3D tiskárna Snapmaker v2.0 3v1 model A350T - laserový modul, CNC, 3D tisk v pouzdře

Index: SNM-19367 EAN: 6971573448176
Sada, která obsahuje multifunkční zařízení Snapmaker A350T verze 2.0 a komoru určenou pro zvýšení bezpečnosti při práci se Snapmakerem. Zařízení je vyrobeno výhradně z kovu, jeho montáž je rychlá a snadná a celá konstrukce je velmi stabilní. Pracovní plocha Snapmaker A350T je 320 x 330 x 350 mm .
3D tiskárna Snapmaker v2.0 3v1 model A350T - laserový modul, CNC, 3D tisk v pouzdře
49 435,00 Kč
40 855,37 Kč bez DPH.
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Snapmaker 2.0 v pouzdře - verze:
Výrobce: Snapmaker

Popis produktu: 3D tiskárna Snapmaker v2.0 3v1 model A350T - laserový modul, CNC, 3D tisk v pouzdře

Sada, která obsahuje multifunkční zařízení Snapmaker A350T verze 2.0 a komoru určenou pro zvýšení bezpečnosti při práci se Snapmakerem. Zařízení je vyrobeno výhradně z kovu, jeho montáž je rychlá a snadná a celá konstrukce je velmi stabilní. Pracovní plocha Snapmaker A350T je 320 x 330 x 350 mm . Sada obsahuje moduly, které umožňují tisk filamentem o průměru 1,75 mm, laserové gravírování a CNC vyřezávání.

Modul 3D tisku v zařízení Snapmaker 2.0.

3D tisk – vlajková loď aplikace Snapmaker 2.0

Díky stabilní konstrukci zařízení a použitým technologiím umožňuje Snapmaker 2.0 rychlý a přesný tisk . Zařízení je ideální pro začátečníky, už jen proto, že má velmi intuitivní software pro ovládání zařízení v režimu tiskárny. Své si zde najdou i pokročilejší, kteří budou mít možnost personalizovat možnosti tisku . Díky vyhřívané pracovní plošině a přímému extrudéru můžeme pro tisk použít mnoho materiálů. Konečně jsou problémy s ohebnými vlákny u konce !

Vylepšená verze Snapmaker 2.0 A350T

Verze Snapmaker 2.0 A350T přináší několik vylepšení oproti původnímu modelu. Umožňují rychlejší a tišší tisk . Změny zahrnují především nově navržené lineární moduly a funkční vylepšení 3D tisk. Součástí úprav byl i výkonový modul s inteligentní regulací otáček ventilátoru.

Nové ovladače krokových motorů a vylepšení lineárních modulů

Nové ovladače krokových motorů a vylepšení lineárních modulů

3D tiskárna Snapmaker 2.0 A350T využívá tiché ovladače krokového motoru TMC2209 . Účinně snižují hluk vznikající při provozu zařízení. U lineárních modulů výrobce upravil šroubové tyče os X a Y a zvýšil jejich rozteč z 8 mm na 20 mm . Tato úprava umožnila zvýšit rychlost a stabilitu A350T.

Vylepšený napájecí modul

Nový napájecí modul A350T využívá mnohem tišší ventilátor, jehož otáčky lze automaticky upravovat podle teploty v reálném čase. To vám umožní snížit hladinu hluku o cca 16 dBA , díky čemuž je používání zařízení ještě pohodlnější.

Vylepšený napájecí modul

Bydlení v ceně

Bydlení v ceně

Snapmaker 2.0 A350T se prodává s vyhrazeným krytem . Má následující funkční vlastnosti:

 • Snadno použitelné skládací akrylové dveře
 • Potaženo akrylovými panely, které chrání uživatele při používání laserového modulu
 • Vybaveno senzorem otevření dveří
 • Odsávací ventilátor
 • Led osvětlení

Vylepšená tisková hlava

Byla přepracována tisková hlava, vylepšen chladicí systém, zaveden systém rychlé výměny hot-endu a zvýšena kvalita prvků extrudéru, což výrazně ovlivňuje kvalitu a konzistenci tisku.

