Filtrovat podle
Cena
253 253
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (533) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

LED vánoční osvětlení

Produkty: 1
Načítání...

Elektronický vánoční stromek WSSA100 - sada pro vlastní montáž

Unikátní vánoční ozdoba určená nejen pro vášnivou elektroniku. Sada pro vlastní montáž vánočního stromku obsahuje prototypovou desku, 16 LED diod a další elektronické...
5.0 (2)
Index: VEL-18453
Index: VEL-18453
Dočasně nedostupné
Čekací doba: 2-4 týdny
Běžná cena 253,00 Kč Cena 253,00 Kč
  • doprava zdarma

Když se venku rychle setmí

Subkutánně cítíte, že se tato speciální doba neúprosně blíží. Pes se začíná odlišovat a první vánoční ozdoby se objevují u sousedů? Toto je čas nakupování! LED světla na vánoční stromky jsou pro vás dokonalým řešením. Při výběru našich produktů si můžete být jisti kvalitou a můžete si být jisti, že zakoupené lampy vám budou sloužit roky. Použitím technologie LED se staráte o životní prostředí a navíc se investice rychle vrátí v podobě nižších účtů za elektřinu.

Modernost a rozmanitost

Při hledání lamp byste měli definovat jejich účel. Pokud hledáte venkovní osvětlení, věnujte pozornost třídě, ve které byly vyrobeny. Standard je IP 44 nebo vyšší, což zaručuje, že částice prachu větší než 1 mm nebudou pronikat dovnitř lamp. Třída IP 44 je navíc odolná proti stříkající vodě padající z různých směrů, které lze v zimě snadno najít. Svítidla LED a interiérové sady LED mají zpravidla třídu ochrany IP 20. To znamená, že k nebezpečným částem daného zařízení nelze přistupovat prstem a nemohou vniknout žádné cizí pevné látky o průměru větším než 12,5 mm jeho interiér. Tato třída je dostatečná pro vánoční osvětlení, která by měla být chráněna před vodními zdroji a chráněna před povodněmi.

Síťové napájení nebo baterie?

Dalším hlediskem při výběru soupravy je její napájení. Každé řešení funguje v různých situacích, takže stojí za zvážení podmínek, ve kterých budou použity LED světla na vánoční stromky. Napájení z baterie bude fungovat, když plánujete zdobit místa daleko od zásuvek. Zabráníte tím napínání kabelu a budete mít úplnou svobodu při uspořádání interiéru. Alternativou jsou lampy napájené ze sítě. Díky technologii LED spotřebovávají žárovky ve srovnání s tradičními žárovkami méně energie.

Ovládací prvky a barvy

Sady lamp mohou být vybaveny přídavným ovladačem, díky kterému si můžeme vybrat jeden z mnoha naprogramovaných režimů osvětlení. Nepřetržité nebo střídavé světlo, pomalé blednutí nebo dokonce „blikání“ v rytmu hudby jistě přitáhne pozornost z dálky! Barva sady lamp je také důležitá. Až donedávna byla LED spojována pouze se studeným bílým světlem z kancelářských chodeb. V současné době je na trhu široký výběr LED vánočních světel. Už tedy není problém, když se na náš barevný vánoční stromek nevejdou „studené LED diody“, můžeme použít i tzv. LED girlandy - ve tvaru dárků - s hologramovým efektem. Jak vidíte, naše jediná organická představivost.