Filtrovat podle
Cena
1460 1460
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Google Coral

Deska vytvořená pobočkou Coral jedné z nejznámějších společností na světě - Google. Vysoce kvalitní vybavení určené k vytváření jakýchkoli projektů založených na umělé inteligenci AI.

Produkty: 1
Načítání...

Pineberry Pi Hat AI! - Coral TPU PCIe M.2 E-key adaptér pro Raspberry Pi 5

Klobouk AI! je perfektním řešením pro uživatele, kteří chtějí využít možnosti umělé inteligence Google Coral Edge TPU ve svých projektech založených na Raspberry Pi 5 . Tato...
Index: PIB-24730
Index: PIB-24730
Náklad 24h
Zboží skladem
Běžná cena 1 460,00 Kč Cena 1 460,00 Kč
  • Nové
  • doprava zdarma

Google Coral - jedinečné vybavení pro výjimečné úkoly

Google Coral je zařízení určené především pro vývojáře. Zařízení pocházejí od jedné z nejznámějších značek po celém světě - Google. Logo obra v elektronice lze nejčastěji spojovat s telefony nebo počítači s názvem Pixel. Popsaným zařízením jsou zařízení, která pro uživatele vytvářejí prostředí, ve kterém je možné strojové učení algoritmů. Nabízíme Google Coral Dev Board a Google (technicky vyspělý jednodeskový počítač) a Coral USB Accelerator (zařízení, které umožňuje běžnému počítači získat zcela nové možnosti).

Deska Google Coral Dev

Zařízení Coral Dev Board je malý jednodeskový počítač od společnosti Google. Zdá se, že se příliš neliší od populárních minipočítačů Raspberry Pi nebo Arduino, ale ve skutečnosti je hardware mnohem více zaměřen na konkrétní úkoly. Tento produkt je určen především pro vývojáře, kteří chtějí využívat pokročilé možnosti algoritmů strojového učení. Počítač je vybaven systémem Mendel Linux založeným na Debianu a řadou knihoven Tensor Flow Lite. Zde najdete řadu modelů připravených ke kompilaci. Zařízení je vybaveno moderními kabelovými a bezdrátovými komunikačními systémy, ale pro správné fungování nevyžaduje připojení k internetu. Všechny procesy probíhají lokálně na zařízení.

Google Coral Dev Board - vybavení

Zařízení je dokonale chráněno proti přehřátí díky použití velkého chladiče s vestavěným ventilátorem. Přestože je zařízení zaměřeno na konkrétní skupinu zákazníků, je dokonale vybavené hardwarem, díky čemuž je jeho použití velmi univerzální. Deska Dev Board má všechny nástroje, které usnadňují provádění prototypových procesů - je zde konektor DSI pro displeje, zásuvka CSI-2 (takže můžete připojit kameru), port Gigabit Ethernet, USB 2.0, USB 3.0 a GPIO konektory (40 pinů). „Srdcem“ zařízení je procesor NXP iMX 8M (Quad-Core ARM Cortex A53 + ARM Cortex M4F), má 1 GB RAM (LPDDR4), 8 GB vestavěné paměti eMMC a rozhraní Wi-Fi (802.11 b / g / n / ac 2,4 GHz / 5 GHz), Bluetooth 4.1, slot pro kartu microSD, HDMI, výstup mini jack, port pro mikrofon a výstup pro reproduktor (4pinový konektor 2,54 mm). Nejdůležitějším prvkem je však takzvaný Edge TPU koprocesor, tenzorový systém, který se používá společně s knihovnou Tensor Flow pro strojové učení. Zařízení má malé rozměry (rozměry základní desky jsou 88 x 60 x 24 mm) a velmi nízkou úroveň spotřeby energie.

Google Coral USB Accelerator

Google Coral USB Accelerator je malé zařízení, které funguje, když je připojeno přes USB port k počítači s operačním systémem Linux, Windows nebo MacOS. Stojí za zmínku, že hardware funguje perfektně se zařízeními založenými na Linuxu, jako je Raspberry Pi. Po připojení Coral USB Accelerator získá počítač přístup k jedinečnému koprocesoru Edge (určenému pro aplikace strojového učení). Dá se říci, že se jedná o zařízení, které v kombinaci například s Raspberry Pi může být levnějším ekvivalentem původní desky Google Dev Board.