• Nové

24V I/O modul - rozšiřující deska pro robota Kawasaki Robotics Astorino

Index: ATR-24558
Modul robota Astorino je funkční doplněk, který rozšiřuje možnosti I/O pinů . Vybaven 24 V napájecím zdrojem zajišťuje snadnou integraci různých zařízení s robotem. Díky PNP / NPN výstupům a dodávaným kabelům může uživatel rychle a efektivně připojit externí zařízení.
24V I/O modul - rozšiřující deska pro robota Kawasaki Robotics Astorino
13 692,00 Kč
11 315,70 Kč bez DPH.
Čekací doba cca 1-2 týdny.
Čekání na doručení
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: Astor

Popis produktu: 24 V I/O modul - rozšiřující deska pro robota Kawasaki Robotics Astorino

I/O modul pro robota Astorino je spolehlivým doplňkem, který umožňuje rozšířit funkčnost tohoto vzdělávacího robota. Díky modulu může uživatel snadno integrovat různá zařízení a komponenty se systémem Astorino , což mu otevírá cestu k mnoha novým možnostem v oblasti řízení a automatizace. Napájecí zdroj 24 V poskytuje potřebné napájení pro provoz modulu a připojených zařízení. Výstupy PNP/NPN poskytují flexibilitu při připojování různých typů zařízení, což umožňuje integraci s různými systémy a komponenty. Modul je dodáván s kabely, které umožňují rychlé a pohodlné připojení externích zařízení k robotu Astorino. Díky tomu můžete rozšířit možnosti systému a provádět pokročilejší úkoly , jako je ovládání motorů , senzorů nebo jiných zařízení, což je důležitou součástí procesu učení a experimentování s robotikou a automatizací.

24 V I/O modul - rozšiřující deska pro robota Kawasaki Robotics Astorino

24 V I/O modul - rozšiřující deska pro robota Kawasaki Robotics Astorino.

24 V I/O modul - rozšiřující deska pro robota Kawasaki Robotics Astorino

I/O modul pro robota Astorino.

Aplikace I/O modulu pro robota Astorino

I/O modul je všestranný nástroj, který lze použít v různých oblastech a zajišťuje přesné ovládání a integraci externích zařízení . V průmyslu umožňuje řízení motorů, senzorů a dalších automatizačních prvků, podporujících automatizaci výrobních procesů. Ve výuce jej lze využít k výuce programování a ovládání robota Astorino , což umožňuje získání praktických dovedností v oblasti robotiky. Může být také použit ve vědeckém výzkumu, což umožňuje experimentovat s různými robotickými aplikacemi, prototypovat nová zařízení a analyzovat data ze senzorů. Díky své všestrannosti a snadné integraci je modul nepostradatelným nástrojem při automatizaci procesů a rozvoji dovedností v programování a řízení robotů.

Nastavte obsah

  • I/O modul
  • napájení 24V
  • Kabely

Astorino: pokročilý robot polské výroby

Astorino je pokročilý vzdělávací robot vyrobený v Polsku, speciálně navržený tak, aby poskytoval efektivní nástroj pro výuku programování a simulaci průmyslových procesů pro středoškolské studenty s profilem robotického technika a studenty technických univerzit se specializací na automatizaci, robotiku a mechatroniku. Díky svému 6osému rameni má tento robot široký rozsah pohybu, který mu umožňuje provádět různé úkoly. Tělo je vyrobeno z PETG filamentu technologií 3D tisku zajišťující nejen odolnost, ale také snadnou opravu v případě poruchy. Astorino je vybaveno komplexním řídicím systémem a softwarem umožňujícím vizualizaci činnosti robota s editorem kódu a modulem pro obsluhu dvoučelisťového chapadla. Navíc má akcelerometr pro detekci kolize a nouzové tlačítko E-STOP, které zajišťuje bezpečnost při používání. Díky pokročilým funkcím a vzdělávacím zdrojům se Astorino stává nepostradatelným nástrojem pro budoucí inženýry a specialisty v oblasti robotiky a automatizace.

Vzdělávací robot Kawasaki Robotics Astorino

Vzdělávací robot Kawasaki Robotics Astorino.


Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: