Filtrovat podle
Cena
7859 7860
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (533) Ok Průhledná
3D - velikost tisku
Více (-5) Ok Průhledná
3D - typ výtisku
Více (-5) Ok Průhledná
3D - přesnost
Více (-5) Ok Průhledná
Rychlost 3D tisku
Více (-5) Ok Průhledná
3D - stolní teplota
Více (-5) Ok Průhledná
3D - teplota trysky
Více (-5) Ok Průhledná
3D - tloušťka tisku
Více (-5) Ok Průhledná
3D - průměr vlákna.
Množství extruderů
Více (-5) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

3D tiskárny Biqu

Produkty: 1
Načítání...

3D tiskárna - Biqu Hurakan

3D tiskárna nabízející pracovní plochu 220 x 220 x 270 mm . Biqu Hurakan byl vybaven firmwarem Klipper , který zvyšuje efektivitu zařízení a zlepšuje kvalitu výtisků. Uvnitř...
Index: BTT-22499
Index: BTT-22499
Náklad 24h
Zboží skladem
Běžná cena 10 479,00 Kč Cena 7 859,25 Kč
  • Sleva
  • doprava zdarma
  • Sleva

Pár slov o značce Biqu

Výrobcem tiskáren s logem Biqu je společnost Bigtree Technology, založená v roce 2015. Stejně jako drtivá většina populárních dodavatelů zařízení pro 3D tisk působí v čínském Šen -čenu. Relativně malá společnost čítající jen několik desítek lidí rozděluje drtivou většinu své produkce do zemí Severní a Jižní Ameriky a také do Evropy. Sortiment společnosti Bigtree dnes zahrnuje vlákna, náhradní díly a komponenty (včetně základních desek) a především 3D tiskárny, mezi nimiž je model Biqu B1 pravděpodobně nejoblíbenější.

3D tiskárna Biqu B1 - parametry a možnosti

3D tiskárna vyráběná společností Biqu se osvědčí zejména v domácích aplikacích, dílnách hobby a tvůrců. Konstrukce zařízení je založena na svislém rámu s pohyblivým ramenem vybaveným tiskovou hlavou (pohybující se podél osy Z) a masivní základně se stolem. Pracovní plocha je 235 x 235 x 270 mm. Pracovní trysku lze ohřát na 260 ° C, zatímco stůl dosahuje maximálně 100 ° C, což umožňuje tisk se všemi nejoblíbenějšími druhy vláken: PLA, ABS, PTEG, TPU. Zařízení je ovládáno barevným displejem - což je u zařízení v této cenové kategorii vzácnost - přičemž výběr funkcí se provádí pomocí kodéru. Významnou vymožeností je senzor vlákna, stejně jako možnost obnovení práce po výpadku napájení, dostupné u modelu Biqu B1. 3D tiskárna je také vybavena magnetickým překrytím na pracovním stole, které usnadňuje odstraňování otisků. Tajemství výkonu zařízení spočívá v použité základní desce-32bitovém procesoru SKR 1.4 s procesorem ARM Cortex-M3, který obsahuje také komunikační rozhraní I2C a SPI.

Komponenty pro Biqu, tj. Podnět k experimentování

V obchodě Botland najdete výběr komponentů kompatibilních s 3D tiskárnami Biqu, které vám umožní opravit nebo rozšířit zařízení sami. Máme mimo jiné univerzální 32bitová 32bitová základní deska Bigtreetech SKR v1.4 Turbo vybavená 120megahertzovým procesorem ARM Cortex-M3 LPC1769. Díky upevnění desky můžete ovládat krokové motory, obohatit zařízení o další pohon v ose Z nebo ovládat tiskárnu na dálku přes WiFi (po instalaci modulu ESP-01). Kromě základní desky nabízíme ovladač krokového motoru Bigtreetech TMC2226 v1.0 s chladičem, který zvyšuje přesnost tisku a zároveň snižuje emise vibrací. Najdete zde také 3,5palcový dotykový displej Bigtreetech TFT35 v3.0, díky kterému bude ovládání tiskárny mnohem příjemnější. Displej může fungovat i v „normálním“ režimu LCD 12864 - v takové situaci se výběr funkcí stále provádí pomocí kodéru. Pokud chcete využít maximální potenciál 3D tiskárny Biqu, měli byste také vyzkoušet modul pro ESP-01S WIFI s označením Bigtreetech Writer v1.0. Je kompatibilní se základními deskami SKR v1.4 a SKR v1.4 Turbo a umožňuje upravit načtený software a také usnadňuje ladění pomocí sériového portu.