Grove Creator Kit - Gamma - sada 40 modulů Grove pro Arduino

Index: SEE-15410 EAN: 5904422377854

Sada skládající se ze 40 modulů a kabelů s rozhraním Grove. Je určen pro tvůrce všech věkových skupin bez ohledu na úroveň jejich pokroku a zkušenosti s elektronikou. Všechny moduly obsažené v sadě fungují s Arduino a deskami kompatibilními s Arduino. Sada obsahuje také uživatelskou příručku s ukázkovými projekty a programy.

3 047,00 Kč
2 477,24 Kč bez DPH.
K dispozici, poštovné 24 hodin!
Zkontrolujte množství
Náklad 24h
30 dní na vrácení
Výrobce: Seeedstudio
Compatibility: Arduino

Popis produktu: Grove Creator Kit - γ - 40 modulů Grove pro Arduino

Sada skládající se ze 40 modulů a kabelů s rozhraním Grove . Je určen pro tvůrce všech věkových skupin bez ohledu na úroveň jejich pokroku a zkušenosti s elektronikou. Všechny moduly obsažené v sadě fungují s Arduino a s deskami kompatibilními s Arduino pomocí příslušnéhoštítu Grove Base (není součástí dodávky). Sada obsahuje také uživatelskou příručku s ukázkovými projekty a programy.

Grove Creator Kit - y Obsah sady byl uzavřen ve vhodné nádobě.

Pozornost!

Sada neobsahuje Arduino aBase Shield . Lze je zakoupit samostatně v našem obchodě.

Základní štít není vyžadován, ale usnadňuje používání modulů.

Grove systém

Grove je 4kolíkový konektor (napájení, zem a signál) pro připojení modulů se základním štítem pro Arduino nebo Raspberry Pi. Systém Grove umožňuje rychlé a bezpečné připojení modulů pomocí vyhrazeného kabelu, bez obav ze špatného připojení desky s překrytím. Umožňuje vytvářet projekty bez nutnosti pájení nebo použití kontaktní desky . Způsob montáže je podobný kostkám Lego . Při použití modulů s tímto rozhraním je vyžadován příslušný kabel a základní deska Seeeduinonebo Base Shield pro Arduino.

Hlavní vlastnosti sady pro autory

 • Kompatibilní s Arduino Uno
 • Bohatá učebnice
 • Šikovný organizér
 • Četné příklady a návody
 • Ideální pro dárek
 • Není nutné pájení

Hlavní výhodou systému Grove je sjednocení konektorů. V praxi to znamená, že pokud se ukáže, že počet modulů v sadě není dostatečný, můžete zvolit jakýkoli jiný senzor ze široké škály Grove a připojit jej k základní desce pomocí speciálních kabelů Grove .

Obsah soupravy

Sada 40 modulů Grove - Creator Kit γ .

Sada je kompatibilní s Arduino , Raspberry Pi a micro: bit

Sada obsahuje uživatelskou příručku pro uživatele Arduina, ale moduly fungují také s jinými platformami.

Uživatelská příručka

Sada obsahuje uživatelskou příručku bohatou na pokyny a ukázkové kódy ve formě více než 100 stránek knihy. Průvodce vás provede celým procesem instalace prostředí Arduino IDE a ukáže vám, jak se krok za krokem připojit a naprogramovat modul.

Uživatelská příručka pro sadu Grove Creator Kit Uživatelská příručka pro sadu Grove Creator Kit.

Příručka je k dispozici ke stažení také v polštině.

Obsah soupravy

Sada obsahuje 40 prvků, popis jednotlivých modulů je uveden v tabulce.

Ne. Obrázek Popis
1 Moduł z miniaturowym silnikiem wibracyjnym

Vibrační motor + modul - modul s miniaturním stejnosměrným motorem.

2 Analogowy czujnik temperatury NTC Analogový snímač teploty NTC - standardní snímač kompatibilní s Arduino a Raspberry Pi. Je napájen napětím od 3,3 V do 5 V. Může měřit teplotu v rozsahu od -40 ° C do 125 ° C s přesností na 1,5 ° C.
3 3-osiowy akcelerometr cyfrowy 3osý digitální akcelerometr - modul založený na systému MMA76600FC s rozhraním I2C. Umí číst změny v orientaci polohy a detekovat gesta.
4 Moduł z diodą LED Modul s posuvným spínačem - modul vybavený posuvným spínačem. Je napájen napětím od 3,3 V do 5 V.
5 Odbiornik podczerwieni IR 38kHz IR přijímač 38kHz 940nm - infračervený přijímač pracující na frekvenci 38 kHz s napětím od 3,3 V do 5,0 V.
6 Czujnik do pomiaru wilgotności gleby Senzor / sonda pro měření vlhkosti půdy - analogový - senzor pro stanovení úrovně vlhkosti půdy. Je napájen napětím od 3,3 V do 5 V. Výstupem je analogové napětí, které zvyšuje jeho hodnotu se zvyšující se vlhkostí.
7 Nadajnik podczerwieni IR 940nm IR vysílač 940nm - n adajnik vyzařující infračervené světlo o vlnové délce 940 nm. Pracuje s napětím od 3,3 V do 5,0 V. Čidlo vysílá signál na vzdálenost až 10 m.
8 Cyfrowy czujnik płomieni Digitální plamenový senzor 760-1100 nm - senzor pro detekci požáru. Je napájen napětím od 4,75 V do 5,3 V. Rozsah detekované vlny: od 760 nm do 1100 nm.
9 Czujnik ruchu PIR Mini PIR pohybový senzor - detekce objektu je signalizována digitálně - vysoký stav na pinu SIG. Dosah snímače je 2 m.
10 Dioda LED czerwona Modul s červenou LED - LED se rozsvítí, když je signální kolík přepnut do vysokého stavu. PCB má navíc potenciometr pro ovládání jasu LED.
11

