Filtrovat podle
Cena
157 347
Výrobce
Více (447) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Lepidla

Produkty: 4
Načítání...

Lepidlo na potisk Dimafix - 400ml sprej

Příprava zlepšující přilnavost 3D tisků ke skleněnému povrchu tiskového stolu. Určeno pro tiskárny FFF / FDM. Dimafix výrazně usnadňuje práci s téměř všemi termoplastickými...
Index: DIM-17938
Index: DIM-17938
Náklad 24h
K dispozici, poštovné 24 hodin!
Zkontrolujte množství
Běžná cena 299,00 Kč Cena 299,00 Kč
  • doprava zdarma

Lepicí vrstva - lepidlo Devil Design pro 3D tisk

Adhezivní povlak je transparentní lepidlo ve formě kapalné látky, které se používá ke zvýšení přilnavosti výtisku ke stolu 3D tiskáren. Určeno pro materiály ABS, ASA, HIPS,...
Index: DEV-15244
Index: DEV-15244
Náklad 24h
K dispozici, poštovné 24 hodin!
Zkontrolujte množství
Běžná cena 157,00 Kč Cena 157,00 Kč
  • doprava zdarma

Tiskové lepidlo Dimafix Pen - 90ml

Příprava zlepšující přilnavost 3D tisků ke skleněnému povrchu pracovního stolu. Produkt pro použití v tiskárnách využívajících technologii FFF / FDM. Navrženo pro práci s...
Index: DIM-17939
Index: DIM-17939
Náklad 24h
K dispozici, poštovné 24 hodin!
Zkontrolujte množství
Běžná cena 347,00 Kč Cena 347,00 Kč
  • doprava zdarma

Lepicí kapalina G-ECO-N - 500 ml

Míra, která zabraňuje odtržení výtisku během tisku . Je to obzvláště důležitá ochrana, když je prvek, který tiskneme, velký a doba tisku je mnoho hodin ....
Index: GMZ-17642
Index: GMZ-17642
Čekání na doručení
Doručení naplánováno na 2022-07-01
Běžná cena 157,00 Kč Cena 157,00 Kč
  • doprava zdarma

Lepicí nátěry - aplikace

Lepicí lepidla, respektive jejich princip fungování, je založen na takzvaném mezimolekulárním jevu. V této kategorii najdete nátěry vyráběné pouze renomovanými společnostmi s dlouholetými zkušenostmi na trhu 3D tisku. Nabízíme tisková lepidla od společností jako Devil Design, G-ECO-N a Dimafix.

  • V případě dlouhých hodin provozu 3D tiskárny by měly být na pracovní stůl naneseny lepicí kapaliny. V našem obchodě najdete nátěry, které k odstranění z pracovního stolu nevyžadují prakticky žádné kroky. Po ochlazení na přibližně 30 ° C (teplota se může lišit v závislosti na konkrétním výrobci a produktu) se povlak začne sám odlupovat.
  • Nabízíme také přípravky ve spreji. Mezi jejich hlavní výhody patří vysoká účinnost, snadná aplikace a především přesnost. I méně zkušení uživatelé 3D tiskáren budou určitě schopni nanášet povlak rovnoměrně. V závislosti na potřebách a frekvenci nabízíme přípravky různých kapacit.

Tisková lepidla dostupná v naší nabídce se vyznačují svou univerzální aplikací, díky které je lze použít v materiálech jako TPU, HIPS, PLA, ABS PET-G a ASA. Navíc je lze bezpečně použít na hliníkové i skleněné stoly.

Lepicí lepidla - co ještě stojí za to o nich vědět?

Sortiment obchodu Botland zahrnuje tisková lepidla, která aktivují lepicí vlastnosti po překročení dostatečně vysoké teploty, např. 50 ° C.

  • Výrobci vybraných přípravků také poskytují zóny působení svých přípravků. V praxi to znamená stanovení síly vyvíjené povlakem ve specifickém teplotním rozsahu. Obvykle jsou označeny 3 nebo 4 zóny, které poskytují základní, střední, silnou nebo maximální sílu, s níž výtisk přilne ke stolu.

V naší nabídce najdete lepicí kapaliny, které jsou zcela bezpečné pro lidi i životní prostředí. Koncentrovaný vzorec zaručuje vysokou účinnost.

Tisk lepidel - další informace

Výrobce poskytuje podrobný návod k použití, díky kterému nebude mít každý, ani začínající uživatel 3D tiskárny, žádný problém se správným používáním přípravků tohoto typu.

  • Ve většině případů je způsob použití následující. Nátěry se nanáší přímo na suchý, čistý a chladný stavební stůl. Poté by měl být stůl zahřát na příslušnou pracovní teplotu a počkat asi 2 nebo 3 minuty, než lepidlo zaschne. Po tisku počkejte, až výtisk dosáhne pokojové teploty. Dalším krokem je opatrně odlepit výtisk. K této operaci můžete použít špachtli. Stojí za to dodat, že používání lepidel nezahrnuje riziko mechanického poškození stolu.
  • V závislosti na konkrétním výrobci se lepicí nátěry vyznačují různou konzistencí a zápachem.

Pokud máte nějaké dotazy týkající se lepicích nátěrů nebo jiných produktů dostupných v našem obchodě, kontaktujte nás. Kvalifikovaný tým odborníků je připraven rozptýlit veškeré pochybnosti. Poskytujeme telefonní číslo, e-mailovou adresu a kontaktní formulář. Všechna data najdete v záložce „Kontakt“. V sortimentu naší prodejny najdete kromě lepicích nátěrů také široký výběr příslušenství pro 3D tiskárny. Doporučujeme vám seznámit se s nabídkou originálních náhradních dílů, díky kterým vaše zařízení zůstane po dlouhou dobu v perfektním technickém stavu.