Vylepšený systém chlazení
Materiály poháněné SnapMakerem

Různé podporované materiály

Tiskárna podporuje různé typy materiálů jako PLA, ABS, PETG, TPU, PP, WoodFill a LayBrick. Můžete si vybrat tloušťku vrstvy od 0,05 do 0,3 mm.

Automatická nivelace

Tiskárna je vybavena senzorem přiblížení, díky kterému se stůl automaticky zkalibruje. Můžete přepnout do manuálního režimu a sami si zkalibrovat stůl.

Automatická nivelace
Snímač vlákna

Snímač vlákna

Přesný senzor průběžně hlídá stav filamentu a v případě jeho nepřítomnosti zastaví tisk bez poškození výtisku. Po dokončení materiálu je možné tisk obnovit.

Po ztrátě napájení pokračujte v práci

SnapMaker 2.0 umožňuje rychle probudit zařízení po výpadku napájení. Chcete-li to provést, jednoduše stiskněte tlačítko "obnovit" na dotykové obrazovce.

Obnovit po výpadku napájení
Uzavřená konstrukce

Bydlení v ceně

Použití pouzdra umožňuje udržovat konstantní teplotu během tisku, což značně usnadňuje práci s filamenty jako je ABS bez rizika deformace výtisku.

Gravírování a řezání laserem

Laserový modul umožňuje efektivní řezání a gravírování . Začněte vytvářet zajímavé ozdoby ze dřeva, kůže, látky a akrylu . Díky 1,6W laseru můžete řezat vybrané materiály a vnést do svých projektů více profesionality. Laserový modul je navíc vybaven kamerou , takže si můžete dovolit dokonalé přizpůsobení pracovní plochy právě opracovávanému objektu.

Gravírování a řezání laserem

Laserový modul SnapMaker 2.0

Modul 1600 mW umožňuje gravírovat a řezat materiály, jako je dřevo, kůže nebo plast.

Vestavěná kamera

Laserový modul má vestavěnou kameru, která umožňuje používat funkce Auto Focus a Camera Capture, díky čemuž je nastavení laserového paprsku mnohem jednodušší a usnadňuje získání optimálních výsledků gravírování.

Vestavěná kamera
Automatické ostření

Automatické nastavení ostření

Výsledky rytí jsou prezentovány bez nutnosti opakovaného testování ohniska. Optimální parametry se volí automaticky.

Snímání obrazu z fotoaparátu

Kamera automaticky vyfotografuje materiál umístěný na pracovním stole a odešle snímek do programu SnapMaker Luban, kde můžete aplikovat a upravovat vzory, což poskytuje detailní náhled na výsledný efekt.

SnapMaker Luban
Pouzdro na zařízení

Akrylové pouzdro

Pouzdro je vyrobeno z materiálu, který chrání zrak před škodlivými účinky laseru. Navíc sada obsahuje ochranné brýle OD6.

Vestavěný ventilátor

Vestavěný ventilátor odsává výpary vznikající při procesu laserového gravírování.

Fanoušek

CNC modul v provozu.

CNC obrábění pomocí Snapmaker 2.0

CNC modul umožňuje přesné zpracování materiálů, jako je dřevo, akryl, desky z uhlíkových vláken nebo dokonce PCB laminát. Začněte vytvářet své vlastní desky plošných spojů sami a umístěte zařízení do pouzder vyfrézovaných ze dřeva, místo hledání překážek hledejte příležitosti, je jich mnoho! Aby byla práce s CNC bezpečná, sada obsahuje dřevěný stůl a sadu háčků, které zabraňují pohybu materiálu.

CNC vyřezávání

Nový CNC modul využívá kleštiny ER11 pro lepší soustřednost, která se promítá do přesnějších a konzistentnějších výsledků. Pouzdra lze vyměnit za jiné velikosti. Modul je kompatibilní s vrtáky o průměru od 0,5 do 6,35 mm.

CNC vyřezávání
CNC modul

Rychlost CNC modulu

Vřeteno může podle potřeby pracovat v rozsahu otáček od 6 000 do 12 000 otáček za minutu.

CNC pracovní plošina

Carvingová plošina z MDF desky zajišťuje stabilitu a přesnost při práci.

Pracovní plošina
Redukce hluku

Snížení hluku během provozu

Uzavřený kryt umožňuje snížit hluk vznikající během provozu až o 10 dBA.

Vysoká kvalita nejen na papíře

Díky stabilní kombinaci oceli, hliníku a perfektně slícovaných dílů je opakovatelnost stroje až 0,005 mm , což je velmi dobrý výsledek. Snapmaker 2.0 vám dokáže, že vyrobit krátkou sérii zařízení je triviální a ovládání s ním je čiré potěšení.Zařízení je vyrobeno z modulů, které usnadňují jeho rozšíření.

Modulární design Snapmaker 2.0

Představte si, že jedna konstrukce může v dílně nahradit několik nástrojů. To je přesně to, co je Snapmaker 2.0 ! Díky modulární struktuře umožňuje plné přizpůsobení funkčnosti individuálním potřebám. Nezabýváme se zde řadou strojů, Snapmaker 2.0 je výkonný nástroj pro lidi tak kreativní, jako jste vy.

software 3v1

Překvapují vás možnosti zařízení Snapmaker 2.0? Pokud ano, musíte vědět, že software pro ovládání celého zařízení umožňuje ovládat i všechny funkce Snapmaker 2.0 ! Již nemusíte hledat samostatný software pro 3D tiskárnu , laserový plotr a CNC frézku , vše je na jednom místě.

Prezentace softwaru pro ovládání zařízení.

Wi-Fi připojení a dotykový displej

Pro maximální pohodlí při konfiguraci Snapmaker 2.0 byla zavedena komunikace přes Wi-Fi. Kromě přenosu souborů do zařízení je můžete také jednoduše aktualizovat, můžete si také prohlédnout postup prací na zařízeních v lokální síti. Dotyková obrazovka je vybavena systémem Android a pokročilým procesorem, díky čemuž je ovládání vašich nástrojů snazší než kdykoli předtím!

Extrémně snadno sestavitelné zařízení!

Snapmaker 2.0 je zařízení, které se velmi snadno sestavuje, motory jsou zabudovány do profilů a desky pro připojení komponent jsou trvale připevněny k lineárním systémům, toto řešení poskytuje velké pohodlí a bezpečnost. Oproti amatérským protějškům, které musíme montovat hodiny, zabere montáž Snapmaker 2.0 jen chvilku.

Proces montáže je velmi krátký.

SnapMaker 2.0

Četné možnosti při používání zařízení

Zařízení je vybaveno softwarovými a hardwarovými postupy, které jistě usnadní jeho používání. Automatické vyrovnávání vyhřívané podložky eliminuje problém samokalibrace platformy po několika výtiscích. Obnovení práce po výpadku napětí je mimořádně pohodlné, nemusíme se bát, že při náhodném odpojení zařízení od napájení přijdeme o práci. Vylepšené chlazení tisku nám oproti předchozí verzi umožňuje vytvářet prvky, které budou částečně ve vzduchu bez podpěr. Díky flexibilní lepicí podložce se výtisk přilepí na stůl bez dalších příprav. Na odlepování výtisku z platformy nemusíme používat nástroje, stačí jej ohnout a výtisk sám odpadne. Kamera zabudovaná v laserovém modulu pomáhá určit oblast, kde laser pracuje, už žádné nastavování středu na prvek s neobvyklým tvarem. Lineární moduly byly plně uzavřeny, díky čemuž se vyvarujeme možnosti zadření pohyblivých částí v důsledku vnikání třísek nebo prachu.

Bojíte se, že si s přístrojem nebudete vědět rady? Pak se mýlíte! Výrobce uvádí návod, který krok za krokem vysvětluje, jak zařízení sestavit a jak jej nakonfigurovat pro konkrétní funkce, je to obrovská výhoda.

Větší bezpečnost a kultura práce s komorou určenou pro model A350T

Komora vytvořená Snapmakerem je vyrobena z hliníku a akrylu, který filtruje laserové světlo. Byl vytvořen pro zvýšení bezpečnosti práce s přístrojem. Disponuje speciálním senzorem, který při otevření dveří komory okamžitě zastaví provoz zařízení. Akryl, ze kterého jsou stěny pouzdra vyrobeny, navíc chrání náš zrak tím, že filtruje škodlivé světlo generované laserem. Uvnitř komory je přídavný systém podsvícení a ventilační systém se speciálním otvorem, který umožňuje odvod nepříjemných par vznikajících při provozu zařízení. Komora je také ideální pro tisk 3D prvků, čímž se minimalizuje pravděpodobnost poškození modelu způsobeného náporem vzduchu, stejně jako smrštění a deformace výtisků. Komora také sníží množství pylu uvolňovaného do vzduchu při frézování pomocí CNC modulu.

Boční stěny jsou vyrobeny z akrylátu, který filtruje laserové světlo.

Boční stěny jsou vyrobeny z akrylátu, který filtruje laserové světlo.

Sada obsahuje:

 • Lineární moduly
 • Laserový modul (1600 mW s vestavěnou kamerou)
 • Modul 3D tisku
 • CNC modul
 • Ovladač (založený na procesoru Cortex-M4)
 • 5" chytrá dotyková obrazovka (operační systém Android, založený na procesoru Quad Core A7 1,1 GHz)
 • Napájecí zdroj s napájecími kabely
 • Magnetický stůl pro 3D tisk s podložkou pro zvýšení přilnavosti
 • Hliníkový stůl pro práci s laserovým modulem
 • Dřevěný stůl pro práci s CNC modulem (modul je vybaven rukojetí ER-11)
 • Základna zařízení s protiskluzovými nožičkami
 • Základ pracovní plošiny
 • Upevnění pro lineární moduly
 • Montáž pro dotykovou obrazovku
 • Sada kabelů pro připojení modulů, pracovního stolu, linkových modulů a obrazovky
 • Převodníky pro dráty
 • Držák vlákna
 • Pendrive
 • Přílohy k materiálu při práci s CNC modulem
 • Sada nářadí (šroubovák s výměnnými bity, klíče, kleště, pinzeta, špachtle)
 • Sada šroubů
 • Vyrovnávací desky pro pracovní plošinu
 • Pokyny pro sestavení a používání zařízení
 • Dva páry ochranných brýlí (pro práci s CNC a laserem)
 • Dva řezačky
 • Filamentová cívka (1 kg PLA)
 • Sada zkušebních materiálů
 • Čisticí materiál
 • Ochranná přihrádka kompatibilní se Snapmaker A350T

Specifikace zařízení Snapmaker 2.0

Základní informace
Pracovní plocha pro 3D tisk: 320 (D) x 330 (Š) x 350 (V) mm
Pracovní pole pro laser: 320 (D) x 330 (Š) mm
Pracovní obor pro CNC: 320 (D) x 330 (Š) x 275 (V) mm
Barevný displej: dotyk 5"
Sdělení: USB disk, USB kabel, Wi-Fi
Podporované systémy: Mac OS, Windows
Napájecí napětí: 100 V až 240 V AC
Materiál rámu: hliníková slitina, ocel
Rozměry složeného zařízení: 700 (D) x 660 (Š) x 580 (V) mm
3D tisk
Maximální teplota tiskové trysky: 275°C
Maximální teplota stavební desky: 80°C
Průměr trysky: 0,4 mm
Rozlišení vrstvy: 50-300 mikronů
Podporované materiály: PLA, ABS, PETG, TPU, PP, WoodFill, LayBrick
Průměr vlákna: 1,75 mm
Podporované formáty souborů ve Snapmaker Luban: .stl, .obj
Laserové gravírování
Výkon laseru: 1600 mW
Bezpečnostní třída: 3B
Podporované materiály: dřevo, kůže, plast, látka, papír, akryl
Podporované formáty souborů ve Snapmaker Luban: .svg, .png, .jpg, .jpeg, .bmp, .dxf
CNC vyřezávání
Průměr sklíčidla: 0,5 mm až 6,35 mm
Otáčky vřetena: 6000 - 12000 ot./min
Podporované materiály: Dřevo, akryl, PCB, desky z uhlíkových vláken
Podporované formáty souborů ve Snapmaker Luban: .svg, .png, .jpg, .jpeg, .bmp, .dxf, .step, .dwg

