Filtrovat podle

Cena
3109 3110
Výrobce
Stáří
Více (-5) Ok Průhledná
Filtruj

Propagační produkty

Doporučeno

Vzdělávací roboty Caterpillar

Produkty: 1
Načítání...

JIMU Trackbot 1TJM120 - stavebnice robotů pro začátečníky

JIMU Trackbot je robotická stavebnice pro začátečníky. Sada se skládá ze 4 motorů, 360 cihel a infračerveného senzoru. Trackbot vám umožňuje stavět takové struktury, jako je...
Index: VDS-13436
Index: VDS-13436
Produkt není k dispozici
Čekání na potvrzení data dodání
Běžná cena 3 109,00 Kč Cena 3 109,00 Kč
  • doprava zdarma

Vzdělávací roboty Caterpillar

Vzdělávací roboti hrají v současné době ve vzdělávání velmi důležitou roli. Jedná se o zařízení připravená odborníky k seznámení dětí s novými technologiemi. Prostřednictvím hry se dítě může naučit základy robotiky a programování, jakož i další cenné dovednosti a získat praktické znalosti při používání takového vybavení k různým účelům. Je to velmi důležité, protože je nesmírně důležité, aby se největší možná část společnosti na světě od dětství připravovala na dobu, ve které bude žít za tucet nebo několik desítek let. Celý svět je v současné době obohacován o stále nové a nové technologie, které lidem mimo jiné usnadňují život a umožňují jim pracovat efektivněji a chránit životní prostředí. V příštích zhruba deseti letech se trh práce na celém světě výrazně změní. Většina pracovních míst, která nevyžadují lidskou kreativitu, bude nahrazena počítačovými systémy a roboty, čímž se vytvoří pracovní místa pro programátory, specialisty na automatizaci a robotiku. V dnešní době je zmocnění dětí začít se učit budoucí zaměstnání hrou synonymem pro zajištění bezpečné a dobré budoucnosti pro ně. Sledované vzdělávací roboty jsou většinou mobilní zařízení, která vyžadují různé typy interakce s uživatelem. Například si dítě musí sestavit robota samo podle pokynů nebo podle vlastního návrhu.

Proč si vybrat sledované vzdělávací roboty?

Vzdělávací pásové roboty se vyznačují jedinečným podvozkem. Umožňuje vám snadno překonat překážky, s nimiž by měl běžný kolový robot mnohem větší potíže. Proto jsou roboty, které se pohybují pomocí housenek, praktickým řešením pro vaše dítě. V dětském pokoji jsou na podlaze často hračky, koberce, koberce nebo jiné typy podlahových krytin, které by mohly bránit pohybu robotů s kolovým podvozkem. Housenky umožňují snadný pohyb i na drsném a nerovném povrchu. Dokáží také mnohem lépe zvládat jakékoli převýšení a pády terénu. Pomocí takového vybavení bude mít dítě příležitost seznámit se s praktickými výhodami používání tohoto typu pojezdového zařízení a dospět k závěrům o praktických aspektech fyzikálních zákonů (například ohledně tření nebo stability různých předmětů).

Co nabízíme v této kategorii?

Jedním z nejzajímavějších položek v naší nabídce je robot JIMU AstroBot. Ve skutečnosti je to souprava pro vlastní stavbu sociálního robota. V závislosti na ochotě a dovednostech uživatele můžete sestavit jednu ze tří základních forem robota - zařízení je dodáváno s podrobnými pokyny, které pomáhají při konstrukci různých struktur pomocí stejných dílů. Kola lze například použít pro použití v tradičním pojezdu nebo pro pohon kolejového systému. Povolení těchto úprav výrazně ovlivňuje představivost a vývoj dítěte zapojeného do hry. Zařízení lze ovládat pomocí aplikace pro smartphone (přes Bluetooth). Po sestavení lze sadu snadno naprogramovat v intuitivním programovacím prostředí vytvořeném speciálně pro vzdělávací potřeby dětí - vizuální jazyk Scratch. AstroBot lze snadno kombinovat s dalšími produkty JIMU a vytvořit si vlastní jedinečný design. V nabídce je také skvělá sada od Vellemana pro stavbu polního robota v jedné ze tří verzí. RoboKit se může stát vozítkem, které dokáže překonat jakoukoli překážku, pokročilým chapadlem, které k pohybu a drapáku využívá housenky, nebo vysokozdvižným vozíkem, který zvládne obtížný terén.