Filtrovat podle
Cena
1542 1542
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (527) Ok Průhledná
Stáří
Více (-5) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

JIMU - vzdělávací roboty

Produkty: 1
Načítání...

JIMU Box - sada bloků pro stavbu robota

Sada bloků pro stavbu interaktivních robotů z rodiny JIMU. Navržen tak, aby se naučil programovat pro školní děti. Určeno pro děti starší 7 let.
Index: VDS-14059
Index: VDS-14059
Dočasně nedostupné
Čekací doba: 3-5 days
Běžná cena 1 542,00 Kč Cena 1 542,00 Kč
  • EOL
  • doprava zdarma

Od buldozeru po humanoida

Soupravy JIMU usnadňují přípravu vašeho vysněného projektu. Na rozdíl od vnějšího vzhledu nejsou určeny pouze dětem - příchod nových staveb okouzlí i dospělé. Nabídka vzdělávacích robotů značky zahrnuje několik sad, z nichž si můžete vybrat pro nás nejzajímavější: Trackbot usnadní stavbu buldozeru nebo pásového výtahu a Karbot jsou prvky pro stavbu vozidla nebo robota, který sleduje určenou dráha. Obrovské možnosti poskytuje sada JIMU TankBot, která usnadňuje konstrukci vozidla i domácího mazlíčka. AstroBot je jediný vzdělávací robot JIMO, který dokáže komunikovat s uživatelem - vyjadřuje emoce jak „výrazem obličeje“ očí (obklopeným barevnými LED diodami), tak zvukem (prostřednictvím Bluetooth reproduktoru). Na druhou stranu, JIMU Box je sada bloků vytvořených speciálně pro školy - za účelem učení programování.

Silná motivace pro kreativitu

V závislosti na modelu jsou vzdělávací roboty JIMU vybaveny infračervenými senzory, motory, servy, reproduktory Bluetooth a dokonce i minipočítači. Aplikace Blocky, která je součástí již zmíněné sady JIMU Box pro školy, vypadá velmi zajímavě. Využívá grafický programovací jazyk s knihovnou příkazů, schopností vytvářet vývojové diagramy a přidávat podmínky. Pro děti, které s programováním teprve začínají, může být funkce záznamu pohybu nesmírně cennou zkušeností. Spočívá v překladu pohybů skutečně prováděných robotem do programovacího jazyka. Uživatel může vidět, jak by měl vypadat program, který provádí příkaz, který ho zajímá - hotový fragment kódu lze použít při jeho vlastních experimentech s JIMU.

Kola, senzory, pásy ...

Všechny díly ze sad JIMU jsou kompatibilní, takže je můžete libovolně kombinovat ve svých vlastních projektech. Tím však zábava nekončí. Díky dalším sadám kol a pneumatik můžete snadno změnit například domácího mazlíčka na mobilního robota. Na druhou stranu sady drah mění vzdělávací roboty, které se na kolech mění v mini tanky nebo nebojácné průzkumníky nového terénu. Také stojí za to využít výhody dalších dotykových senzorů, které vybaví váš JIMU akutními smysly. Na druhou stranu gyroskop (k dispozici v samostatné sadě) nejen ochrání konstrukci před převrácením, ale také seznámí uživatele se světem fyzikálních zákonů. Budování vlastního robota jistě vyvolá spoustu otázek - a hledání odpovědí na tyto otázky bude pro děti úvodem do velkého dobrodružství se světem vědy a techniky.