Potencjometr obrotowy

Lineární rotační potenciometr 10 kΩ - horní konektor - lineární rotační potenciometr 10 kΩ. Má rozsah otáčení 300 °.
12 Ultradźwiękowy czujnik odległości Ultrazvukový senzor vzdálenosti 3-350 cm - ultrazvukový senzor pracující v rozsahu od 3 cm do 350 cm. Je napájen napětím 5 V.
13 Klip na baterię 9V Tlačítko s podsvícením - modrá - režim, vybavené tlačítkem s modrou LED diodou. Je napájen napětím od 3,3 V do 5 V.
14 Wyświetlacz LCD 2x16 I2C LCD 2x16 I2C bílo-modrý s podsvícením - onochromatický LCD displej 2 x 16 znaků s vysokým jasem podsvícení.
15 Thumb Joystick z przyciskiem Palec Joystick s tlačítkem - modul s deskou - m odul vybaven joystickem podobným analogovým zařízením používaným například v herních ovladačích. Má schopnost detekovat pohyby ve dvou směrech a má tlačítko aktivované stisknutím knoflíku .
16 Czujnik dźwięku LM386 Zvukový senzor LM386 - modul založený na čipu LM386 a elektretovém mikrofonu. Může být napájen napětím od 4 V do 12 V.
17 Czujnik temperatury i wilgotności DHT11 Senzor teploty a vlhkosti DHT11 - Senzor teploty a vlhkosti DHT11. Výstupem je digitální signál. Rozsah měření pro teplotu je 0 ° C až 50 ° C a vlhkost je 20% až 90% RH .
18 Moduł przekaźnika v1.2 Reléový modul v1.2 - p umožňuje ovládat akční členy odpojením nebo napájením. Pro správnou funkci vyžaduje napájení 5 V a digitální řídicí signál.
19 Przewody połączeniowe Grove Vícebarevná LED dioda - modul s LED diodou, která může vydávat světlo za mnoha potlesků.
dvacet Czujnik pochylenia Snímač náklonu - jednoduchý snímač náklonu s digitálním výstupem. Je napájen napětím od 3,3 V do 5 V.
21 LM358 czujnik natężenia światła otoczenia LM358 Ambient Light Intensity Sensor v1.2 - Tento senzor detekuje intenzitu světla a odráží analogový napěťový signál zpět do Arduina. Rozsah světla je od 1 luxu do 350 luxů. Napájecí napětí je 5 V.
22 Moduł z diodą RGB RGB LED v2.0 - modul s RGB diodou - p umožňuje ovládat RGB diodu pomocí digitálních pinů mikrokontroléru.
23 Przycisk Push Button - czerwony Tlačítko s podsvícením - červené - tlačítko vybavené tlačítkem s červenou LED diodou. Je napájen napětím od 3,3 V do 5 V.
24 Czujnik opadów / wody Senzor deště / vody - senzor pro detekci přítomnosti nebo množství vody. Je napájen napětím 5 V.
25 Przycisk Push Button z podświetleniem - żółty Tlačítko s podsvícením - žluté - tlačítko vybavené tlačítkem se žlutou LED diodou. Je napájen napětím od 3,3 V do 5 V.
26 Przewody połączeniowe Grove Vibrační snímač SW-420 - Když je snímač v klidu, výstupem je trvale vysoký (vysoký) signál a při detekci vibrací se změní na nízký. Citlivost lze nastavit pomocí potenciometru umístěného na desce.
27 Wyświetlacz LED linijka Pravítko LED displej - 10-segmentový - červená / žlutá / zelená - m odul vybaven čipem MY9221 a 10-segmentovým displejem. Lze použít jako indikátor teploty nebo hladiny kapaliny.  
28 Głośnik z interfejsem cyfrowym Reproduktor s digitálním rozhraním - zařízení ovládané signálem PWM. Může fungovat jako jednoduchý bzučák nebo přehrávat hudbu. Hlasitost se reguluje zabudovaným potenciometrem.
29 Moduł 4x wyświetlacz 7-segmentowy Modul 4x 7segmentový displej - digitální rozhraní - m odul se 7místným 7segmentovým displejem. Umožňuje zobrazit čtyři číslice s dvojtečkou a některými písmeny červeně.
třicet Zegar czasu rzeczywistego Hodiny reálného času DS1307 I2C - m oduł vybavené hodinami reálného času DS1307, jejichž napájecí napětí podporuje kulatá baterie CR1225 (není součástí dodávky) . Umožňuje vám číst čas ve formě hodin, minut a sekund a datum: měsíc, den, rok.
31 Pasek LED RGB RGB LED pásek 10 x WS2813 Mini 3535 - pásek skládající se z 10 individuálně adresovaných RGB LED diod WS2813 Mini 3535 s integrovaným ovladačem.
32 Przewody połączeniowe Grove Modul s aktivním bzučákem - M ODE zmírňuje jednotný tón po dává vysokou stavu. Při použití PWM může generovat různé zvuky a efekty.
33 Czujnik odbiciowy Reflexní senzor RS-06WD v1.1 - nádrž vybavená reflexním senzorem RS-06WD. Skládá se z diody emitující infračervené světlo a vysoce citlivého fototranzistoru. Je napájen napětím 5 V.
34 Przewody połączeniowe Grove Magnetický spínač - Senzor lze ovládat elektromagnetem nebo permanentním magnetem. Napájecí zdroj 5 V.
35 Moduł z przyciskiem Modul s tlačítkem - p má vestavěný taktní spínač a stahovací rezistor.
36 Moduł z niebieską diodą LED Modul s modrou LED - modul s modrou LED. Kontrolka LED se rozsvítí, když signální kolík stoupne. PCB má navíc potenciometr pro ovládání jasu LED.
37 Czujnik Halla pola magnetycznego Hall / snímač magnetického pole - blok založený na senzoru A1101. Umožňuje detekci magnetického pole. Je napájen napětím od 3,8 V do 24 V.
38 Przycisk dotykowy Dotykové tlačítko TTP223-B - pozitivní dotykový senzor založený na modulu TTP223-B. Je napájen napětím od 2 V do 5,5 V.
39 Dioda LED zielona Modul se zelenou LED - modul se zelenou LED. Kontrolka LED se rozsvítí, když signální kolík stoupne. PCB má navíc potenciometr pro ovládání jasu LED.
40 Czujnik dźwięku LM2904 Zvukový senzor LM2904 - modul založený na čipu LM2904 a mikrofonu. Může být napájen napětím od 3,5 V do 10 V. Výstupem je analogový signál. Senzor detekuje intenzitu zvuku prostředí.
41 Przewody połączeniowe Grove Sada kabelů Grove - kabely se zástrčkou Grove - Grove, Grove - samice a Grove - samec.
42 Przewodnik użytkownika Uživatelská příručka - příručka s ukázkovými schématy připojení a programy.

Doporučujeme také další senzory a moduly ze série Grove .

Video

Výrobce také poskytuje videonávody v angličtině.

Zásilka v den objednávky

Poté, co je platba za objednávku připsána na náš účet v pracovní den do 10:00, je zboží odesláno ve stejný den!

Doprava v rámci České republiky

Víčko obrázku karty
Balík Do balíkovny
 • Dodací lhůta: 2-4 dny
 • Platba předem: 69 Kč
 • přes 2 000 výdejen
 • pojištění přepravy: 30 000 Kč
Víčko obrázku karty
Balík Na poštu
 • Dodací lhůta: 2-4 dny
 • Platba předem: od 79 Kč
 • přes 2 700 pošt v České republice
 • pojištění přepravy: 50 000 Kč
Víčko obrázku karty
Balík Do ruky
 • Dodací lhůta: 2-4 dny
 • Platba předem: od 119 Kč
 • Platba na dobírku: 149,00 Kč 
 • pojištění přepravy: 50 000 Kč
Víčko obrázku karty
Kurýr PPL
 • Dodací lhůta: 2-4 dny
 • Platba předem: 89,00 Kč 
 • Platba na dobírku: 119,00 Kč 
 • pojištění přepravy: 50 000 Kč

Platební metody

Víčko obrázku karty
GoPay
 • Okamžitá platba. Vaše platba bude připsána na náš účet během několika minut.
Víčko obrázku karty
Dobírka
 • Za své nákupy zaplatíte přímo po obdržení balíčku . Nezapomeňte si připravit odečtenou částku.

  Maximální hodnota objednávky splatné na dobírku je 50 000 Kč (PPL) - 100 000 Kč (Balík Do ruky).

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Ovladač pro 2 motory a 3 serva I2C pro BBC micro: bit - Waveshare 15220

Rozšiřující deska pro modul Micro: bit. Umožňuje vám ovládat 2 stejnosměrné motory a 3 serva prostřednictvím rozhraní I2C s 12bitovým rozlišením pro každý kanál. Napájí...
Index: WSR-13303
Index: WSR-13303
Čekání na potvrzení data dodání
Běžná cena 279,00 Kč Cena 279,00 Kč
 • doprava zdarma

Grove - Base Shield v2 - Štít pro Arduino

Štít pro Arduino rozšiřující možnosti I / O pinů. Přizpůsobeno modulům a senzorům ze série Grove. Má 4kolíkové konektory, stejně jako všechny piny známé z Arduina. Funguje s...
Index: SEE-04440
Index: SEE-04440
Doručení naplánováno na 2022-05-31
Běžná cena 121,00 Kč Cena 121,00 Kč
 • doprava zdarma

Grove - Shield v2.0 - rozšiřující deska pro BBC micro: bit

Overlay Grove Shield v2.0 pro micro: bit vybavený 4 4kolíkovými konektory pro snadné připojení senzorů ze série Grove k minipočítači.
Index: SEE-14132
Index: SEE-14132
K dispozici, dodání 24 hodin!
Zkontrolujte množství
Běžná cena 263,00 Kč Cena 263,00 Kč
 • doprava zdarma

Grove - Base Hat pro Raspberry Pi - štít pro Raspberry Pi 4B / 3B + / 3B

Štít pro Raspberry Pi 4B / 3B + / 3B založený na mikrokontroléru STM32 s 12bitovým převodníkem ADC, s konektory Grove , umožňuje připojit senzory a moduly ze série Grove...
Index: SEE-15458
Index: SEE-15458
Doručení naplánováno na 2022-05-31
Běžná cena 299,00 Kč Cena 299,00 Kč
 • doprava zdarma

Grove - sada 5 4pinových kabelů samice-samice - 2 mm / 20 cm bez západky

Sada pěti 4kolíkových kabelů Grove, rozteč 2 mm. Používají se k připojení senzorů Grove k desce Base Shield. Délka drátů je 20 cm. Verze bez západky.
Index: SEE-04395
Index: SEE-04395
K dispozici, poštovné 24 hodin!
Zkontrolujte množství
Běžná cena 55,00 Kč Cena 55,00 Kč
 • doprava zdarma

Sada propojovacích kabelů - zástrčka-zástrčka 20cm 40ks.

