Filtrovat podle
Cena
93 165
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (527) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Počítačové reproduktory

Produkty: 3
Načítání...

Esperanza EP121 Beat 3W reproduktory napájené z USB - Raspberry Pi

Počítačové reproduktory napájené z USB zásuvky 3 W. Mají 3,5 mm stereofonní konektor, vypínač a ovládání hlasitosti. Používá se jako zdroj zvuku pro notebooky a počítače,...
5.0 (2)
Index: EAK-08793
Index: EAK-08793
Náklad 24h
Zboží skladem
Běžná cena 149,00 Kč Cena 149,00 Kč
  • doprava zdarma

Reproduktory Esperanza EP111 Leggiero 3W napájené z USB

Počítačové reproduktory napájené z USB zásuvky 3 W. Disponují 3,5mm stereo jack konektorem a ovládáním hlasitosti. Používá se jako zdroj zvuku pro notebooky a počítače, včetně...
5.0 (5)
Index: EAK-08792
Index: EAK-08792
Dočasně nedostupné
Čekací doba: 1-2 týdny
Běžná cena 93,00 Kč Cena 93,00 Kč
  • doprava zdarma

Folkové reproduktory Esperanza EP122 2.0 napájené z USB

Dřevěné počítačové reproduktory napájené ze zásuvky USB 2 x 3 W. Mají stereofonní konektor 3,5 mm a ovládání hlasitosti. Používá se jako zdroj zvuku pro notebooky a počítače.
4.5 (2)
Index: EAK-06732
Index: EAK-06732
Dočasně nedostupné
Čekací doba: 1-2 týdny
Běžná cena 165,00 Kč Cena 165,00 Kč
  • doprava zdarma

Populární počítačové reproduktory

Obchod Botland mimo jiné nabízí levné modely vyráběné společností Esperanza, které se vyznačují dobrým poměrem ceny a kvality. Nabízíme také malé modely napájené z USB portu. Tento typ reproduktorů se vzhledem ke svým rozměrům doporučuje lidem, kteří často cestují. Široký frekvenční rozsah zajišťuje, že jsou minima, středy i výšky jasně slyšitelné. Náš sortiment dále zahrnuje modely připojené ke standardní zásuvce. Citlivý knoflík umožňuje plynulé a přesné ovládání hlasitosti. Navíc použití mimořádně užitečného 3,5 mm jack vstupu vám umožní připojit sluchátka, když použití reproduktorů není možné. Pro lidi, kteří mají rádi zejména nízké tóny, nabízíme počítačové reproduktory podporované subwooferem, které zaručují ještě lepší hudební zážitek. V naší nabídce najdete také počítačové reproduktory od renomované společnosti Creative, které se vyznačují nejen vysokou kvalitou, ale také dlouhou životností. Stejně jako v případě modelů Esperanza nabízíme reproduktory napájené z populárního USB portu a stacionární modely s kabelem zakončeným zástrčkou do zásuvky s napětím 230 V. Kromě toho existují i reproduktory vybavené konektorem pro mikrofon, zajištění vynikající kvality zvuku.

Dobrá kvalita zvuku a malá velikost

Nejmenší modely reproduktorů, plně kompatibilní s Raspberry Pi, dosahují rozměrů 73x73x70 mm, takže je můžete použít nejen na velmi malém stole, ale také při různých cestách a dokonce i ve stanu. Malá velikost v kombinaci s nízkou hmotností zaručuje plnou mobilitu. Vybrané počítačové reproduktory mají navíc stereofonní konektor, který zlepšuje zvukový zážitek nejen při sledování filmů, ale také při přehrávání a poslechu vaší oblíbené hudby.

Široká škála modelů

Naše nabídka zahrnuje reproduktory různých výkonů, velikostí a dalších funkcí, aby si každý uživatel mohl přizpůsobit model svým potřebám. Vysoká kvalita zpracování v kombinaci s dlouhou životností zaručuje úplnou spokojenost s nákupem.