Filtrovat podle
Cena
3207 3207
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (527) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Hlavní moduly XBee

Produkty: 1
Načítání...

Sada bezdrátové komunikace XBee 3 - SparkFun KIT-15936

Sada pro implementaci bezdrátové komunikace do našeho projektu s Arduino pomocí modulů XBee 3. Moduly podporují protokoly 802.15.4, ZigBee a BLE. Rozhraní UART a SPI...
Index: SPF-16703
Index: SPF-16703
Náklad 24h
Zboží skladem
Běžná cena 3 207,00 Kč Cena 3 207,00 Kč
  • doprava zdarma

XBee - moduly s velkými komunikačními možnostmi

Moduly XBee používají standard IEEE 802.15.4 pro bezdrátové komunikační sítě a zařízení krátkého dosahu. Příjem a odesílání dat probíhá prostřednictvím sériového přenosu, díky kterému mohou hlavní moduly XBee bez problémů pracovat s Arduino, samostatným mikrokontrolérem a počítačem a navíc lze paralelně připojit několik modulů XBee, čímž se vytvoří lokální síť v topologie sítě. Funkce bezdrátové komunikace těchto modulů umožňují jejich použití v různých aplikacích, jako jsou zařízení pro dálkové ovládání robotů, dálkový monitorovací systém, automatizace budov s dálkovým ovládáním osvětlení, žaluzií a dalších zařízení, stejně jako dálkový přenos informací z měření senzory.

Je zajištěna kompatibilita s externími vestavěnými systémy

Moduly XBee umožňují bezdrátovou komunikaci pomocí protokolu ZigBee. Mezi nimi je XBee Pro 802.15.4 60mW Series 1 - Wire Antenna modul, jehož obzvláště silnou stránkou je schopnost pracovat v bezdrátové síti s dosahem až 1500m. Stejně jako většina vestavěných systémů v nabídce našeho obchodu lze moduly XBee také integrovat do Arduina prostřednictvím rozhraní UART. Naše nabídka zahrnuje také příslušenství, které umožňuje použití modulů XBee k vybudování malého komunikačního centra umožňujícího integrovanou kontrolu nad mnoha objekty a procesy v reálném čase.