Tuya - jednokanálové mini relé bez N - ZigBee - aplikace pro Android/iOS - OXT SWTZ31

Index: ALT-24014 EAN: 5904496824582

Jednokanálové mini relé bez N od OXT je inteligentní zařízení, které umožňuje nahradit tradiční vypínače nebo zásuvky inteligentními zařízeními ovládanými přes chytrý telefon. Ideální pro ovládání osvětlení. Pracuje s bistabilními i monostabilními spínači.

Tuya - jednokanálové mini relé bez N - ZigBee - aplikace pro Android/iOS - OXT SWTZ31
281,00 Kč
232,23 Kč bez DPH.
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: OXT

Popis produktu: Tuya - jednokanálové mini relé bez N - ZigBee - Android / iOS aplikace - OXT SWTZ31

Jednokanálové mini relé bez N od OXT je pokročilé zařízení navržené pro práci s tradičními bistabilními a monostabilními přepínači. Umožňuje inteligentní ovládání osvětlení pomocí speciální aplikace Tuya Smart . Díky použití technologie ZigBee 3.0 modul poskytuje rychlé a spolehlivé připojení k síti, což umožňuje vzdálené ovládání odkudkoli na světě . Umožňuje vytvářet inteligentní provozní scénáře, časové plány a ovládání zařízení v závislosti na povětrnostních podmínkách, poloze slunce nebo jiných událostech. Modul navíc spolupracuje s hlasovými asistenty, jako je Amazon Alexa a Google Assistant , což umožňuje pohodlné ovládání pomocí hlasových příkazů.

Tuya - jednokanálové mini relé bez N - ZigBee - Android / iOS aplikace - OXT SWTZ31

Tuya - jednokanálové mini relé bez N - ZigBee - aplikace pro Android / iOS - OXT SWTZ31.

Tuya - jednokanálové mini relé bez N - ZigBee - Android / iOS aplikace - OXT SWTZ31 Jednokanálové mini relé bez N od OXT.

Speciální funkce

 • Není potřeba nulový vodič - nevyžaduje připojení k nulovému vodiči ve spojovací krabici, což usnadňuje instalaci i ve starších elektroinstalacích.
 • Spolupráce s různými typy spínačů - funguje jak s bistabilními, tak monostabilními spínači, což zajišťuje všestrannost v jeho použití.
 • Dálkové ovládání – díky speciální aplikaci Tuya Smart je možné vzdáleně ovládat zařízení odkudkoli na světě, což uživatelům poskytuje pohodlí a flexibilitu.
 • Kompaktní design - byl navržen v kompaktních rozměrech, takže se snadno vejde do standardní montážní krabice, aniž by zabíral příliš mnoho místa.
 • Kompatibilita s hlasovým asistentem – Kompatibilní s hlasovými asistenty, jako je Amazon Alexa a Google Assistant, což vám umožní pohodlně ovládat vaše zařízení pomocí hlasových příkazů.
 • Inteligentní automatizace – umožňuje vytvářet inteligentní provozní scénáře založené na různých faktorech, jako je čas, povětrnostní podmínky nebo východ/západ slunce, což umožňuje ještě větší kontrolu nad domácím prostředím.

Udělejte svůj domov chytrým s OXT

Modul umožňuje snadnou integraci s dalšími zařízeními ve vaší chytré domácnosti, bez nutnosti bourat zdi nebo vést další kabely. Díky jednoduchému konfiguračnímu procesu pomocí vyhrazené aplikace je možné vybudovat inteligentní ekosystém bez zbytečných komplikací.

Plná podpora pro aplikaci Tuya Smart

Moderní modul OXT zajišťuje plnou kompatibilitu s aplikací Tuya Smart , která umožňuje bezproblémové přidání zařízení do stávajícího ekosystému chytré domácnosti. Aplikace umožňuje nejen jednoduchou konfiguraci modulu, ale také vytváření pokročilých pravidel automatizace a scénářů, které vám umožní inteligentně propojit různá zařízení ve vaší domácnosti. Díky tomu si můžete užívat chytrou domácnost, ve které zařízení vzájemně spolupracují podle naprogramovaných pravidel a poskytují tak větší komfort a pohodlí.

Tuya - jednokanálové mini relé bez N - ZigBee - Android / iOS aplikace - OXT SWTZ31 Připojuje se k hlasovým asistentům, jako je Amazon Alexa a Google Assistant.
Tuya - jednokanálové mini relé bez N - ZigBee - Android / iOS aplikace - OXT SWTZ31 Pracuje s bistabilními i monostabilními spínači.

Technologie ZigBee

Technologie ZigBee je pokročilý komunikační standard, který umožňuje připojení více zařízení současně a vytváří tak prostředí chytré domácnosti. Díky tomu můžete snadno ovládat různá zařízení , například aktivovat poplachový signál nebo ovládat osvětlení na základě údajů z teplotních a vlhkostních čidel. Charakteristickým rysem ZigBee je mesh topologie, kdy každé zařízení funguje jako vysílač a přijímač zároveň. To znamená, že i když jedno zařízení selže, zbytek sítě nadále funguje. Zařízení ZigBee navíc spotřebovávají málo energie, což se promítá do dlouhé životnosti baterie. Díky těmto funkcím je technologie ZigBee extrémně oblíbená při stavbě chytrých domácností, zajišťuje spolehlivost, efektivitu a flexibilitu při správě zařízení.

Pozornost!

Pro správnou funkci zařízení vyžaduje připojení k bráně ZigBee , kterou lze zakoupit samostatně.

Technické specifikace

 • Typ zařízení: jednokanálový mini přepínač bez N
 • Napájecí napětí: 100V až 240V
 • Maximální zátěž LED: 100W
 • Minimální zatížení obvodu: 10W
 • Pracuje se systémy: Amazon Alexa a Google Assistant
 • Protokol: ZigBee 3.0
 • Komunikační frekvence: od 2,405 GHz do 2,480 GHz
 • Provozní teplota: od -10°C do 40°C
 • Komunikační dosah: až 100 m
 • Aplikace: iOS/Android
 • Rozměry: 39,2 x 39,2 x 18 mm
Tuya - jednokanálové mini relé bez N - ZigBee - Android / iOS aplikace - OXT SWTZ31

Modul zajišťuje plnou kompatibilitu s aplikací Tuya Smart.

Inteligentní budova Relé
Komunikace ZigBee
Šířka balení 5.5 cm
Výška balení 4.5 cm
Hloubka balení 3 cm
Váha balení 0.038 kg

Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!

Recenze produktu

Tuya - jednokanálové mini relé bez N - ZigBee - aplikace pro Android/iOS - OXT SWTZ31

5/5

Průměrná známka

1

Názor zákazníků
Sbíráme následující názory
a ověřujeme je pomocí externího
partnera Trustmate a pocházejí
z procesu po zakoupení.
Ryszard 22.04.2024 Potvrzený nákup Přeložená recenze
Popis jsem dříve uvedl na příkladu mé objednávky jak pro dvoukanálový, tak jednokanálový mini relé bez N typu ZigBee.

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: