Filtrovat podle
Cena
197 197
Více (-5) Ok Průhledná
Napětí z
Více (-5) Ok Průhledná
Napětí dolů
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (533) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Żarówki LED - Oświetlenie

Produkty: 1
Načítání...

MCE32 220-240V PIR detektor pohybu - namontovaný na strop

Senzor typu PIR umožňuje detekci pohybu. Používá se k automatickému ovládání osvětlení nebo jiných zařízení. Senzor pracuje s infračerveným zářením. Aktivováno pohybem objektu...
Index: MOD-05185
Index: MOD-05185
Náklad 24h
Zboží skladem
Běžná cena 197,00 Kč Cena 197,00 Kč
  • doprava zdarma

Široká nabídka světelného příslušenství

Sortiment obchodu Botland zahrnuje mimo jiné pohybové senzory vyzařující infračervené paprsky neviditelné pro lidské oko. Hlavním úkolem takového zařízení je zapnout obvod, když je detekován pohyb, a poté jej vypnout po předem stanovené době. Naše zařízení fungují v rozsahu až 360 stupňů ve vzdálenosti až několika metrů. Nabízíme také senzory, které jsou našroubovány do standardních závitů E27 a podporují žárovky různých výkonů. Toto řešení nejen eliminuje potřebu pokaždé zapínat a vypínat osvětlení, ale také výrazně snižuje spotřebu elektřiny. Vybrané modely lze navíc ovládat pomocí přiloženého dálkového ovladače. Senzory tohoto typu lze úspěšně používat jak ve dne, tak v noci. A co víc, nabízíme také modely na omítku a pod omítku. Ty jsou určeny pro instalaci do zavěšeného stropu. Nabídka společnosti Botland zahrnuje také vestavěné snímače pohybu, které mohou bezpečně ovládat osvětlení s velmi vysokým výkonem přesahujícím 1 000 W. Naše snímače mají široký rozsah provozních teplot, takže je můžete používat prakticky za všech podmínek bez obav o účinnost a účinnost.

Chytré LED žárovky

Chcete-li diverzifikovat osvětlení v našem domě nebo bytě, můžete použít inteligentní LED žárovky, které mají schopnost připojení k místní síti Wi-Fi. Zařízení tohoto typu lze ovládat nejen aplikací, ale také hlasovými příkazy. Žárovky, které umožňují osvětlení všech barev z palety RGB, jsou velmi oblíbené. Všechna nastavení lze spravovat prakticky odkudkoli na světě. Kromě toho jsou aplikace k dispozici pro všechny hlavní operační systémy včetně iOS a Android. Nabízíme modely, se kterými spolupracujeme s Amazon Alexa a Google Home, díky nimž získáte přístup k moderním službám podporujícím uživatele mnoha způsoby.

Ostatní příslušenství

V našem obchodě najdete také LED trubice napájené 230 V AC. Zařízení tohoto typu nabízejí velmi dobrou světelnou účinnost při nízké spotřebě elektřiny. A co víc, díky použití vysoce kvalitních LED se vyznačují dlouhou životností. Nabízíme také solární lampy vybavené mimo jiné se snímačem pohybu. Zařízení tohoto typu jsou mimořádně užitečná pro osvětlení cest, zahrad a domů. Během dne sluneční paprsky doplňují energii ve vestavěné baterii, která za soumraku dodává energeticky úsporné LED. Hledáte LED osvětlení? Chcete, aby váš domov nebo byt byl chytřejší? Prohlédněte si širokou nabídku obchodu Botland, kde najdete vše, co potřebujete ke správě osvětlení. Prosím neváhejte nás kontaktovat. Naši poradci rádi zodpoví jakoukoli otázku a rozptýlí veškeré pochybnosti týkající se osvětlení atd.