Filtrovat podle

Cena
106 1693
Výrobce
Stáří
Více (-5) Ok Průhledná
Filtruj

Propagační produkty

Doporučeno

Edison - vzdělávací roboti

Produkty: 5
Načítání...

: Sledování matové linie MOVE a mapy aktivit - vzdělávací mapa - A1 - Kitronik 46165

Vzdělávací podložka ve formátu A1 od Kitroniku. Jedná se o rozšiřující prvek pro roboty Line Follower a je kompatibilní mimo jiné s s: MOVE Motor a Edison V2. Rohož je...
Index: KTR-17211
Index: KTR-17211
Náklad 24h
K dispozici, poštovné 24 hodin!
(Zkontrolujte množství)
Běžná cena 107,00 Kč Cena 107,00 Kč
  • doprava zdarma

Edison - sada bloků EdCreate

Sada bloků EdCreate pro robota Edison V2.0 k rozšíření jeho schopností. Balíček obsahuje 115 prvků, které lze kombinovat a vytvářet zajímavé struktury, mechanismy nebo...
Index: ROB-16425
Index: ROB-16425
Produkt není k dispozici
Čekání na potvrzení data dodání
Běžná cena 962,00 Kč Cena 962,00 Kč
  • doprava zdarma

Edison - programovací stojan - různé barvy

Stojan pro snadné programování vzdělávacího robota Edison v2.0. Má otvor pro programovací kabel, takže jej můžete nainstalovat jednou a celá věc bude fungovat jako dokovací...
Index: ROB-16428
Index: ROB-16428
Produkt není k dispozici
Čekání na potvrzení data dodání
Běžná cena 198,00 Kč Cena 198,00 Kč
  • doprava zdarma

Edison v2.0 - vzdělávací robot

Robotická sada Edison byla vytvořena pro učení programovacích a výukových potřeb v doménách STEAM. Určeno pro děti na základních školách a mládež na středních školách. Je...
Index: ROB-16424
Index: ROB-16424
Produkt není k dispozici
Čekání na potvrzení data dodání
Běžná cena 1 693,00 Kč Cena 1 693,00 Kč
  • doprava zdarma
Index: ROB-16426
Produkt není k dispozici
Čekání na potvrzení data dodání
Běžná cena 130,27 Kč Cena 130,27 Kč
  • doprava zdarma

Edison - vzdělávací roboti

Edison vzdělávací roboty jsou extrémně univerzální zařízení, která jsou vhodná pro děti od čtyř do šestnácti let. V různých fázích učení mají děti a mládež možnost dozvědět se o funkcích robota a naprogramovat ho různými způsoby, aby byl ještě užitečnější a zajímavější. V závislosti na uživatelské úrovni lze Edison naprogramovat čtyřmi různými způsoby:

  1. Při použití speciálních čárových kódů. Tato intuitivní metoda je ideální pro předškolní děti, které ještě neumí číst a psát. Hra s robotem pomáhá rozvíjet logické myšlení a poskytuje spoustu zábavy.
  2. Pomocí programování bloků pomocí piktogramů (metoda „zvedni a pusť“). Tato metoda je ideální pro děti v období základního vzdělávání, od prvního do třetího ročníku základní školy.
  3. Pomocí aplikace Ed Scratch, která kombinuje programování bloků a textu. Tato metoda bude ideální pro děti a mládež v následujících ročnících základní školy - od čtvrtého do osmého ročníku. Studenti se pak mohou seznámit s pojmy jako „objekt“ a „proměnná“.
  4. Pomocí aplikace EdPy, která umožňuje kódování textu v Pythonu. Toto je skvělý úvod do serióznějšího programování. Tato etapa je určena dětem a dospívajícím po ukončení šestého ročníku základní školy.

Funkce robotů Edison

Roboty Edison jsou pokročilá, přesto odolná a pohodlně použitelná zařízení, která budou perfektní pro práci s dětmi a teenagery. Jsou kompatibilní se sadami Lego Technic a mají mnoho zajímavých funkcí, jako je sledování linie nebo reakce na příkazy zadané pomocí infračerveného dálkového ovládání. Zařízení je vybaveno diferenciálním pohonem a pro provoz potřebuje pouze čtyři baterie AAA, což umožňuje vyhnout se použití nevhodných napájecích kabelů. Díky možnosti programování různými způsoby jsou roboty Edison ideální pro děti a mládež velmi širokého věkového rozmezí. Náš sortiment zahrnuje nejen roboty, ale také sady náhradních dílů, rozšíření a příslušenství pro roboty Edison.

Rozšíření robotů Edison a příslušenství

V této kategorii najdete nejen roboty Edison, ale také široký výběr rozšíření a příslušenství, díky nimž budete moci své zařízení obohatit o nové funkce. Existuje mimo jiné sada bloků EdCreate, ve kterých je až 115 prvků umožňujících vytváření různých struktur založených na robotu Edison - například buldozery, tiskárny nebo podvozky se stopami. Sada obsahuje takové části, jako jsou konstrukční nosníky, pásy a kola. Všechny prvky jsou také kompatibilní s kostkami Lego Technic, díky nimž je možné stavět i pokročilejší projekty. Kromě toho tato kategorie zahrnuje také speciální stojany pro usnadnění programování robotů Edison, programovacích kabelů a sad náhradních dílů.