Filtrovat podle
Cena
1573 1573
Více (-5) Ok Průhledná
Řešení
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (527) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Rekordéry do auta

Produkty: 1
Načítání...

Blow Action Camera Go Pro4U 4K WiFi rekordér

Foukací sportovní kamera určená pro lidi, kteří se věnují různým druhům vodních nebo extrémních sportů, například lezení, lyžování, motorka, jízda na kole. Lze jej také...
Index: PRO-16114
Index: PRO-16114
Náklad 24h
Zboží skladem
Běžná cena 1 573,00 Kč Cena 1 573,00 Kč
  • doprava zdarma

Automobilové rekordéry - co byste měli vědět před nákupem?

Záznam ze záznamníku může představovat důkaz ve sporné situaci s jiným řidičem, pojišťovnou nebo policií. Proto je takové zařízení užitečné pro každého motoristy. Je však třeba připomenout, že jak kamera, tak další prvky rekordéru musí zaznamenávat data ve vysoké kvalitě - jinak by se záznam mohl ukázat jako bezcenný (například pokud není možné přečíst registraci vozidel účastnících se událost).

Zapisovač řízení: základní parametry

Dobrý zapisovač do auta by měl být schopen nahrávat ve vysokém rozlišení (minimálně 1280x720, tj. HD, nejlépe Full HD nebo vyšší). Takové nahrávky zabírají hodně místa, zejména pokud se zaznamenává také zvuk a další parametry, takže rekordér jízdy stojí za to podporovat SD karty nebo mít velké množství vnitřní paměti. Existují také automobilové rekordéry vybavené možností záznamu ve smyčce, tj. Přepsat starší nahrávky novými - je to pohodlné řešení pro řidiče, kteří nemají čas na ripování a mazání předchozích záznamů. Užitečnou funkcí je možnost záznamu trasy a rychlosti (modul GPS), stejně jako noční záznam, snímač pohybu (kamera se spustí, když se auto rozjede), parkovací režim nebo schopnost napájet z vlastní baterie (jinak diktafon bude muset být neustále zapojen do zásuvky v autě a nebude fungovat, když je motor vypnutý). Stojí za to věnovat zvláštní pozornost zornému úhlu objektivu - čím vyšší je jeho hodnota, tím větší je pole zachyceno v rámečku, což může mít velký význam v případě některých událostí (například při silách jiného řidiče přednost). Nezapomeňte také udržovat objektiv (a sklo před ním) čisté, abyste zajistili maximální kvalitu obrazu.

Naše nabídka

Tato kategorie zahrnuje automobilové rekordéry určené k montáži na přední nebo zadní sklo vozidla. Nabízíme rekordéry v jiném cenovém rozpětí. K dispozici jsou zařízení se širokoúhlým objektivem, možností záznamu zvuku, funkcí záznamu smyčky, vlastním napájením, snímačem pohybu, datovým a časovým razítkem, WDR (osvětlení obrazu) a dalšími užitečnými možnostmi. Každý z nabízených řidičských zapisovačů je vybaven praktickým držákem, který umožňuje připevnění zařízení na čelní sklo vozidla.