Sada obsahuje 40 ks různobarevných propojovacích kabelů o délce 20 cm, oba zakončené zástrčkou.
Index: KAB-01223
Index: KAB-01223
Čekání na potvrzení data dodání
Běžná cena 31,00 Kč Cena 31,00 Kč
 • EOL
 • doprava zdarma

Grove - HCHO senzor plynu - WSP21100 - polovodič - analogový

Senzor je schopen detekovat plyny HCHO díky použitému systému WSP21100, jehož odpor se mění s nárůstem těkavých organických sloučenin ve vzduchu. Dokáže detekovat plyny až do 1...
Index: SEE-15180
Index: SEE-15180
Čekání na potvrzení data dodání
Běžná cena 432,00 Kč Cena 432,00 Kč
 • doprava zdarma

Grove ESP8285 V2 - WiFi modul UART

Modul Wi-Fi řady Grove založený na systému ESP8285 s integrovaným protokolem TCP / IP a podporou AT příkazů. Podporuje nejoblíbenější bezpečnostní funkce, jako jsou WEP, WPA /...
Index: SEE-13241
Index: SEE-13241
K dispozici, poštovné 24 hodin!
Zkontrolujte množství
Běžná cena 336,00 Kč Cena 336,00 Kč
 • doprava zdarma

UV ultrafialové světlo - analogový modul Grove

Senzor ultrafialového světla napájený napětím od 3,3 V do 5 V. Výstupem je analogové napětí úměrné intenzitě UV světla. Senzor lze použít k detekci škodlivého slunečního záření.
Index: SEE-08307
Index: SEE-08307
K dispozici, poštovné 24 hodin!
Zkontrolujte množství
Běžná cena 216,00 Kč Cena 216,00 Kč
 • doprava zdarma

Grove - TCS34725FN - digitální barevný senzor I2C

Modul ze série Grove, který umožňuje detekci barvy okolního světla. Použitý senzor je TCS34725 s LED podsvícením a vestavěným IR filtrem . Komunikuje přes sběrnici I2C....
Index: SEE-11318
Index: SEE-11318
K dispozici, dodání 24 hodin!
Zkontrolujte množství
Běžná cena 274,00 Kč Cena 274,00 Kč
 • doprava zdarma

Grove - vodní atomizér v1.0

Modul ze série Grove pro atomizaci vody. Funguje s napětím 5 V. Lze jej použít mimo jiné jako zvlhčovač vzduchu, ale umožňuje také pokročilejší projekty, kde je vyžadována...
Index: SEE-11362
Index: SEE-11362
K dispozici, poštovné 24 hodin!
Zkontrolujte množství
Běžná cena 261,00 Kč Cena 261,00 Kč
 • doprava zdarma

DFRobot Gravity - analogový pH senzor / metr

Analogový pH metr s analogovým výstupem. Umožňuje vám měřit kvalitu vody. Má přesnost +/- 0,1 pH, což je dostatečné pro většinu aplikací. Vybaven LED diodou, konektorem BNC a...
Index: DFR-05874
Index: DFR-05874
Doručení naplánováno na 2022-05-23
Běžná cena 768,00 Kč Cena 768,00 Kč
 • doprava zdarma

Výrobky ze stejné kategorie:

Grove - sada 10 senzorů s modulem Seeeduino Lotus pro začátečníky - Seeedstudio 110061162

Sada obsahuje 10 populárních senzorů s konektorem Grove a modul Lotus Seeeduino s mikrokontrolérem ATmega320P. Distribuce pinů je kompatibilní s Arduino Uno. Zjednodušený...
Index: SEE-17042
Index: SEE-17042
Doručení naplánováno na 2022-05-31
Běžná cena 732,00 Kč Cena 732,00 Kč
 • doprava zdarma

Grove - Sada senzorů Arduino - sada 10 modulů s překrytím BaseShield pro Arduino - Seeedstudio 103030375

Sada skládající se z 10 různých senzorů a modulů . Moduly jsou umístěny na jedné desce, což vám umožní udržovat pořádek, není třeba používat další kontaktní desku. Konektor...
Index: SEE-18553
Index: SEE-18553
Zboží skladem
Zkontrolujte množství
Běžná cena 1 132,00 Kč Cena 1 132,00 Kč
 • doprava zdarma

Grove Creator Kit - Alpha - sada 20 modulů Grove pro Arduino

Sada skládající se z 20 modulů a sady kabelů s rozhraním Grove. Soupravu mohou používat všichni bez ohledu na věk nebo úroveň dovedností. Každý modul obsažený v sadě pracuje s...
Index: SEE-15466
Index: SEE-15466
Čekání na potvrzení data dodání
Běžná cena 658,00 Kč Cena 658,00 Kč
 • doprava zdarma

Grove Starter Kit for Raspberry Pi Pico - startovací sada

Grove je modulární systém navržený k vytváření jednoduchých projektů, které používají komponenty založené na stejném rozhraní. Startovací sada Grove pro Raspberry Pi Pico...
Index: SEE-19125
Index: SEE-19125
Zboží skladem
Zkontrolujte množství
Běžná cena 1 363,00 Kč Cena 1 363,00 Kč
 • doprava zdarma

Grove Pi + Plus StarterKit pro Raspberry Pi 4B / 3B + / 3B / 2B

Startovací sada představující svět IoT (Internet věcí) pro Raspberry Pi. Sada obsahuje mimo jiné: světlo, zvuk, teplotní senzory, vysílač, displej a mnoho dalších. Připojení...
Index: SEE-04447
Index: SEE-04447
Čekání na potvrzení data dodání
Běžná cena 2 942,00 Kč Cena 2 942,00 Kč
 • doprava zdarma

BitGadget Kit - sada Grove pro BBC Micro: bit

Sada BitGadget, která zahrnuje překrytí BitMaker , ultrazvukový senzor vzdálenosti, zvukový senzor, světelný senzor, potenciometr, tlačítko, analogové servo, ventilátor, RGB...
Index: TGE-17402
Index: TGE-17402
Čekání na potvrzení data dodání
Běžná cena 1 342,00 Kč Cena 1 342,00 Kč
 • doprava zdarma

4 GB USB flash disk - s pokyny pro sadu Grove pro začátečníky pro Arduino

Přenosný USB klíč - Pendrive, s kapacitou 4 GB . Paměť zařízení obsahuje pokyny a další soubory, které vás krok za krokem provedou činností zařízení Arduino, prostředí...
Index: SEE-16593
Index: SEE-16593
Čekání na potvrzení data dodání
Běžná cena 89,00 Kč Cena 89,00 Kč
 • doprava zdarma

Seeed Studio ARDX startovací sada - sada pro učení a experimentování pro Arduino úrovně 1

ARDX - startovací sada pro Arduino je perfektní sada pro každého začátečníka, který chce poprvé prozkoumat nádherný svět elektroniky. Sada obsahuje ilustrované pokyny, které...
Index: SEE-13818
Index: SEE-13818
Čekání na potvrzení data dodání
Běžná cena 1 842,00 Kč Cena 1 842,00 Kč
 • doprava zdarma

BitStarter Kit - Grove kit pro BBC Micro: bit

Sada Grove BitStarter, která obsahuje nástroj Bitmaker Lite , ultrazvukový snímač vzdálenosti, posuvný potenciometr, analogové servo a dva kabely Grove. Štít BitMaker Lite je...
Index: TGE-17401
Index: TGE-17401
K dispozici, poštovné 24 hodin!
Zkontrolujte množství
Běžná cena 895,00 Kč Cena 895,00 Kč
 • doprava zdarma

GrovePi Zero Basic Kit - sada pro Raspberry Pi Zero - pro začátečníky

Sada skládající se z modulů ze série Grove, která umožňuje vytváření jednoduchých projektů začínajícími uživateli Raspberry Pi Zero. Sada obsahuje Grove Pi0 a 12 modulů a...
Index: SEE-15460
Index: SEE-15460
Čekání na potvrzení data dodání
Běžná cena 2 258,00 Kč Cena 2 258,00 Kč
 • doprava zdarma

Grove - StarterKit v3 - startovací balíček IoT pro Arduino

Startovací sada představující svět IoT (Internet věcí) pro desky Arduino. Sada obsahuje mimo jiné: světlo, dotek, teplotní senzory, servo, displej a mnoho dalších. Propojení...
Index: SEE-04445
Index: SEE-04445
Dostupnost: Q3 2022
Běžná cena 1 311,00 Kč Cena 1 311,00 Kč
 • doprava zdarma

Grove 110020109 - StarterKit IoT startovací balíček pro Arduino / Genuino 101

Startovací sada představující svět IoT (Internet věcí) pro desky Arduino a Genuino 101. Sada obsahuje mimo jiné: světelné, dotykové, teplotní senzory, displej a mnoho dalších....
Index: SEE-08308
Index: SEE-08308
Čekací doba: cca 6-8 týdnů
Běžná cena 1 363,00 Kč Cena 1 363,00 Kč
 • doprava zdarma