• Sleva

Qwiic Soil Moisture Sensor - senzor vlhkosti půdy - SparkFun SEN-17731

Index: SPF-19158 EAN: 5904422304904
Modul SparkFun ve formě senzoru půdní vlhkosti. Je vybaven dvěma velkými senzorovými sondami, které měří vlhkost detekcí změn odporu . Čím více vody je v půdě, tím lepší je vodivost mezi sondami, což má za následek menší odpor a vyšší SIG. Modul má pájený konektor Qwiic , který slouží k jednoduchému propojení se základní deskou vybavenou stejným konektorem.
Qwiic Soil Moisture Sensor - senzor vlhkosti půdy - SparkFun SEN-17731
648,00 Kč -10%
583,20 Kč
481,98 Kč bez DPH.
Nejnižší cena 30 dní: 544,35 Kč
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: SparkFun
Compatibility: Arduino

Popis produktu: Qwiic Soil Moisture Sensor - senzor vlhkosti půdy - SparkFun SEN-17731

Modul SparkFun ve formě senzoru půdní vlhkosti. Je vybaven dvěma velkými senzorovými sondami, které měří vlhkost detekcí změn odporu . Čím více vody je v půdě, tím lepší je vodivost mezi sondami, což má za následek menší odpor a vyšší SIG. Modul má pájený konektor Qwiic , který slouží k jednoduchému propojení se základní deskou vybavenou stejným konektorem. Pro správnou funkci senzoru stačí připojit kolíky VCC a GND, např. K Arduinu . Informace o množství vody v půdě se objeví na konektoru SIG. Častým problémem půdních senzorů je jejich krátká životnost v důsledku koroze. Senzor SparkFun je pokryt zlatou vrstvou (ENIG - Electroless Nickel Immersion Gold nebo Imersion Gold), která jej chrání před tímto problémem.

Produkt je kompatibilní s Arduino.
Výrobce připravil uživatelskou příručku se vzorovým kódem pro moduly Arduino, díky čemuž je mnohem jednodušší začít s používáním modulu. Průvodce také obsahuje pokyny, jak chránit senzor před povětrnostními podmínkami.

Senzor vlhkosti půdy Senzor vlhkosti půdy s pozlacenými podložkami a konektorem Qwiic.

Systém připojení SparkFun Qwiic

Ekosystém SparkFun Qwiic je náchylný k nízkým chybám a umožňuje jednoduché a rychlé připojení senzorů , akčních členů, překrytí a kabelů I2C. Moduly vybavené systémovým konektorem Qwiic mají 4kolíkový konektor JST s roztečí 1 mm . Díky tomuto řešení konektor nezabírá mnoho místa na desce a zabraňuje opačnému připojení zástrčky, čímž se minimalizuje riziko chyby při připojování vodičů.

Specifikace senzoru půdní vlhkosti

  • Pracovní napětí: od 3,3 V do 5 V.
  • Komunikace: I2C
  • Adresa I2C: 0x28
  • Konektor: Qwiic
  • Rozložení: Attiny85
  • Pozlacené podložky (ENIG)
Typ modulu Vlhkost vzduchu
Šířka balení 5 cm
Výška balení 0.5 cm
Hloubka balení 8 cm
Váha balení 0.005 kg

Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: