Filtrovat podle
Cena
312 313
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Particle IoT

Produkty: 1
Načítání...

OLED štít pro Photon Micro - SparkFun DEV-13628

Překrytí s modrým monochromatickým OLED displejem 0,66 "s rozlišením 64 x 48 px pro modul Particle Photon. Deska má předpájené goldpin pásky, do kterých stačí zapojit hlavní...
Index: SPF-11165
Index: SPF-11165
Náklad 24h
Zboží skladem
Běžná cena 511,00 Kč Cena 306,60 Kč
  • Výprodej!
  • doprava zdarma
  • Sleva

IoT - co je internet věcí?

Počátky technologie IoT sahají do první poloviny devatenáctého století, kdy se zrodila telemetrie - pole technologie, jehož oblastí je dálkové měření. V 90. letech byl vytvořen další vývoj telemetrie s názvem Machine-to-Machine (M2M). Brzy poté, protože v roce 1999 se objevil termín Internet věcí (IoT) , tj. Internet věcí. Tato technologie se postupně vyvíjela - kabelová připojení začala být nahrazována bezdrátovými. Používání počítačů a rádiových zařízení se stalo populárním a v průběhu let stále ekonomicky výhodnějším řešením. I všudypřítomné dotykové telefony v kombinaci s příslušnými softwarovými aplikacemi jsou také zařízeními, která přispívají k internetu věcí.

Všestranné a snadno použitelné startovací sady pro částice

Náš obchod nabízí startovací sady pro částice, které vám umožní dozvědět se o technologii IoT v praxi. Soupravy jsou vybaveny řadou prvků nezbytných pro stavbu různých projektů. DPS Particle je vybaven mikrokontrolérem ARM Cortex M3 s taktovacím kmitočtem 120 MHz a modulem Broadcom odpovědným za připojení k síti wi-fi. Sada obsahuje prkénko, kabel micro USB a mnoho dalších prvků nezbytných k zahájení dobrodružství s technologií internetu věcí. Částicový modul je také vybaven spínacím napájecím zdrojem s výstupním napětím 3,3 V DC, rádiovým modulem a komunikačním rozhraním pro palubní wi-fi modul. Přímé připojení modulu Particle k nepájivému poli usnadňuje proces prototypování. Své projekty můžete sdílet v online cloudu Particle Cloud a můžete také průběžně aktualizovat svůj software Particle Board.