Skutečný kreativní kombajn pro každého kutila!

Prototypování elektronických zařízení není jen o navrhování schematického diagramu, odolných PCB a montáži elektronických součástek, ale zahrnuje také vytváření součástek, jako jsou pouzdra a pohyblivé mechanické části. I když mnohé z těchto prvků můžeme často získat na prodej, pokud zhotovíme konstrukci s nestandardními tvary přímo pro náš projekt, pak se vyplatí sáhnout po pokročilejších technických řešeních. Jedním z takových řešení je Snapmaker 2.0 A350T - 3D tiskárna, laserové gravírování a CNC frézka v jednom - skutečná kreativní kombinace pro každého kutila!

Jaké položky můžete vyrábět s tiskárnou Snapmaker 2.0 A350T?

Pracovní stanice Snapmaker 2.0 A350T vám umožní vyrobit různé prvky i těch nejnestandardnějších tvarů. S její pomocí můžete mj frézovat prvky převodu pohonu pro model lokomotivy, ozubená kola, konzoly a další prvky tvořící pohyblivé a pevné mechanické spoje. Připojením laserového nástavce navíc můžete gravírovat různé vzory a kresby do materiálů, jako je dřevo a plast, a vytvářet tak zajímavé obaly a dekorace.

3D - velikost tisku 320 x 330 x 350 mm
3D - typ výtisku FFF / FDM
3D - přesnost 0,1 mm
3D - množství extruderů 1
3D - průměr vlákna. 1,75 mm
Rychlost 3D tisku 10 mm / s až 100 mm / s
3D - tloušťka tisku 0,005 - 0,1 mm
3D - teplota trysky 280 ° C
3D - stolní teplota 80 ° C
Šířka balení 91 cm
Výška balení 35.5 cm
Hloubka balení 69 cm
Váha balení 46 kg

Daniel

07/04/22

Otázka: Dobrý den, jaký je rozdíl mezi dotyčnými modely: https://botland.com.pl/drukarki-3d-snapmaker/19367-drukarka-3d-snapmaker-v20-3w1-model-a350t-modul-lasera-cnc-druk-3d-w-obudowie-5904422369378.html https://botland.com.pl/drukarki-3d-laboratoria-przyszlosci/20614-drukarka-3d-snapmaker-v20-3w1-model-a350t--5904422381875.html.
Odpovědět: Tiskárna Snapmaker je v obou případech stejné zařízení.
https://botland.com.pl/drukarki-3d-laboratoria-przyszlosci/20614-drukarka-3d-snapmaker-v20-3w1-model-a350t--5904422381875.html
Jedná se o návrh připravený pro program "Laboratoře budoucnosti", vybavený externí kamerou pro prohlížení výtisků.

Recenze produktu

3D tiskárna Snapmaker v2.0 3v1 model A350T - laserový modul, CNC, 3D tisk v pouzdře

5/5

Průměrná známka

2

Názor zákazníků
Sbíráme následující názory
a ověřujeme je pomocí externího
partnera Trustmate a pocházejí
z procesu po zakoupení.
Zbig 18.12.2023 Potvrzený nákup Přeložená recenze
Skvělá kvalita, vypadá jako iPhone a proces montáže je zábavné dobrodružství
Michał K. 06.12.2021 Potvrzený nákup Přeložená recenze
Pořád dáváme vše dohromady, ale kvalita zpracování je hračka!

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: