Makey Makey STEM Pack - sada 12 ovladačů

Index: MKY-13283 EAN: 0868261000036

Makey Makey STEM Pack je sada 12 ovladačů, které vám umožňují ovládat hry nebo jakékoli projekty pomocí připojených položek. Zařízení například umožňuje připojit ovoce, které bude reagovat na dotyky jako tlačítko ovladače . Pro děti starší 6 let.

Makey Makey STEM Pack - sada 12 ovladačů
24 233,00 Kč
20 027,27 Kč bez DPH.
Chybějící kusy budou dodány za cca. 1-2 týdny
Čekání na doručení
30 dní na vrácení zboží

Popis

Makey Makey STEM Pack je sada 12 ovladačů, které vám umožňují ovládat hry nebo jakékoli projekty pomocí připojených položek. Kreativně kombinuje učící se elektroniku a programování se zábavou, například vám zařízení umožňuje připojit ovoce, které bude reagovat na dotyky jako tlačítko ovladače . Ideální pro třídy s dětmi staršími 6 let nebo jako dárek pro dítě, které projeví zájem o IT / elektroniku. Produkt je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilejší . Funguje na systémech Mac a Windows. Výrobce zahrnoval sadu kabelů s konektory a 12 vodivých tužek . Naše nabídka zahrnuje také další ovladače.

Návod

Zařízení by mělo být připojeno k portu USB počítače, poté by měl být kabel s krokosvorkou připojen ke konektoru „Země“. Působí jako hmota - lze ji připojit k radiátoru, kovovému prvku stolu nebo dokonce držet v ruce. Ostatní konektory jsou pro vstupy, tj. Vodiče, které jsou připojeny k vodivým předmětům. Při dotyku budou fungovat jako tlačítka. Může to být výše uvedené ovoce, jakékoli kovy, kresba tužkou, barva a prakticky jakákoli mokrá hmota. Výrobce poskytuje řadu her určených pro řadiče.

Sada obsahuje

  • 12 řadičů Makey Makey Classics
  • 12 krokosvorek s délkou 3,5 m
  • 12 propojovacích kabelů o délce 3,5 m
  • 72 dalších aligátorských klipů
  • 144 propojovacích kabelů (krátkých)
  • 12 vodivých tužek
  • Balení s rukojetí

Stáří 6+
Šířka balení 50.5 cm
Výška balení 34.5 cm
Hloubka balení 5.5 cm
Váha balení 2.671 kg

Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: