Filtrovat podle
Cena
78916 78916
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (527) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Sady pro studio

Soubory jsou zaměřeny především na základní a střední školy. Skládají se z prvků pro stavbu robotů Abilix, které lze programovat v grafickém a textovém jazyce.

Produkty: 1
Načítání...

Makerzoid Robomaster Premium Pack - 24 sad dlaždic + 10 scénářů lekcí

Sada Makerzoid Robomaster Premium je vývojovou a bohatou možností, jak vést kurzy pro děti a vytvořit si vlastní robotickou laboratoř pro studenty. Balíček Makerzoid Premium...
Index: SOC-21733
Index: SOC-21733
Pouze na vyžádání
Čekací doba: 1-2 týdny
Běžná cena 78 916,00 Kč Cena 78 916,00 Kč
  • doprava zdarma

Vývojové studiové sady

V této kategorii najdete vzdělávací soupravy určené pro použití v programovacích laboratořích ve školách a školkách i při mimoškolních aktivitách, jako jsou zájmové kluby nebo jiné mimoškolní aktivity. Nabízíme mimo jiné výrobky od značek jako Abilix Krypton, DJI nebo MakeBlock. Soupravy byly navrženy tak, aby co nejvíce usnadňovaly práci učitelů vedoucích hodiny - uvnitř jsou učební pomůcky a ukázkové plány lekcí a další užitečné příslušenství. Díky možnosti nákupu ve větších sadách jsou vzdělávací soupravy nabízené v této kategorii k dispozici za mimořádně výhodné ceny.

Vzdělávací soupravy Abilix Krypton

Vzdělávací soupravy Abilix Krypton 0 jsou určeny k vedení kurzů souvisejících s elektronikou, robotikou a programováním pro děti od čtvrtého ročníku základní školy. Roboti Abilix Krypton 0, které jsou základem sady, se skládají ze 409 bloků pro vlastní montáž a lze je programovat ve třech jazycích: Drag & Drop, Scratch a Flow-chart. Sada obsahuje čtyři roboty Abilix Krypton 0, kurz robotiky a programování s příručkou pro učitele a elektronickými sešity pro studenty, podložku pro úkoly a patnáct scénářů ukázkových lekcí na základní a střední úrovni. Sada je určena pro osm studentů, ale existuje také verze pro šestnáct studentů. V našem sortimentu najdete také ještě pokročilejší sady, jako je Abilix Krypton 4, ve kterém je robot vyrobený z 943 dílů (programovaných ve stejných jazycích jako Abilix Krypton 0 a navíc v textovém jazyce C), 25 lekcí scénáře a vzdělávací mat. Soupravy Abilix Krypton 4 jsou k dispozici pro osm nebo šestnáct studentů. Vzdělávací soupravy DJI Tello Edu Vzdělávací soupravy DJI Tello Edu, přizpůsobené polskému základnímu vzdělávacímu programu, vám umožní naučit se používat drony a naučit se základní problémy související s programováním ve Scratch, Python a Swift. Sada obsahuje čtyři drony DJI Tello Edu Combo se speciálními kryty, pět dalších baterií a tři trojité nabíječky. Sada obsahuje také pět plánů lekcí přizpůsobených 45minutovým hodinám ve třídě. Výrobek je určen pro použití ve třídách s dětmi staršími osmi let.

Vzdělávací sady MakeBlock mTiny

Vzdělávací sady MakeBlock mTiny byly vytvořeny s ohledem na nejmladší uživatele - jsou vhodné pro děti od čtyř let. Učební pomůcky MTiny byly navrženy tak, abyste při učení nemuseli používat smartphone, počítač nebo tablet. Sada obsahuje čtyři roboty mTiny s ovladači Tap Pen, vzdělávací podložky a dobrodružnou knihu, ve které učitel najde dvacet nápadů pro lekce. Třídy s roboty mTiny jsou skvělým způsobem, jak naučit děti logicky myslet, rozpoznávat a vyjadřovat emoce a jak je zajímat o robotiku, elektroniku a programování.