Filtrovat podle
Cena
875 3099
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
UC - mikrokontrolér
Více (-4) Ok Průhledná
UC - Počet jader
Více (-5) Ok Průhledná
UC - jádro
Více (-4) Ok Průhledná
UC - Flash paměť
Více (-4) Ok Průhledná
UC - RAM paměť
Více (-4) Ok Průhledná
Kanály UC - PWM
Více (-5) Ok Průhledná
UC - externí paměť
Více (-5) Ok Průhledná
UC - Ethernet
Více (-5) Ok Průhledná
UC - WiFi modul
UC - Bluetooth
UC - microSD
UC - HDMI port
UC - USB rozhraní
Více (-4) Ok Průhledná
Rozhraní UC - UART
Rozhraní UC - I2C
Rozhraní UC - SPI
UC - LCD rozhraní
UC - Rozhraní kamery
UC - systém Linux
UC - systém Android
UC - systém Windows
Filtruj

Produkty v akci

main board AD3

Index: FFO-20943
3 754,00 Kč
3 378,60 Kč
  • Sleva
  • doprava zdarma
  • Sleva

Doporučeno

Google Coral

Dlaždice vytvořené pobočkou Coral jedné z nejznámějších společností na světě - Google. Vysoce kvalitní vybavení určené k vytváření jakýchkoli projektů založených na umělé inteligenci AI.

Produkty: 3
Načítání...

Google Coral USB Accelerator - akcelerátor Edge TPU ML - ARM Cortex M0

Zařízení Coral USB Accelerator poskytuje výkonné funkce odvození ML v systémech Linux, Windows a macOS. Modul je vybaven procesorem ARM Cortex M0 + a speciálním...
Index: SEE-16911
Index: SEE-16911
Náklad 24h
Zboží skladem
Běžná cena 2 584,00 Kč Cena 2 584,00 Kč
  • doprava zdarma

Google Coral - Systém na modulu - NXP i.MX 8M SOC + Edge TPU ML - 1 GB RAM

Systém Google Coral SoM je vybaven čipem SoC NXP i.MX 8M, který se skládá ze čtyřjádrového procesoru ARM Cortex A53 1,5 GHz podporovaného Cortex M4F a grafického...
Index: SEE-16956
Index: SEE-16956
Dočasně nedostupné
Čekací doba: 4-6 týdny
Běžná cena 3 443,00 Kč Cena 3 098,70 Kč
  • EOL
  • doprava zdarma
  • Sleva

Korálová kamera Google - G840-00180-01 5MPx 2582x1933px

Kamerový modul Coral G840-00180-01 je vybaven 1/4 " objektivem a následujícími parametry: zorné pole 84 ° / 87,6 °, ohnisková vzdálenost: 2,5 mm, rozsah zaostření: od 10 cm do...
Index: MOU-18514
Index: MOU-18514
Dočasně nedostupné
Čekací doba: 2-4 týdny
Běžná cena 875,00 Kč Cena 875,00 Kč
  • doprava zdarma

Google Coral - jedinečné vybavení pro výjimečné úkoly

Google Coral je zařízení určené především pro vývojáře. Zařízení pocházejí od jedné z nejznámějších značek po celém světě - Google. Logo obra v elektronice lze nejčastěji spojovat s telefony nebo počítači s názvem Pixel. Popsaným zařízením jsou zařízení, která pro uživatele vytvářejí prostředí, ve kterém je možné strojové učení algoritmů. Nabízíme Google Coral Dev Board a Google (technicky vyspělý jednodeskový počítač) a Coral USB Accelerator (zařízení, které umožňuje běžnému počítači získat zcela nové možnosti).

Deska Google Coral Dev

Zařízení Coral Dev Board je malý jednodeskový počítač od společnosti Google. Zdá se, že se příliš neliší od populárních minipočítačů Raspberry Pi nebo Arduino, ale ve skutečnosti je hardware mnohem více zaměřen na konkrétní úkoly. Tento produkt je určen především pro vývojáře, kteří chtějí využívat pokročilé možnosti algoritmů strojového učení. Počítač je vybaven systémem Mendel Linux založeným na Debianu a řadou knihoven Tensor Flow Lite. Zde najdete řadu modelů připravených ke kompilaci. Zařízení je vybaveno moderními kabelovými a bezdrátovými komunikačními systémy, ale pro správné fungování nevyžaduje připojení k internetu. Všechny procesy probíhají lokálně na zařízení.

Google Coral Dev Board - vybavení

Zařízení je dokonale chráněno proti přehřátí díky použití velkého chladiče s vestavěným ventilátorem. Přestože je zařízení zaměřeno na konkrétní skupinu zákazníků, je dokonale vybavené hardwarem, díky čemuž je jeho použití velmi univerzální. Deska Dev Board má všechny nástroje, které usnadňují provádění prototypových procesů - je zde konektor DSI pro displeje, zásuvka CSI-2 (takže můžete připojit kameru), port Gigabit Ethernet, USB 2.0, USB 3.0 a GPIO konektory (40 pinů). „Srdcem“ zařízení je procesor NXP iMX 8M (Quad-Core ARM Cortex A53 + ARM Cortex M4F), má 1 GB RAM (LPDDR4), 8 GB vestavěné paměti eMMC a rozhraní Wi-Fi (802.11 b / g / n / ac 2,4 GHz / 5 GHz), Bluetooth 4.1, slot pro kartu microSD, HDMI, výstup mini jack, port pro mikrofon a výstup pro reproduktor (4pinový konektor 2,54 mm). Nejdůležitějším prvkem je však takzvaný Edge TPU koprocesor, tenzorový systém, který se používá společně s knihovnou Tensor Flow pro strojové učení. Zařízení má malé rozměry (rozměry základní desky jsou 88 x 60 x 24 mm) a velmi nízkou úroveň spotřeby energie.

Google Coral USB Accelerator

Google Coral USB Accelerator je malé zařízení, které funguje, když je připojeno přes USB port k počítači s operačním systémem Linux, Windows nebo MacOS. Stojí za zmínku, že hardware funguje perfektně se zařízeními založenými na Linuxu, jako je Raspberry Pi. Po připojení Coral USB Accelerator získá počítač přístup k jedinečnému koprocesoru Edge (určenému pro aplikace strojového učení). Dá se říci, že se jedná o zařízení, které v kombinaci například s Raspberry Pi může být levnějším ekvivalentem původní desky Google Dev Board.