s Arduino a s deskami kompatibilními s Arduino pomocí příslušnéhoštítu Grove Base (není součástí dodávky). Sada obsahuje také uživatelskou příručku s ukázkovými projekty a programy.

Grove Creator Kit - y Obsah sady byl uzavřen ve vhodné nádobě.

Pozornost!

Sada neobsahuje Arduino aBase Shield . Lze je zakoupit samostatně v našem obchodě.

Základní štít není vyžadován, ale usnadňuje používání modulů.

Grove systém

Grove je 4kolíkový konektor (napájení, zem a signál) pro připojení modulů se základním štítem pro Arduino nebo Raspberry Pi. Systém Grove umožňuje rychlé a bezpečné připojení modulů pomocí vyhrazeného kabelu, bez obav ze špatného připojení desky s překrytím. Umožňuje vytvářet projekty bez nutnosti pájení nebo použití kontaktní desky . Způsob montáže je podobný kostkám Lego . Při použití modulů s tímto rozhraním je vyžadován příslušný kabel a základní deska Seeeduinonebo Base Shield pro Arduino.

Hlavní vlastnosti sady pro autory

  • Kompatibilní s Arduino Uno
  • Bohatá učebnice
  • Šikovný organizér
  • Četné příklady a návody
  • Ideální pro dárek
  • Není nutné pájení

Hlavní výhodou systému Grove je sjednocení konektorů. V praxi to znamená, že pokud se ukáže, že počet modulů v sadě není dostatečný, můžete zvolit jakýkoli jiný senzor ze široké škály Grove a připojit jej k základní desce pomocí speciálních kabelů Grove .

Obsah soupravy

Sada 40 modulů Grove - Creator Kit γ .

Sada je kompatibilní s Arduino , Raspberry Pi a micro: bit

Sada obsahuje uživatelskou příručku pro uživatele Arduina, ale moduly fungují také s jinými platformami.

Uživatelská příručka

Sada obsahuje uživatelskou příručku bohatou na pokyny a ukázkové kódy ve formě více než 100 stránek knihy. Průvodce vás provede celým procesem instalace prostředí Arduino IDE a ukáže vám, jak se krok za krokem připojit a naprogramovat modul.

Uživatelská příručka pro sadu Grove Creator Kit Uživatelská příručka pro sadu Grove Creator Kit.

Příručka je k dispozici ke stažení také v polštině.

Obsah soupravy

Sada obsahuje 40 prvků, popis jednotlivých modulů je uveden v tabulce.

Ne. Obrázek Popis
1 Moduł z miniaturowym silnikiem wibracyjnym

Vibrační motor + modul - modul s miniaturním stejnosměrným motorem.

2 Analogowy czujnik temperatury NTC Analogový snímač teploty NTC - standardní snímač kompatibilní s Arduino a Raspberry Pi. Je napájen napětím od 3,3 V do 5 V. Může měřit teplotu v rozsahu od -40 ° C do 125 ° C s přesností na 1,5 ° C.
3 3-osiowy akcelerometr cyfrowy 3osý digitální akcelerometr - modul založený na systému MMA76600FC s rozhraním I2C. Umí číst změny v orientaci polohy a detekovat gesta.
4 Moduł z diodą LED Modul s posuvným spínačem - modul vybavený posuvným spínačem. Je napájen napětím od 3,3 V do 5 V.
5 Odbiornik podczerwieni IR 38kHz IR přijímač 38kHz 940nm - infračervený přijímač pracující na frekvenci 38 kHz s napětím od 3,3 V do 5,0 V.
6 Czujnik do pomiaru wilgotności gleby Senzor / sonda pro měření vlhkosti půdy - analogový - senzor pro stanovení úrovně vlhkosti půdy. Je napájen napětím od 3,3 V do 5 V. Výstupem je analogové napětí, které zvyšuje jeho hodnotu se zvyšující se vlhkostí.
7 Nadajnik podczerwieni IR 940nm IR vysílač 940nm - n adajnik vyzařující infračervené světlo o vlnové délce 940 nm. Pracuje s napětím od 3,3 V do 5,0 V. Čidlo vysílá signál na vzdálenost až 10 m.
8 Cyfrowy czujnik płomieni Digitální plamenový senzor 760-1100 nm - senzor pro detekci požáru. Je napájen napětím od 4,75 V do 5,3 V. Rozsah detekované vlny: od 760 nm do 1100 nm.
9 Czujnik ruchu PIR Mini PIR pohybový senzor - detekce objektu je signalizována digitálně - vysoký stav na pinu SIG. Dosah snímače je 2 m.
10 Dioda LED czerwona Modul s červenou LED - LED se rozsvítí, když je signální kolík přepnut do vysokého stavu. PCB má navíc potenciometr pro ovládání jasu LED.
11

Potencjometr obrotowy

Lineární rotační potenciometr 10 kΩ - horní konektor - lineární rotační potenciometr 10 kΩ. Má rozsah otáčení 300 °.
12 Ultradźwiękowy czujnik odległości Ultrazvukový senzor vzdálenosti 3-350 cm - ultrazvukový senzor pracující v rozsahu od 3 cm do 350 cm. Je napájen napětím 5 V.
13 Klip na baterię 9V Tlačítko s podsvícením - modrá - režim, vybavené tlačítkem s modrou LED diodou. Je napájen napětím od 3,3 V do 5 V.
14 Wyświetlacz LCD 2x16 I2C LCD 2x16 I2C bílo-modrý s podsvícením - onochromatický LCD displej 2 x 16 znaků s vysokým jasem podsvícení.
15 Thumb Joystick z przyciskiem Palec Joystick s tlačítkem - modul s deskou - m odul vybaven joystickem podobným analogovým zařízením používaným například v herních ovladačích. Má schopnost detekovat pohyby ve dvou směrech a má tlačítko aktivované stisknutím knoflíku .
16 Czujnik dźwięku LM386 Zvukový senzor LM386 - modul založený na čipu LM386 a elektretovém mikrofonu. Může být napájen napětím od 4 V do 12 V.
17 Czujnik temperatury i wilgotności DHT11 Senzor teploty a vlhkosti DHT11 - Senzor teploty a vlhkosti DHT11. Výstupem je digitální signál. Rozsah měření pro teplotu je 0 ° C až 50 ° C a vlhkost je 20% až 90% RH .
18 Moduł przekaźnika v1.2 Reléový modul v1.2 - p umožňuje ovládat akční členy odpojením nebo napájením. Pro správnou funkci vyžaduje napájení 5 V a digitální řídicí signál.
19 Przewody połączeniowe Grove Vícebarevná LED dioda - modul s LED diodou, která může vydávat světlo za mnoha potlesků.
dvacet Czujnik pochylenia Snímač náklonu - jednoduchý snímač náklonu s digitálním výstupem. Je napájen napětím od 3,3 V do 5 V.
21 LM358 czujnik natężenia światła otoczenia LM358 Ambient Light Intensity Sensor v1.2 - Tento senzor detekuje intenzitu světla a odráží analogový napěťový signál zpět do Arduina. Rozsah světla je od 1 luxu do 350 luxů. Napájecí napětí je 5 V.
22 Moduł z diodą RGB RGB LED v2.0 - modul s RGB diodou - p umožňuje ovládat RGB diodu pomocí digitálních pinů mikrokontroléru.
23 Przycisk Push Button - czerwony Tlačítko s podsvícením - červené - tlačítko vybavené tlačítkem s červenou LED diodou. Je napájen napětím od 3,3 V do 5 V.
24 Czujnik opadów / wody Senzor deště / vody - senzor pro detekci přítomnosti nebo množství vody. Je napájen napětím 5 V.
25 Przycisk Push Button z podświetleniem - żółty Tlačítko s podsvícením - žluté - tlačítko vybavené tlačítkem se žlutou LED diodou. Je napájen napětím od 3,3 V do 5 V.
26 Przewody połączeniowe Grove Vibrační snímač SW-420 - Když je snímač v klidu, výstupem je trvale vysoký (vysoký) signál a při detekci vibrací se změní na nízký. Citlivost lze nastavit pomocí potenciometru umístěného na desce.
27 Wyświetlacz LED linijka Pravítko LED displej - 10-segmentový - červená / žlutá / zelená - m odul vybaven čipem MY9221 a 10-segmentovým displejem. Lze použít jako indikátor teploty nebo hladiny kapaliny.  
28 Głośnik z interfejsem cyfrowym Reproduktor s digitálním rozhraním - zařízení ovládané signálem PWM. Může fungovat jako jednoduchý bzučák nebo přehrávat hudbu. Hlasitost se reguluje zabudovaným potenciometrem.
29 Moduł 4x wyświetlacz 7-segmentowy Modul 4x 7segmentový displej - digitální rozhraní - m odul se 7místným 7segmentovým displejem. Umožňuje zobrazit čtyři číslice s dvojtečkou a některými písmeny červeně.
třicet Zegar czasu rzeczywistego Hodiny reálného času DS1307 I2C - m oduł vybavené hodinami reálného času DS1307, jejichž napájecí napětí podporuje kulatá baterie CR1225 (není součástí dodávky) . Umožňuje vám číst čas ve formě hodin, minut a sekund a datum: měsíc, den, rok.
31 Pasek LED RGB RGB LED pásek 10 x WS2813 Mini 3535 - pásek skládající se z 10 individuálně adresovaných RGB LED diod WS2813 Mini 3535 s integrovaným ovladačem.
32 Przewody połączeniowe Grove Modul s aktivním bzučákem - M ODE zmírňuje jednotný tón po dává vysokou stavu. Při použití PWM může generovat různé zvuky a efekty.
33 Czujnik odbiciowy Reflexní senzor RS-06WD v1.1 - nádrž vybavená reflexním senzorem RS-06WD. Skládá se z diody emitující infračervené světlo a vysoce citlivého fototranzistoru. Je napájen napětím 5 V.
34 Przewody połączeniowe Grove Magnetický spínač - Senzor lze ovládat elektromagnetem nebo permanentním magnetem. Napájecí zdroj 5 V.
35 Moduł z przyciskiem Modul s tlačítkem - p má vestavěný taktní spínač a stahovací rezistor.
36 Moduł z niebieską diodą LED Modul s modrou LED - modul s modrou LED. Kontrolka LED se rozsvítí, když signální kolík stoupne. PCB má navíc potenciometr pro ovládání jasu LED.
37 Czujnik Halla pola magnetycznego Hall / snímač magnetického pole - blok založený na senzoru A1101. Umožňuje detekci magnetického pole. Je napájen napětím od 3,8 V do 24 V.
38 Przycisk dotykowy Dotykové tlačítko TTP223-B - pozitivní dotykový senzor založený na modulu TTP223-B. Je napájen napětím od 2 V do 5,5 V.
39 Dioda LED zielona Modul se zelenou LED - modul se zelenou LED. Kontrolka LED se rozsvítí, když signální kolík stoupne. PCB má navíc potenciometr pro ovládání jasu LED.
40 Czujnik dźwięku LM2904 Zvukový senzor LM2904 - modul založený na čipu LM2904 a mikrofonu. Může být napájen napětím od 3,5 V do 10 V. Výstupem je analogový signál. Senzor detekuje intenzitu zvuku prostředí.
41 Przewody połączeniowe Grove Sada kabelů Grove - kabely se zástrčkou Grove - Grove, Grove - samice a Grove - samec.
42 Przewodnik użytkownika Uživatelská příručka - příručka s ukázkovými schématy připojení a programy.

Doporučujeme také další senzory a moduly ze série Grove .

Video

Výrobce také poskytuje videonávody v angličtině.

Šířka balení 30 cm
Výška balení 20 cm
Hloubka balení 6.5 cm
Váha balení 0.778 kg

Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!

Recenze produktu

Grove Creator Kit - Gamma - sada 40 modulů Grove pro Arduino

5/5

Průměrná známka

2

Názor zákazníků
Sbíráme následující názory
a ověřujeme je pomocí externího
partnera Trustmate a pocházejí
z procesu po zakoupení.
Manuel 07.09.2023 Potvrzený nákup
EWELINA 26.02.2023 Potvrzený nákup

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: